Aşk-ı Memnu Kanal D

Teşekkür chess, sayende fragmanı izledim..alkisalkisalkis
Kızım sana bi şilt, bi madalya bişey versin ,bu ay yapım..:lepi:
ne çalışmek ne çalışmak..canla başla hemideki..

Bu tango hikayesi nedir..orası çetonun oto müzesi değil mi?
Atnan yalı kazığı gibi dikilmiş bakıyor..bence bişey anladığı falan yok, bakalım bu sahneden ne çıkacak..
Katyanın da gördüğünü sanmıyorum..O başka bişeye hiii...yapmıştır..kedi görmüştür,kedidir o kedi...naniknanik
Ama peyker onu ikaz ederken..bayaaa bi dondu kaldı sankimsengözlerimebaksanab
..

ay şikerim disene chess bende yotube açmıyo, valla dediysen bile gözümdden kaçtı herhalde, neyse izleyebilmene sevindimyerimseniben
beni sizler yarattınız:lepi:kaydirigubbakcemile3

ayyy hilmi baya bi iddalaşıyo adnana inamıyorummmmohaoldumsmilezavalıı adnan yaa katya gördümü acaba ama hep yanıltmalar olduğu için pek inanmak istemiyorum:umursamaz:gene koklaşıyolarr sinirlerim tavan yaptı gene bak yapışmış yine behlülcüğümealsanaalsanasmile

Katya görüyo mu yoksa fragman yanıltmacası mı aldanmayalımbilmiyorumkismile

kızlar merhaba size yazmıyordum ama yazılarınızı okuyup bol güldüm doğrusu zemuszemus bence katya görmedi dikkat ederseniz kapının önünde duruyor bence büyük olasılıkla kapı dinliyordu aklinialirimsmile en fazla dedikoduyu duyup hıı demiştir sositososito

ama yeni bi slogan var bildiğim BEHLÜL KAÇAR BİHTER KAŞAR nasıl ama sempatiksalakcinni

kaydirigubbakcemile3 bunun facebook grubu bile varaklinialirimsmile

ay şikerim disene chess bende yotube açmıyo, valla dediysen bile gözümdden kaçtı herhalde, neyse izleyebilmene sevindimyerimseniben
beni sizler yarattınız:lepi:kaydirigubbakcemile3

gözün çıkmasın havaya bakkk...Şeniz
sağolsun mecikim yardım etti ama o fragman da çok kısaydı göz kırpması kısalığında gibi..sempatiksalakcinni

gözün çıkmasın havaya bakkk...Şeniz
sağolsun mecikim yardım etti ama o fragman da çok kısaydı göz kırpması kısalığında gibi..sempatiksalakcinni

şaka yaptım kız, napıyorum kiaklinialirimsmile
valla aşkı memnuyuda burdaki geyik için seyrediyorum
kaydirigubbakcemile3

pehlül hayranı, fanı filan değilim ama yiğidi öldür hakkını ver, pehlül piyona çalarken harbi çok sexiydi ya,:kedi::kedi: boshayallersmile
heç öyle sexü piyano çalan irkek görmediydim
aklinialirimsmileaklinialirimsmile sempatiksalakcinni

enişteye piyano dersi aldırsana..oturda kendi irkeğini seksüü bul..
ayıp ayıp evli barklı hatunlar..utanmıyonuz di mi?kaydirigubbakcemile3
O değil de göz rengi okyanuslaaaaar gibi..:kedi:

valla benimkünün babası müzisyen o bilir piyanoydu gitardı ama benim ki babasına değil anasına çekmiş
:roflol:

Tuuuuuuuuuu size bihter kılıklılar:roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…