Aşk-ı Memnu Kanal D

Adnan bön bön bakıyo tango yaparken yine anlamıcak bence :mymeka:
Behlül'ün aklı Nihal'i bornozlu görüncemi yerine gelecek acaba aklinialirimsmile

yok canım ya, kesin ampul tam yanmasa da bızırt cızıırt yapcak bence, bön bakmıyodu o kadar, en azından bi soru işareti belirdi galiba
:hulya::hulya:

bayılıyorum ben bunun yorumlarına yahu :roflol::roflol::roflol::roflol:

ağda değildi be o krem sürüyodu sankikaydirigubbakcemile3

ne bilim cnm sexi gecelik giyip behlülün önüne atlayan kudurmuş gibi dolaşan nihal neden kendini çekti dedim çok çok ağda yapıor kılları görmesin behlül sonra nişanı bozar dedi
malum babası ince boyunlu küçük ayaklı seviyor behlül de seksi ve kılsız olanı tercih edebilir kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3ben fesatmışım
sonra dank etti bunlar zengünnnn sempatiksalakcinnievde ağdamı yapacaklar :roflol:

Şu yuu tubu açarkene bişeyler yapılıyodu,açılıyoduu..neydi yaaa.bilmiyorumkismile
Allahını seven söölesin ,çatliyciim meraktan.mafoldumben.nassı tango nassı ateşli dans diye..hadiii..

ayyy noldu fragmanmı çıktııııeyvahedigeldismile

hiç uyumaya gelmio hemen yeni bişeler oluo, kızlar dizinin akışı değişsin diosanız beni uyutun siz kaydirigubbakcemile3

gacim du yazacam senin profilesempatiksalakcinni

Ayy herkes duydu insan bi çekinir hala cilveli cilveli korkusuzca öpüşüyolar

ayy sorma biberim akannehir
o nasıl bi cesarettir öle ulu orta oynaşıolar, yakında bihter behlülü adnanla aralarına alır sen uyu tatlım bişe yok behlül korkmuşta bu gece aramızda yatıcak diekaydirigubbakcemile3

bihterin sölediği ateşli tutkulu ihtiraslı kısmına katılıorum, maşallah kadın sönmüo bitürlü suya rüzgara herşeye dayanıklı ondaki ateşkaydirigubbakcemile3

nihal kremlenirken yakalanıo irkilo bidesempatiksalakcinni

adnanda açar umarım gözünü, kalkıp özür diletmesinde hilmiyeeyvahedigeldismile

-Ateş su toprak tahta..
-tahta mı?
-Tahta tabi zoruna mı gitti..yi hatırlattın kız bi anda..goradan..
-yok yok tahta değil..mıçınızdan element üretmeyin..kaydirigubbakcemile3

Tşk.mecikim accuk ta olsa izledim fragmanı, ara ara başım döndü..O dans sahnesi kimin hayali acaba?bana hayal gibi geldi..Beşiri uyurken ,cemoş besleme saçlısı dürtüyor..o kaaa.. pek bişey anlamadım..herkes katyayı görmüş..bana niye görükmüyo bu moskof kadın..sempatiksalakcinni

:roflol::roflol: yenge sevgisine ihtiyacı varmış der alır koynuna ednan beyde gurur duyar karım nasıl sevecen diyekaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3 ben böyle ateş görmedimm valla bi behlül söndürüyo onun ateşini ednan yetmiyo onaaklinialirimsmile

Off sinir oluorum o nihale:dilcikar:

Son dakikada açıyo gibi gözüküyo anlamış gibi bakıyo ama o adam hep böyle bakıyo zaten anladı mı anlamadı mı anlayamadım:roflol:

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Allah seni ne etmesin yaaa, Cem yılmaz fanı olarak çok güldüm, iiiki hatırlattın kaydirigubbakcemile3
gacım araştır biraz kimi fragman yarım, süresi 49sn olanlara bakaklinialirimsmile

vala biberim Adnandan bişe olmaz ben sana sölim, adam asil modern takılcam die boynuz boyutlarıyda uzayda yeni uydu oluşturdu, adam heryerden çekio heryerden alıo artıkkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Adnandan bişe olmaz ben sana sölim, adam asil modern takılcam die boynuz boyutlarıyda uzayda yeni uydu oluşturdu, adam heryerden çekio heryerden alıo artıkkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

modern olunca böylemi oluyo dersin, az ilkel bi türk erkeği olsaydı adnanın için de görürdü günü bihter, sabah akşam kuvette yada yatakta yatmayı, tüm geceyi wc de geçirmeyi, herkese çemkirmeyi,
itilmiş gibi bi koca lazım pihtere ki, adnanın kıymetini anlar o zaman
:roflol:

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…