Aşılamamın 8. Günü

flamingolar

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2023
75
22
31
Göğüslerimde kasıklarımda sırtımda ağrılar var birde sürekli gaz çıkarma isteği bu kullanılan ilaçlar iğnelerden dolayımı böyle yoksa gebelik belirtisi mi

7. Gün aşırı sırt ağrım olmuştu benim de hamileymişim canım inşallah senin de gebeliktendir
7. Gün aşırı sırt ağrım olmuştu benim de hamileymişim canım inşallah senin de gebeliktendir
Sen hamile olduğunu nasıl ve ne zaman öğrendin canım

Bir de canım şimdi notlarıma baktım aşılamanın 3. Gününden itibaren göğüs ağrım olmuş normalde adetten bi hafta önce başlardı

Hani aşılama yaptırdım demiştimde aşılamam tutmadı diye yazmıştım burdan şimdi hamileyim kendiliğinden hamile kaldım
Canıııımmmmmm hayırlı olsun çok mutlu olduuummm
HCG baktırdın mı? Bu ay nasıl belirtiler yaşadınn??? Ay sevinçten bayılacağım çok sevindim sağlıkla gelsin miniğiiimmm

Hani aşılama yaptırdım demiştimde aşılamam tutmadı diye yazmıştım burdan şimdi hamileyim kendiliğinden hamile kaldım
Maşallah sübhanallah Gözünüz aydın olsun sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah darısı başımıza olsun Bende Aşılama yaptırdım bu gün 10. günüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…