Aşk-ı Memnu Kanal D

ya behlülle bihterin bakışları bana sanki,gel şuracıkta iki şevişiverek bakışıymış gibi geliyor.yoksam durmadan seviştikleri içinmi böyle hissediyom.

diziye kadar kestirim dedim ama uçmuşum ohaoldumsmile :roflol:

her hafta sen uyuon bu haftada ben uyudum hem ne var üzerine gitmim diorum şekerin yükselir falan :mymeka: :roflol:

chessim, kardelenim, mügecikim, satrapim , nilüfernimmm, çakılım, azelyam, kısacası tüm ev ahalisi ŞenizŞenizŞeniz

ŞenizŞeniz

uyumuş da ela gözlerini uyku bürümüş:)) Şeniz

bi daha olmasın :))

LOST KANAL D de
LOST-U MEMNU

[youtube]DDndvY98Y6s[/youtube]

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

Son düzenleme:
lost-u memnu da kate, pihteri andırmıyor değil, sawyerde mehlül:roflol::roflol::roflol:

küçük zenci çocuk da Bülent :roflol:

yalnız burdaki Adnan çok gençmiş :roflol:

evet olabilir, bülentten daha olgun amakaydirigubbakcemile3

bihter-behlül, kate-sawyer çok uydu ya, kate-sawyer ikilisinin de kimle öpüştüğü kimle seviştiği belli değilkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

jack de beşir olsun, aşkı için susan türk filmi karakterli:roflol:

arkada çalan fondanmıdır nedir.ben akşam bihterle behlülü çok üzüldüm.ya keşke birlikte olsalar bi ömür felan demeye başladım.sonra dank ettim ne şaçmalıyorum ben.bunlar çok suçlular diye.dizinin sonu romana uyarsa bihter ölecek behlülde amcasının paracıklarından kaçıp uzak diyarlara gidecek eğer böyle biterse gerçekten üzülücem ya bihter ölmeyecek yada behlülle ikisi birden ölecek.ikiside çok şuçlu günahının bedelini sadece bihter ödememeli.

Yalnız Bihter ödemememeli ,ama bu bombanın fitilini ateşleyen asıl kişi zilli Bihter..
Başlarda hatırlarsanız..Nasıl Behlüle yakınlaşmaya başladı..Hasta olduğunda..Annesinin bitki çayından elleriyle demleyip getirmelar..Behlülün odasına girip gizli gizli parfümünü koklamalar..Behlülün taaa dibine kadar girmeler..
Kendisi geldi Behlülün aklına soktu..Yani kaşınan asıl Bihter..KAşınanı kaşırlar..KAşıyan da Behlül..Aaa behlül sütten çıkmış akkaşık mı?.. değil..O da Riyakarın teki..

Yalnız Bihter ödemememeli ,ama bu bombanın fitilini ateşleyen asıl kişi zilli Bihter..
Başlarda hatırlarsanız..Nasıl Behlüle yakınlaşmaya başladı..Hasta olduğunda..Annesinin bitki çayından elleriyle demleyip getirmelar..Behlülün odasına girip gizli gizli parfümünü koklamalar..Behlülün taaa dibine kadar girmeler..
Kendisi geldi Behlülün aklına soktu..Yani kaşınan asıl Bihter..KAşınanı kaşırlar..KAşıyan da Behlül..Aaa behlül sütten çıkmış akkaşık mı?.. değil..O da Riyakarın teki..

kız sen dün nerdeydin bi göründün bi kayboldun, yediler valla beni dün pihter haklı pihter haklı deyikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

O parfüm koklamalar behlül bihteri öptükten sonra oldu..Hani hatırlarsanız behlül öpmüştü de bihterde tokat atmıştı..İşte ondan sonra oldu..Etkilendi tabi..yerimseniben

Bitki çayına gelincede eeee demliycek tabi evde hasta bi insan olsa sen iyileşmesi için yapmazmısın bende yaparım..

