Aşk-ı Memnu Kanal D

dün neydi öyle aşıklar olanlardan pek bi memnun olamadılar..
nihal erdi muradına, behlül bihterin öpücükleriyle kendinden geçti, bihterinde içinin yağları erdidi...
ednanda kayınbaba oldu firdevste zavallı güllerin kendine geldiğini sandı :teselli: zavallı ama ben en çok beşire üzüldüm yazık ya o çocuğa...
ama behlülün jesti süperdi acaba gerçekten aşık olacakmı merak ediyorum???

adnanı seviyor tabi ki yahu..
ama baba olarak:)))
babacıım biras para ver de arabama benzin goyup rivadaki eve gideyymmm zemuszemus

firdevs'in bana mı? demesinden sonraki yüzünün şekli, hiçbir şeyin yerini tutmadı bence....

nihal aslında bal gibi biliyor behlülün onu sevmediğini ama kabullenemiyor...ve behlülün yanında
olması bile ona yetiyor.

kendine yazık ediyor farkında bile değil.
pihterinde de behlülü sevmediğini dün iyice abladım kadın hırs yaptı vazgeçilmez olmak istiyor..
iki adamda peşinde olsun istiyor...bu yüzden de pehlülü elinde tutuyor bırakmayada niyeti yok:bbo:B]

yoo bence bihter behlülü seviyor evet öperken onu baştan çıkarmak istedi ve bak beni kaybediyon anlamıda bi bakış attı ama finalde adnanla dans ederken behlüle baktı ya o ne bakış be belki bana kızacaksınız ama üzüldüm o an bihtere..
ednan bey zaten en baştan bihterle evlenirken yanlış yaptı ne yani genç kadın neyine gerek denizi alsa idi bunlar olmayacaktı..
nihalde sonunda taktı yüzüğü kaptı behlülü oohhh behlül onu sevsin sevmesin umrunda değil..
aayyy elifle ve başka kızlarla birlikte olduğunu bile bile onunla evlenme ve... hayalleri kurmak çok iğrenç bana göre..
hiç bitmesin istiyorum ama sonunuda çookkk merak ediyorum....

çocuk ta bu dizi hakkında birşeyler yazmak istemiş duyarsız kalmamış afferin oğluşuna
kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

Bu sazan Atnan,baykuş Hilminin melih bey takımının oyununa geliyorsun vs.vs.dediğini duydu..Behlüle ne söyledi sana diye soruyor..
Behlül de Nihalle ilgili bişeyler söyledi ,demesine nasıl inandı.
kulaklarıyla duyduklarını bile anlamıyor..

Bihter, Peykeri bile o hamile haliyle kırabilecek kadar şeytanlaştı..İnkarın biri bin para..
Nihalin behlüle aldığı yüzük, Kanununi Sultan Selim yüzüğü gibi bişeydi..
Nişan yüzüklerinin kurdelesi kırık beyazdı..Demek ki.Cemiyet simalarının nişan kurdeleleri bu renk oluyor..E illaki vatandaştan ayrı olmalı..
Dans ederlerken Ne bihter ne de behlül partnerleriyle ilgili değildi.
İkisi de huzursuzdu..

çocuk ta bu dizi hakkında birşeyler yazmak istemiş duyarsız kalmamış afferin oğluşuna
kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

Hele kullandığı smiliye :tomato:bakılırsa bihter hakkında bişler galiba..:roflol::roflol:

:roflol: :roflol: a.s

bu zamana kadar kimse bana bi kamyon gül almadı.30 senedir aldıklarımı toplasam bi arabanın bagajını zor doldurur.(

ŞenizŞenizŞenizBi daha olmasın taklım kestiriyim falan deme aramızda olopuyorumnanaktan
Sen nerdeydin hesap ver bakiyim:mymeka:

arkada çalan fondanmıdır nedir.ben akşam bihterle behlülü çok üzüldüm.ya keşke birlikte olsalar bi ömür felan demeye başladım.sonra dank ettim ne şaçmalıyorum ben.bunlar çok suçlular diye.dizinin sonu romana uyarsa bihter ölecek behlülde amcasının paracıklarından kaçıp uzak diyarlara gidecek eğer böyle biterse gerçekten üzülücem ya bihter ölmeyecek yada behlülle ikisi birden ölecek.ikiside çok şuçlu günahının bedelini sadece bihter ödememeli.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…