Aşırı bulantı ve kusma nedeniyle hastanede tedavi görenler

WestLife

Guru
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2009
478
98
mrb ben 10 haftalık hamileyim aşırı bulantı ve kusma nedeniyle 5 er gün olmak üzere 2 kere hastanede serum tedavisi gördüm hastaneden çıktığım gün iyiyim daha sonra bulantılarım baslamaya ve daha sonra şiddeti artmaya baslıyor benim gibi olanlar var mı?

öncelikle hayırlı olsun ve de bulantıların için geçmiş olsun.bende de aşırı bulantı ve kusma vardı,bir süre hastanede yattım ara ara acile gidip aldığım serumlar da cabası.4.aya kadar devam etmişti,4-5 kilo vermiştim ama çok şükür geçti.kimi kraker vs yemenin iyi geldiğini söylemişti ama ben hiç faydasını göremedim.üstelik kokulara karşı aşırı duyarlıydım. ama bebeğimi kucağıma aldıktan sonra o bulantıları hiç yaşamadım gibi geliyor. Allah hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin.

Son düzenleme:
16. haftama kadar o kadar çok çektimki anlatamam.
ne serum ne hastane ne ilaç hiç bişey fayda etmedi. yerlere yataklara yapıştım resmen
5 kilo verdm tam.
ama şimdi bazen arasıra oluyor oda bana hiiiiçbişey gibi geliyor.
inş. senn daha çabuk geçer cnm
çok zor bilirim.

Son düzenleme:
cevaplarınız için tesekkür ederim peki nasıl geçirdiniz? yemeği geçtim ben hiç su içemiyorum umarım tez zamanda geçer

aynı bende öyleydim mide bulantısı ne yesem çıkıyordu 5kilo kaybım oldu yürücek halim bile yoktu yemek yemeyi özledim diye ağlıyordum ama doktor bana bu bebeğin tutunduğunu gösterir dedi ilk defa duymuştum şaşırdım 13.haftada biter dedi ve bitti şuanda yiiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…