O parfüm koklamalar behlül bihteri öptükten sonra oldu..Hani hatırlarsanız behlül öpmüştü de bihterde tokat atmıştı..İşte ondan sonra oldu..Etkilendi tabi..yerimseniben

Bitki çayına gelincede eeee demliycek tabi evde hasta bi insan olsa sen iyileşmesi için yapmazmısın bende yaparım..

istemem yan cebime koy, hatta daha fazlasını isterim tokatı:roflol::roflol:

kız sen dün nerdeydin bi göründün bi kayboldun, yediler valla beni dün pihter haklı pihter haklı deyikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
Kocişim seyahatten geldi..onunla ilgilendim şekerim..Mazeret teskeremi kocişe imzalatırım..

Tamam yapsın..da genç yenge ,herifin taaa odasına girip yatağına oturup,yakın markaja almamalıydı.:kızgın:
Hatta terlemişsin deyip üstünü falan mı değiştirmişti ,öyle bişey..

Hem ordu gibi Hizmatçıları var..yap çayı onlar götürsün..Ya da tarif et ,onlar yapsın...
Kaşındı Bİhter kaşındı.alsanaalsanasmile.olayları o sürükledi..

Behlül dişi sineği kaçırmıyor..sürtünüp duran yengeyi de boş geçmedi işte..
aklinialirimsmile

valla inanılmazsınız ya, ne behlülün ne bihterin savunulcak bi tarafı yok,
kadın anasına nispet olsun diye, adnanı baştan çıkardı, hem anasına hem kızkardeşine- nihata baktırdı, adnanın promosyonluğunda anasına müchevherler, gezmeler tozmalar, zaten en başından adnanı aldatmıştı, defalarca adnanı sevme yalanını sürdürerek aldatmaya devam etti adnanı, behlülle tekrar aldatmış oldu.

üstelik kendi ağzıyla itiraf etti, peykere, şuan bunları bana sorarak hakaret ediyorsun diye, bu naneyi gerçekten yediği düşünülürse;
demekki hakaret edilecek bi insan olduğunu kendi de kabul ediyorken size noluyo yaw, kabul ediyo işte kadın hakaret edilecek bi insan olduğunukaydirigubbakcemile3
sürekli bitti bitti, hooop adamın dudağına yapış, sürekli bi gülüşler kıskandırmalar, bildiğin fingirdek ayol, bittiyse delikanlı gibi bitir
zaten dizinin başından beri soluğu zırt pırt behlülün odasında alıyo
insanız biz yaw, niye hayvanlar gibi içgüdülerimizle hareket edelim, bihterle behlül tamamen içgüdüsel, iç güdüm geldi, libidom tavan, o zaman sevişlelim, en azından öpüşelim:roflol:
zaten behlülü hiç söylememe gerek yok, o da nankörün önde gideni
:hulya:

Son düzenleme:
Kocişim seyahatten geldi..onunla ilgilendim şekerim..Mazeret teskeremi kocişe imzalatırım..

Tamam yapsın..da genç yenge ,herifin taaa odasına girip yatağına oturup,yakın markaja almamalıydı.:kızgın:
Hatta terlemişsin deyip üstünü falan mı değiştirmişti ,öyle bişey..

Hem ordu gibi Hizmatçıları var..yap çayı onlar götürsün..Ya da tarif et ,onlar yapsın...
Kaşındı Bİhter kaşındı.alsanaalsanasmile.olayları o sürükledi..

Behlül dişi sineği kaçırmıyor..sürtünüp duran yengeyi de boş geçmedi işte..
aklinialirimsmile

Bihter kimin kızı firdevs hanımın kızı..Behlül ne çapkın zibidinin teki..Eeee durum böyle olunca bu ilişki kaçınılmaz..Bu iki çılgın çifte Adnan ve Nihal gibi iki saf insanda eklenince olay buralara geldi..:bbo:

Behlül hemde ne nankörün önde gideni..

Adnan gibi bi adama yapılır mı ya..

Hadi Bihter baştan çıkardı diyelim..ınsan baştan çıkarmı ya..:bbo:

X