Aşk-ı Memnu Kanal D

adnannnnnnnnnnnnn!!!!!!!!!!!!!
ayyy yeter artık yaaa bu kadar iyimser olmak zorunda mı bu adammmm
boynuzlar tüm dünyayı kapladı resmennn....
bi şüphelen ya,b şüphelennnn....
halaa chucky'e kızıyoooo,offfffff :S

nasıl nihali gönderip bihteri buldu ama :asigim:
nihalde dudanı öpünce eliyle sildi behlül klüpte

bihter soooonn demlerini yaşıyor........
behlül ihal e deliler givbi aşık olacak....şimdilik dizi uzasın diye haziran a kadar senaristler uzatıyor...bihter in dalga geçmesi evleneceklerine inanmaması ve hepsi taktik.....senaristlerin taktiği.......hiç ummadığı anda yiyecek darbeyi bihter bakın demişti dersiniz.....:1closedeyes:
behlül aşık olacak nihal e aşık fenaaa hemde...:dance:

nihal ednana taklım deyince gıcık oluom bi gün dikkat etsin de babasına sarılırken boynuzları takılcak birbirlerine ayrılamıcaklarsırnaşık şey

bende uyuz oluyorum dana kadar olmus hala taklım dıyo sus kız diyorum bende oturduğum yerde şambırel ağazlı taklımmış..
uyuz oluyorum ona uyuz taklım taklım ..

nihal ednana taklım deyince gıcık oluom bi gün dikkat etsin de babasına sarılırken boynuzları takılcak birbirlerine ayrılamıcaklarsırnaşık şey

Belki taklımın şifresi, bu boynuz olayıdır baba kızın..bilmiyorumkismile
sempatiksalakcinnisempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

valla adnan hilminin dediklerini dikkate alıp sonrada ona teşekkur etmeli ama nerdeeee :umursamaz:

Şu Behlül ne tabansız ne kalıpsız çıktı bee:mymeka:korkusundan zorla,istemeyeistemeye evleniyo Nihalle.ya aşkına sahip çık ya da çek git dimi?? Nihale boyun eğmiş fino köpeği gibi arkasında gezip duruyo,Bihterle aşnefişne yapıyo. Bide erkeğim diye geziyoklava: 2sinide haketmiyo bence

behlül çok sinir evet yaa bihteri söylemeye gerek yok zatenalsanaalsanasmile saçlarını kestrdi sıkıldım dedi hala kırışıtırıyoşlar sözünün eğri değil bu adam aklinialirimsmile ayy solondada başladılar yapmaya görsün inşaalhhh birileride -tatlicadiarzu-

seyrettim fragmanı ama işyerinde açamadım sesini.tango yapıyorlar aşıklar sanki bunlar gizli aşk yaşamıyor yada biz biliyoz diyemi öle geliyor.ah adnancım ahh.....

Ben geçen bölümde neler kaçırmışım öyleeeeeeee aboooww oldum dün tekrarı izlerken:1shok:
Kalabalıkda izleyince böle oldu tabi bi vadi bi buuu,neler olmş öleee,nihali yollamş bihterle işi piişirmişlerrr ayyyy hemde piyano odasında,mekan değiştirmeye başladılr artık nere boşsa orda :jeyyar:,bu haftada salonda:jeyyar: vayyy anasınııııı:jeyyar:

fragmanı izleyemiyorum ama yorumlara göre katya görmüş gibi gösterilmiş fragmanda
gösterilmiş diyorum çünkü artık fragmanlara güvenmiyorum:umursamaz: olayı abartıyorlar..katya felan
görmez bunları görse keşke de bütün istanbul öğrenseboshayallersmile
ama hadi gördü diyelim ilk fridoya söyler oda katyayı ya parayla susturur ya da memleketine gönderirir
katyadandan bişey çıkmaz gibime geliyorsempatiksalakcinni
şimdi bi salon kaldı ya orayıda ele geçirdiler demek pihter ve pehlül çiftisempatiksalakcinni

neden izleyemiyosun canım bide yukarda verdiğim yöntemi dene

bence katya görmedi ya, görse dizi biter, bence peykerle pihterin konuşmalarını duydu, bu arada pihter ne yaptıda peykerin gönlünü aldı bilmiyorum tek ayak üstünde dokuz yalan söylemiştir yine
:hulya:

RTÜK'TEN AŞK-I MEMNU'YA ıKıNCı CEZA

Daha önce "Çok ateşli öpüştüler" diyerek, Bihter ile Behlül aşkı için, Aşk-ı Memnu dizisine ceza veren RTÜK, bu kez de, "ıhaneti onayladığı" gerekçesiyle uyarı cezası kararı aldı.

RTÜK, Behlül'ün hem amcasına hem de sevgilisine ihanet edip, Bihter'in de eşini aldatmasını, "Toplumun milli ve manevi değerlerine ve Türk aile yapısına aykırı" buldu.

Cezanın gerekçesinde ilginç bir yorum da yapılarak, "Bihter'in kocasını, Behlül'ün ise hem amcasını hem de sevdiği kadını aldattığı, ancak bu rolleri üstlenen sanatçıların halk tarafından sevildiği ve böylelikle de ihanetin toplum tarafından onaylanır hale geldiği, bu durumun da toplumu zedeleyeceği" öne sürüldü.

"HER ZAMAN ONAYLANAN ıLıŞKı OLMAZ"
GAZETEPORT'un edindiği bilgiye göre RTÜK'ün son toplantısında, dizi nedeniyle Kanal D'ye ikinci uyarı cezası verilirken, karara RTÜK üyeleri Hülya Alp ve Mehmet Dadak karşı çıktı. Hülya Alp karşı oy gerekçesinde şöyle dedi:

"ıçinde sanat olan her üründe, mutlaka onaylanan ilişkiler konu edilmez. Dizide, ihanetin, ihanet eden kişiler ve onların yakın çevreleri üzerinde yarattığı yıkım da anlatılmakta ve bu yolla yetişkin bireylerin yanlış ve yasak aşk ilişkisini, ahlaki ve vicdani olarak sorgulamalarına zemin hazırlamaktadır. Dizinin dayandığı eserin sonunda Bihter karakteri, intihar etmektedir. Yani eser, ihaneti, onaylayan değil, sorgulatan bir kurguya dayanmaktadır. Dizi, Türk toplumunun aile yapısının dayandığı değerlerin, bu olumsuzlukların eleştirilmesi yoluyla pekişmesine ve gelişmesine de fırsat vermektedir."

Mehmet Dadak ise karşı oy gerekçesinde "Bu dizide yanlış ve yasak ilişki ahlaki ve vicdani olarak sorgulanmakta, ihanetin yarattığı psikolojik yıkım sergilenmektedir. Sanat eserlerinde mutlaka tüm toplumun onaylayacağı mükemmel karakterlerin konu edilmesi düşünülemez. ıyi ve kötüyü ayırt edecek olan izleyicidir." dedi.

Alıntıdır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…