Aşk-ı Memnu Kanal D

yani bihterin canı gitti o öpücüğe...
behlül ne yapsın ortalarda cıvıl cıvıl uçuşan gözleriyle davet eden bi kadın varken ne yapsın valla bihter çok suçlu nişanlısı elifi bile kıskandı..
behlülün elifi ateşli öpmesinden sonra sancılandı sonra afrodizyak kaynayan parfümler girdi araya...
ve serada çiçek açtı yasak aşkın meyvesi..
olan beşire oldu yazık kendini denizlere attı hastalandı hele kibirli kibirli ben hasteneye gelmem demesi yokmu nasıl gıcık oldum bi ara acımıştım bihtere oh olsun..
behlül nihalin oldu ya bide behlül nihali bihtrerin önünde bi öpsede nihalde muradına erse bihterde cazır cazır erise...

Nihalin saflığı, babasının genlerinden geçmiş..kaydirigubbakcemile3

yaa işin firdevs tarafıda var sanki kızını adnana verdi içi gide gide..
sonra paralar güme gitmesin diye kızının yuvası yıkılsın istemedi...
valla bihterin sonuda ferhunde gibi olacak..
ama görelim bakalım...

Geçen haftaki özeti geçerken..Nihalin hoplaya zıplaya geldiği sahne..Nihal yüzüğünü gösterip,Behlül bana evlenme teklif etti deyince ,matmazelin suratı buz gibiydi..:1ninca:
Acaba Adnandan bana bi hayır çıkmadı,şimdi de Behlülü nihale kaptırdım..laelaelaelaelae suratımıydı acep?

adnan suçlu gencecik kadınla evlendiği için.
nihal suçlu aynı evde büyüyüp ağbi gözüyle görmesi gereken kişiye aşık olduğu için.
behlül suçlu ona babalık yapan adamın karıyla aşk yaşadığı için ve o kadın eski sevgilisinin kardeşi.
bihter suçlu kocasını yiğeni ile aldattığı için hemde o adam ablasının eski sevgilisi.
firdo suçlu para pul için kızının pisliği örtüp, insanların hayatına yön verdiği için.
maraba beşir suçlu gerçeği öğrenip ekmek yediği kaba pisler gibi adnana söylemediği için.
vs vs vs
yani herkes suçlu ,yok behlül yok bihter kavgası gereksiz.
en iyisi bunlar dizinin sonunda toplu intihar etsin.bizde kurtulak onlarda.

:roflol::roflol:

Benim eşim diyo bunların hepsini üst üste koycaksın benzin döküp yakacaksın diye doğru söylüyo galibakaydirigubbakcemile3

ya valla kocan haklı bacım.hakketen ahlakımızı bozdu bu dizi.hele benim kız daha konuşmayı öğrenemeden behlülle öpüşme hayelleri kuruyor.dün babayada hadi sende annemle öpüş diyor.

Bihterin başına taktığı takıyla olan bir fotoğrafını arıyorum kızlar... Var mı gören ?

ya valla kocan haklı bacım.hakketen ahlakımızı bozdu bu dizi.hele benim kız daha konuşmayı öğrenemeden behlülle öpüşme hayelleri kuruyor.dün babayada hadi sende annemle öpüş diyor.
akannehirakannehirkaydirigubbakcemile3

Bihterin başına taktığı takıyla olan bir fotoğrafını arıyorum kızlar... Var mı gören ?

Korsan şeysi mi?aklinialirimsmilegeçen sayfalara bak istersen..

Iyicene sinir oluyorum Nihal'e resmen daha cocuk ya, her hareketi her davranisi hala cok cocuksa cok salakca hangi akilla Behlulle nisanlaniyor.
Ayni evde buyumus insanlar yan yana yatiyorlar bundan sonra ayni yatak mi paylasicaklar.

[youtube]pbuVtuy8K4E[/youtube]

:roflol::roflol::roflol:

ama o, amcasının keki, vazgeçilmeyen kek pihter:roflol::roflol:

bunlar yüzünden kek denince bihter aklıma gelcek

alkisalkisalkis aynen olay budur...pihterle pehlülün arasında kesinlikle sevgi yok diyorum..
bu dizi ilerlediğinden beri bunların olayı tamamen zaaflık...güzel kadın ve yakışıklı
erkeğin birbirlerini hele de yasak olduğu için iç güdüsel olarak çekmesi :bbo:
bunlar fırsat buldukça yapışıyolar birbirlerine ...birbirleri hakkında tek bildikleri şey
vücutlarıdır heralde kendileri hakkında konuşmaya bile zamanları yok ...
aşk,sevgi bu değil olmamalıda...her aşk cinsellik barındırır ama sadece bu yönden bakılan bir aşk insanları ne hale getiriyor bu dizi en basit örneği.

pehlül nankör hemde çokk kendisine oğlum diyen adamın hem parasına hem karısına sahip olabilecek kadar...
pihterinde ondan kalır yeri yok hatta nankörlükde bir numarooo aklinialirimsmile

Kızı da, girdi bunların arasına.. boshayallersmile

[youtube]pbuVtuy8K4E[/youtube]

:roflol::roflol::roflol:

ama o, amcasının keki, vazgeçilmeyen kek pihter:roflol::roflol:

bunlar yüzünden kek denince bihter aklıma gelcek

ayy bu çok komik olmuş ches aynen:roflol::roflol::roflol:

Nihalin saflığı, babasının genlerinden geçmiş..kaydirigubbakcemile3

nihal haytında 4 erkek gördü babası bülent beşir behlül :1no2:
beşirin iyisi behlül dedi aşık oldu açık gözlü nihal alsanaalsanasmile babam da zengün parayla alır dedi ve aldı :umursamaz:bu mu saflık
babada kzım okulu derceyle bitirdi ünüversitey gitsin die düşünmedi verdi kızını behlüle bu adam çapkındır huylu huyundan vazgeçmez die düşünmedi kızı bayılmasın die aldı behlülü

pelin sevinçten çığlık attı bu pelin behlüle yanık değilmiydi :1closedeyes:
benim ilk aşkım behlül ben sevinçten çığlık atacam akannehirakannehirakannehirakannehir

ya kızlar ben sonunu göremedim ölcem meraktan. ne olduu?? bilmiyorumkismile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…