Aşılama yaptıranlar

merhaba hayırlı olsun inş sağlıkla alırsınız kucağınıza bende aşılama yaptırdım kiste dönüştü bu ay beklemedeyiz bişi sorcam gonal f mi kullandınız birde aşılamadan sonra nelere dikkat ettiniz acaba 2 gün duş almadık diyenler var özellikle dikkat ettiğiniz bir şey oldumu şimdiden teşekkürler benimde kistler giderse diğer ay 2. aşılamam olacak iinş
Çok teşekkür ederim canım rabbim dualarını kabul etsin tez vakitte 🤲🏻🤲🏻 evet gonal f kullandım canım folik asit her gün içtim inofolic combi mavi kutu olandan sabah akşam içtim aşılama sabah erkenden kalktım gusül abdesti aldım 2 rekat namaz kıldım dua ettim öyle çıktım evden aşılama olduktan sonra 45 dk hastanede yattım sonra o gün tüm gün yattım hiç iş yapma birşey kaldırma bile ertesi gün işe geri döndüm ama aşılama gününde 2 gün boyunca duşa girmedim ayaklarıma hep 2 tane çorap giydim üşütmemek için hep atletim vardı içimde koru kendini ve ağır iş yapma ani hareket etme yavaş yavaş yürü yolda bir yere giderken süpürgemi hep eşim yaptı nasip etsin Rabbim tez vakitte arkadaşım 🤲🏻🤲🏻

arkadaşlarım merhaba bn aşılama oldum bu gün 12. günüm idrarla erken gebelik testi yaptım negatif çıktı inanılmaz göğüs batmam ve sızlamam var sanki adet olacakmışım gibi karın ve kasık ağrım var sizce pozitif e dönermi yoksa hastamı olucam

arkadaşlarım merhaba bn aşılama oldum bu gün 12. günüm idrarla erken gebelik testi yaptım negatif çıktı inanılmaz göğüs batmam ve sızlamam var sanki adet olacakmışım gibi karın ve kasık ağrım var sizce pozitif e dönermi yoksa hastamı olucam
Kan testi vermeni öneririm, 12. Günde bende negatifi görmüştüm kanda çıkmıştı

merhaba nasılsınız yarın 14. gün yarın kan vericem inşallah ama karın kasık ağrım var adet olacağım gibi günlerdir

Bende geçen ay ilk aşılama yaptırdım inanılmaz sancı, ağrı, batma hissettim. Ama maalesef negatif oldu.

İlk 14 gün yumurta çatlatma iğnesi etkisi devam ediyor ama benim aşılamadan bir hafta sonra kaşıklarıma hafif batma olmuştı zten on ikinci gün kaset test yaptım silik çizgi çıktı kan varisim değer 137 çıkmıştır inşallah srnde hamilesindir canım benim 😍😍
Merhaba bende aşılama oldum bugün 7 günüm ve sadece bugün iğne batması gibi ağrı hissettim kasıklarımda ama geçti 1,2 saat sonra. Canım çok yandı
Sizin nasıldı acaba ağrınız 💕

Merhaba benimde 7.gün aşılamada
Aşılama ile hamile kalan varmı aranızda

Maalesef ben bütün belirtileri kat kat yaşamama rağmen negatif oldu. İlk denemeydi. İnşallah siz pozitifi görürsünüz.
Bu 3.deneme ilk denemede çok belirtim vardı ama negatifti bu kez pekte umursamadım açıkçası ama sonucu merakla bekliyorum

X