Aşılamamın 8. Günü

Hcg değerim 2992 çıktı doktor 4 haftalık hamilesin dedi
Aşkmmmm çokkkk sevindiiiimmmmmm gayette mükemmel bir değer buuuuu ay nasıl sevindimmmm tarifi yoook sağlıkla gelsin minnoşummmm. Gece hep aklımdaydın bende uyuyamadım
Benimde aşılamanın 7. Günü çatlatmanın 10. Günü bugün evde test yaptım silik çizgi var yoksa senin enerjin bana da mı geçtiiiii?????

Uma
umarım benim enerjim sana da geçmiştir bebeğim sende çok güzel sonuçlar alırsın inşallah ama şunu da tecrübe etmiş biri olarak söylüyorum ne zaman kafaya takmazsan o zaman oluyor herşey akışına bırakınca

Ayyyyy yanımda olsanda sarılsam sımsıkı sanaaaa nasıl umut oldun var Yaaa... Önceki aşılamamda da 8. Gün evde testte 9. Günün gecesi ise kanda öğrenmiştim hamleliğimi
Zaten azıcık daha dişimi sıkmak istiyorum bu defa öncekinde çok çok aceleci davrandım heyecandan içim içime sığmıyorduuu
Bu cuma günü kan günüm zaten sabretmek istiyorum direnebilirsemmm... 7. Günde öğrenmek mümkün mü peki kuzucum bu konuda bir fikrin var mı?

Bebeğim genelde doktorlar test yapmak için gününüzün geçmesini bekleyin diyorlar sende sabret güzel sonuçlar almak biraz sabır istiyor seni çok iyi anlıyorum ama içimiz içimize sığmıyor biz ilk zamanlar eşimle o kadar çok kafaya taktıkki her denileni uygulamaya çalıştık Ovülasyon testleri ile takıp ettik yok şöyle yapalım böyle yapalım dedik olmadı ne zaman ki herşeyi akışına bıraktık Allah mucizesini gösterdi

Amin canım çok teşekkür ederim benim de rahmimde perde vardı perde ameliyatı oldum ondan sonra eşimde biraz sperm hareketinde yavaşlık vardı doktor aşılama deneyelim dedi öylelikle aşılama yaptırmıştık

Aaahhh o testler ömrümü tüketmişti öyle iyi bilirim kiii.. ovülasyon testleri tamamen hikaye ayda 4-5 kere pik görüyordum. Meğerse kısırmışım ve şuan menopoz başlangıcındayım
İnanç olarak bakmaktan ziyade tedavimin evreleri ve sonuçları hakkında daha çok odaklıyım mucizelere boş yere 6 yıl inandım çünkü yok yani ömrümün ilk hamileliğini aşılama ile yaşadım Haziran ayında cumayı bekleyeceğim mecburen testim böyle çıktı ama cumaya kadar vakit nasıl geçer bilmiyorum bekledikçe dahada koyulmuş

Eklentiler

• Screenshot_2023-08-28-16-46-17-177_com.whatsapp.jpg
    45,2 KB · Görüntüleme: 30
Anladım canım sağol cevap verdiğin için bebişinle sağlıklı mutlu yılların olsun inşallah darısı bizim gibi bekleyenlere

Bebeğim seni umutsuzluğa düşürmek istemem ama aşılamanın etkisiyle genelde gün geçmeden yapılan testler hep pozitif çıkıyor diyorlar ben o yüzden test yapmamıştım sonrasında adet oldum zaten

Bebeğim seni umutsuzluğa düşürmek istemem ama aşılamanın etkisiyle genelde gün geçmeden yapılan testler hep pozitif çıkıyor diyorlar ben o yüzden test yapmamıştım sonrasında adet oldum zaten
Beni umutsuzluğa neden düşüresin ki negatifi aşılamanın 5. Günü çatlatmanın 7. Günü gördüm bugün çıkmaya başladı pozitif. Takip ediyorum yorumunla neden umutsuzlaşayım kuzum öncekinde de 9. Günün gecesi gördüm pozitifi ama kanda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…