Aşk-ı Memnu Kanal D

Çarpıcı nokta..Baykuş hilmi ,bunları dahada yakın takibe alacaktır, açıklarını bulmak için..
Peyker de kuşkulanıyordu zaten, o da emin olmuştur..
Saf atnan hala uyuyo her zamanki gibi..
Nişan taktılar..haftaya bohça götürcekler..kaydirigubbakcemile3

benimde aklıma bişi geldi hanımlar.
behlül ün nihal e verdiği yüzük elifin değil miydi?:uhm:
ben öyle hatrlyrm sanki mavi kutuylabilmiyorumkismile

Çatlıyom meraktan noldu diyebilmiyorumkismile yrn akşam o saatlerde belki uyuyo olurum ya da dışarda olurumboshayallersmile netten bakayım ben en iyisi..
:roflol: ayy cnm ya güldürmicem diyo:roflol: Şeniz

Elifin yüzüğünü bozdurup..Bihtere kolye almıştı..Sonra Bihterle araları nane molla olunca,bihter onu nihale hediye etti.nihalden baloya gittikleri akşam behlül boynundan yakışmıyor dedi çıkardı.O kolyeyi değiştirip nihale yüzük aldı..
Anlayacağın ..Behlül, tek bir parça mücevheri, evirip çevirip hatunlara hediye yapıyor..

:roflol::roflol:

bohçamı götürcekler :roflol: adetleri ağırmış ziyagillerin kaydirigubbakcemile3
tşk ederim gacimŞeniz

yok cnm onu bozdurup bihtere kolye almıştı :hulya:

Çatlıyom meraktan noldu diyebilmiyorumkismile yrn akşam o saatlerde belki uyuyo olurum ya da dışarda olurumboshayallersmile netten bakayım ben en iyisi..
:roflol: ayy cnm ya güldürmicem diyo:roflol: Şeniz

yok artık güldürmek bu gidişe dur deme zamanı kaydirigubbakcemile3 ŞenizŞeniz

nihalin yerinde olsam ertesi gün kuyumcuya giderdim, bakalım imitasyon mu gerçek mikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

nihalin yerinde olsam ertesi gün kuyumcuya giderdim, bakalım imitasyon mu gerçek mikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Nihal, zaten çetonun davetine giderken, mel mel yüzüğe bakıp acaba gerçekmi diye düşünüyorum dedi ya behlüle..Behlül de imitasyon demişti..Demek ki şaka değilmiş..
Bozdura bozdura..değeri düştü..Ancak imitasyon alabilmiştir belki de..

evet yaaaa ne uyuzdu
hem taklım ne demek neden tatlım demiyor
delikafadulden

behlüle de gecmiş saflık nihale ikide bir ak,pak,temiz,masum diyo ya,nihalde matmazele diyoki eli mahkum üzemez diye resmen benim babam cok zengin cuvalla para verir yinede alır behlülü binecem üstüne vurucam kırbacı vurucam kırbacı..behlüle fıstık muamelesi yapıyo haberi yok sırnaşık şey

bence 'taklım' çok güzel,çok samimi bir baba-kız ilişkisini ifade ediyor..benim çok hoşuma gidiyor açıkcası....

kızlar face de söyle bir baslık vardı
kızınız küçük yaşta versin istiyorsanız küçük kadınları
kızınız samimi arkadaşlarına versin istiyorsanız kavak yellerini
tüm kızlarınız aynı kişiye versin istiyorsanız yaprak dökümünü
tüm sülale birbirine versin istiyorsanız aşkı memnuyu izleyin
ifadeler biraz argolu ama aynen alıntı yaptım

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

rtük e şikayet:roflol:

:roflol: :roflol:

Adnan bey rolündeki aktöre (şu an adı aklıma gelmiyor )gittiği bir yerde insanlar durdurup eline kağıt sıkıştırıyorlarmış..Kağıtta da " Karınız sizi aldatıyor !..." yazıyormuş...:roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

Evet ööle bir türk filmi vardı, sezercik serisinden..açık artırmayla sıpa alıyorlardı..:roflol::roflol::roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…