Aşk-ı Memnu Kanal D

inşallah diyorum başka da bişey demiyorumbayanssulusmile

sositosositosositosositosositososito

bihter son bi kaç bölümdr ağlamıyo behlülle başladılar gene yaa öpüşüp koklaşmalara alaya alıyo hanımm aklinialirimsmileamaaa görcez inşahh bikaç bölüm sonra üff kudurtsunlar bunu yine yaa çok zevkli oluyo izlmesi o zamndelikafadulden

Adnan Bihter ve Behlül ile ilgili tüm dedikoduları duymuştur. Bu arada Hilmi, yasak aşkı kanıtlamak için tüm çabasıyla delil toplar. Bihter ve Behlül'ün yasak öpücüğünü yakalayan Katya çok şaşırır. Her şeye rağmen birbirinden kopamayan Behlül ve Bihter'i dans ederken gören Adnan ne yapacak? (milliyet)

ay katya görüyomuşakannehirakannehir

cingöz katya, firdonun zoruyla bir susar iki susar, sonra söyleyiverir birine:hulya:

bu arada bihter behlülle arasında çıkan dedikodulara zevkten dört köşe, gören bekar ergen bi kız sanır,
ay beni behlülle yakıştırıyolar, dedikodular almış yürümüş hihihiii
aklinialirimsmileaklinialirimsmile sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

yok bence görmüodur ya, katya dinleme işlerine bakıo, o bi konuşmayı duyuodur kesinkaydirigubbakcemile3

bende ilkin görmüyo diye yorum yaptım ama gazetede böyle yazınca acaba mı dedim:hulya:

hemen perşembe olsunnnnn kızlarrrrr meraktan çatlıcam=)))))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…