Aşılama aşılamadan sonraki BHCG değerlerinizi yazarmısınız..

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Arkadaşlar bende yeni üyeyim 9 gün önce ilk aşılamamı yaptırdım 13. Gününde tahlil yaptırsam çıkar mı acaba araya bayram giriyor bayramdan sonraya kadar sabredemem

Arkadaşlar bende yeni üyeyim 9 gün önce ilk aşılamamı yaptırdım 13. Gününde tahlil yaptırsam çıkar mı acaba araya bayram giriyor bayramdan sonraya kadar sabredemem
Çıkar canım. Benim negatif olduğu çıkmıştı yanı. İğne etkisi geçiyor zaten.

İnşallah artar canım ben de 11. Gun yaptırdım 2.5 çıktı 13 mü 14 mü hatırlamıyorum o zaman yaptırdım 0.9 çıktı.

Senin ilk aşılaman mıydı canım inan benim moralim sıfır başka doktor araştırmaya başladım

Hayırlısı olur inşallah canım hepimiz için ben bugün tekrar test yaptırmaya gidiyorum inşallah olur olmazsa doktoru değiştirmeyi düşünüyorum
Evet ilk defa yumurta buyudu ve aşılama yaptırdım olmadı. Bu ay tekrar deniycem olmazsa tüp bebek dusunuyorum

Canim sonucun ne çıktı?
Negatif çıktı canım ama doktor ısrarla adet belirtin yoksa bekle bayramdan sonra tekrar yaptır senin bir sorunun yok hamile kalma şansın yüksek teste itimat etmeyin bazen geç görünebiliyor diyor kafamız iyice karıştı hiç adet belirtisi yok ara ara midem bulanıyor sadece

Hayırlısı olsun canım. Benim 5 gün geçti hala adet olmadım. Bebe...diye ıdrar testi yaptım negatif çıktı. Doktor rahim duvarın kalınlaşmış 11 mm dedi ama ben hala adet olmadım. Bi olsam femara icicem

Canım benim adet zamanımda kahverengi renkte birkaç damla kanama geldi bilmiyorum neden internetten baktık hamilelik olabilir diyor çok da kusuyorum kafam allak bullak oldu Rabbim nasip eder inş canım ikimize de

Canım benim adet zamanımda kahverengi renkte birkaç damla kanama geldi bilmiyorum neden internetten baktık hamilelik olabilir diyor çok da kusuyorum kafam allak bullak oldu Rabbim nasip eder inş canım ikimize de
Ay hadi inşallah. Yerleşme kanaması deniyor inşallah ondandır. Ben rahim filmi cektirdim ondan mı diycem ama ne alakası var. Bilmiyorum yaa. Bir an önce olsam da kurtulsam haftalardır adet belirtisi yasiuorum bir sey gelmiyor. Karnim ağrıyor midem bulanıyor gogus hassasiyeti var sadece adet yok. Çok sıkıldım artık ben.

Canım bunlar da hamilelik belirtisi testlere çok güvenme bazen geç yerleşiyormuş o yüzden çıkmıyormuş bir dahaki adet zamanında öğrenenler var ben çok araştırıyorum internetten inş ikimizde kavuşuruz bebişlerimize..

İnşallah dediğin gibidir ama ben gerçekten ihtimal vermiyorum çünkü adetin 14. Günü filan baktı yumurtaya 11 mm di. Buyumuyor dedi. Bende poliskistik over var. Yanı büyüyecek de catlayacak da ohoooo. Allah Ol derse olur tabiki ama umudum minimum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…