Aşk-ı Memnu Kanal D

bence pihterin apış arasına koyduğu yastuık kokusu kokuyor :))) buna ancak bu yorum yapılır o zamana parfümmü kalır bee :)))
öldüm gülmektenkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3:lepi:,sen beni güldürdün allah ta seni güldürsünkaydirigubbakcemile5:asigim::teytey:

:roflol::roflol:

Ben hiç zannetmiyorum adnanın bihterin kokusunu aldığını ya böyle erkenden öğrenmemesi lazım..Bi şey olcak ama neCADIARZU

ednanın koku duyusu bukadar gelişmedi gelişseydi bittonun üzerine sinen behlül kokusunu algılardı :roflol::roflol::roflol:

Bazı arkadaşlar ekşide okuduğu yorumları buraya copy+paste yapıyor.
Gözümden kaçmaz

lmaz:

ekşide okumadım canım.tv.de duydum hoşuma gitti.yoksa gayet espili yorumlar

yaparım arkadaşlar bilirler:dilcikar:

bunlar bizi kandırıyor yine ya..koku felan yok ortada..adnan ne işim var burda felan der bi dahaki bölüm...

dün bihtere acaip öfkelendim oraya gidip bi çakasım geldi ziiliye.behlülde nihali seviyor ama halen kardeşi olarak..dizi ne zaman bitecek bihter nalları dikse ,behlül beş parasız sürünse hep mutsuz olsa ya..[/B]

yaa çok uzun sürdü hamileliği,bi de hemen ilk bebekten sonra hamile kaldı belki de onu diziden çıkarmamak için böyle bi yola girdiler...annem de yastık gibi durmuyo diyo sanki gerçekten hamileymiş gibi diyo...

böyle bişey olabilirmi keşke o tek taş küpeyi bulsaydı bardaktaki ruj yastıktaki koku bihtere biraz daha zaman verecek ama zaten bihterin umrunda değil..Firdevs te çetini kafeslese bir an önce iyi olur.....

anam ednan uyanmış çakmış o kokudan vay vay
neler neler olcak haftaya
fragman için tşk azrasıla a.s.

offf fragman süperr bilmiyorumkismile
çok heyecanlı bu bölüm,adnan öğrenmiş olamaz ya bihterin intihar etmesi gerekiyo o zaman bilmiyorumkismile

bide bayıldı hamile falan olmasın Behlülle beraber olmalarıyla çakışıyo :teytey:

ooooo..... süper bu bölüm.... ahh adnan ahhh sen de uyandın ya sonunda artık ölsem de gam yemem.... ne kadar fragman aldatmacası ihtimali de olsa büyük bi fark olmayacağı kesin... adam gerçekten dağılmış..... oohh bihter bak zoru görünce nasıl da bayıldın nihal gibi.... firdevs zaten dağıldı.... aaa fragmanda nihal hiç yoktu yanlız...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…