Aşılama aşılamadan sonraki BHCG değerlerinizi yazarmısınız..

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

Canımmmmmm ayyy inann çok mutlu oldummmm. Hemde aşılamasız strese girmeden Allah tamamına erdirsin canımmm. Özel msj yazacağım oraya bak :)

Rabbim hayırlısıyla kucağına almayı naspi etsin canım

Merhaba arkadaşlar ;ben yeni katıldım . Spontan aşılama yaptık bugün 10. Günüm belli belirsiz kasık ağrısı hissediyorum . Korkuyorum tutmadı diye sizdeki değişiklikleri paylaşırmısınız ?

Merhaba arkadaşlar ;ben yeni katıldım . Spontan aşılama yaptık bugün 10. Günüm belli belirsiz kasık ağrısı hissediyorum . Korkuyorum tutmadı diye sizdeki değişiklikleri paylaşırmısınız ?

Seni sayfamixa listemize bekleriz canim test gununu birlikte beklemekten zevk duyariz

Herkese merhaba aşılamami 19 unda yaptırdım dün meraktan test yaptırdım 5.05 çıktı acaba hamile olabilir miyim yardimci olur musunuz

arkadaslar merhaba bende yeni üyeyim sureklı okuyorum sızlerı bende 17 aylık evlıyım sorun olmamasına ragmen bebek sahıbı olamadık.7 aralıkda asılamamız oldu bugn 9.gun heyecanlıyım cok hemde ckmıcanı ble bıle dun ıdrar testı verdım sılık cok zor gorunen ıkıncı cızgıde vardı yanlslk oldu heralde dedm bdaha aldm yaptm oda aynıydı olsa ble bellı olmaz deglmı kan veremıyorum korkudan ckmıcak dye
rabbım ısteyen herkesenasıp etsn ıcınde banada

Meraba arkadaslar. Araniza yeni katldim. Ben asilama yaptirali bgn 16 gun oldu kasiklarimda muthis bi agri war ve goguslerimde asiri bi hassasiyet war asilama sonrasi gebelk belirtilerinin hepsini tasiyorum ama bugun tahlil yaptrdim bhcg 1.6 cikti doktorum 2 gun snra tekrar yaptirin dedi. Asilamam 10 gunlukken yaptrmistm 2.5 cikmisti. Benim gibi olan var mi bhcg yukselirmi

Merhaba benim de asilamanin 16.günü 3gün önce test yaptım ve sonuç 1.20 çıkmıştı.bana doktor iki gün sonra tekrar yaptır dedi ama ben birsey yapmadım. Bakalım ne olacak

Baska yok mu degerlerini yazan, dr beni asilamanin 9. gunu cagirdi ama acaba kan tahlili ister mi?

Asilamamin bugun 7. Gunu.. ilk gunden beri kasik ve gogus ucu agrim vardir ama bugun daha cok agriyorlar sanki adet olacakmisim gibi .. testi 12. Gunumde yaptirmayo dusunuyorumm... acaba tutmus mudur cok merak ediyorum olk asilamam bu arada

Aşılama 15. Gün beta 18.13 çıktı 2 gün sonra yine çağırdı hafif kanamam oldu sizce nedir

kızlar asılamanın 16.gunu beta hcg 49 cıktı bole olup yukselen varmı lutfen cvp tesekkrler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…