Aşılama aşılamadan sonraki BHCG değerlerinizi yazarmısınız..

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Şu an hastanedeyiz canım ama malesef yok adetin başlamak üzere o akıntı da yapılan işlemden dolayı dedi moralim çok bozuk ağlamamak için kendimi zor tutuyorum..
Ağlamak rahatlatacaksa ağla. Atma icine ki bir sonrakine güç toplayabilesin. Kaç yaşındasin bu zamana kadar neler yaptın kaç yıllık evlisin?

Ağlamak rahatlatacaksa ağla. Atma icine ki bir sonrakine güç toplayabilesin. Kaç yaşındasin bu zamana kadar neler yaptın kaç yıllık evlisin?
39 yaşındayım 2 Doğum yaptım sezeryanla 16 yıl önce 2. Doğumda tüplerim bağlanmış ama 8 ay önce ikinci evliliğimi yaptım bebek yapmaya karar verince tüplerim ameliyatla açıldı geçen ay da ilk kez aşılama yapıldı ama olmadı eşim de bende çok istiyoruz benim 1 kızım var 16 yaşında birde ortak çocuğumuz olsun mutluluğumuz artsın diyoruz ama olmadı çok moralim bozuk ne kadar belli etmese de eşimde çok üzüldü

Anlıyorum . Allah evliliginizi hayırlı etsin. :) Olur inşallah bi tane daha. Bir problem yoksa olur muhakkak . Yumurta da oluşuyor hem. Ben daha 25 yaşındayım yumurta cok çok zor oluyor. Siz çok iyi durumdasınız bence. :)

Doktor da öyle söylüyor ama olmadıkça umutsuzluğa kapılıp üzülüyorum ben bir evlat kaybettim o yüzden kızıma bir kardeş olsun çok istiyorum inş olur canım.. Rabbim duyar inş sesimizi..

Doktor da öyle söylüyor ama olmadıkça umutsuzluğa kapılıp üzülüyorum ben bir evlat kaybettim o yüzden kızıma bir kardeş olsun çok istiyorum inş olur canım.. Rabbim duyar inş sesimizi..
Allah her şeyin hayırlısını versin hepimize

Amin inşallah canım sen ne kadarlık evlisin ne zamandır Tedavi görüyorsun
Ben 2 yılı doldurdum evlilikte. 1 yıldır da uğraşıyorum. İlk defa geçtiğimiz y yumurtlama oldu asilama yapıldı ama olmadı. Geçen ay rahim filmi çekildi ilaç kullanmadim. Bu ay bi regl olsam femara icicem ama olamadim hala bugün 34. Gün. Hamile değilim bence çünkü adet belirtilerim çok. Hem zaten polikistik var düzensiz olurum. Bekliyorum bu ay da olmazsa bir ay ara verip tüp bebek yapicaz.

Inşallah hayırlısı olur canım hakkımızda senin durumun daha zor tabi allah yardımcımız olsun

2 gibi kan verdim. Birazdan alıp doktora göstericem. İnşallah iyi çıkar sonuç.
Inşallah canım ben şimdi Doktordan geldim malesef bebek yok adet söktürücü ilaç verdi tekrar aşılama yapılacak olmazsa tüp bebek artık dedi inşallah seninki pozitif çıkar

Inşallah canım ben şimdi Doktordan geldim malesef bebek yok adet söktürücü ilaç verdi tekrar aşılama yapılacak olmazsa tüp bebek artık dedi inşallah seninki pozitif çıkar
Teşekkür ederim canım. 204.33 çıktı. Çarşamba tekrar yaptırıcam sonra ultrason için gün verecek. Canım sende sıkma canını, vakti gelmemiş demekki Allah hepimiz için nasıl hayırlı olucaksa öyle nasip etsin İnşallah.

Çok sevindim canım allah sağ salim kucağınıza almayı nasip eder inşallah senin ilk aşılamanmıydı

Ne güzel çok sevindim gerçekten benimde ilk aşılamamdı ama tutmadı
Canım ben bu sefer tutmaz diye düşünüyordum. Öyle ya hepsi tutacak diye bir şey yok. Testi de çıkmaz diye yaptım hatta ilk başta çıkmadı. 15 dk sonra birbaktım çıkmış. Şunu diyecem umudumuz hiç yitirmemeliyiz bu sefer olmadıysa inşallah Bidahaki sefere canım.

Inşallah canım sen hangi şehirdesin nerde yapılıyor aşılaman

Kızlar selam aşılan tarihim 13. 7.2016 dün yani 13. Gün beta hcg değerim 21.7 sizce bu durumda Ümit var mı? Adet olacakmışım gibi Ağrı'm var çok hem de. İnşallahhhhhhhhhh yarın yükselir değerim.

Kizlar yakin zamanda asilama yaptirip 15.gunu beklemeden kan testi yaptiran varmi? Sonuclarinizi yazarmisiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…