Aşılama yaptıranlar

Aşılamadan sonra duphaston sabah2 akşam2 kullanmak üzere 2kutu ilaç verildi. Bugün 10.gün ilaç bitti. Hastaneye gidip Hamilelik testini yapmaya 4gün var. İlacı yeniden alıp, o güne kadar kullanmaya devam mı etmeliyim . Bilgisi olanlar aynı süreçten geçen ilacı bu şekilde kullnlar cevap verirse sevinirim. Yarın hastaneye ilgili bölümle telefonla ulaşmaya çalışıcam. Yarına kadar bu cevabı da çok merak etmeden duramıyorum. Bu arada hastane Başakşehir çam ve sakura hastanesi.

Selam kızlar 🌼 bu form da aşılama günlerimin geçmesini saydım çok şükür pozitifi görmüştüm bugün kesemizi gördük Allah’ın izniyle 2 hafta sonra da kalbimizi duymaya gideceğiz inşallah 🤲🏻🤲🏻🧿 sizlerden de hayırlı güzel haberler duymak için bekliyorum hepiniz dualarımdasınız 🤲🏻😍🥹
merhaba hayırlı olsun inş sağlıkla alırsınız kucağınıza bende aşılama yaptırdım kiste dönüştü bu ay beklemedeyiz bişi sorcam gonal f mi kullandınız birde aşılamadan sonra nelere dikkat ettiniz acaba 2 gün duş almadık diyenler var özellikle dikkat ettiğiniz bir şey oldumu şimdiden teşekkürler benimde kistler giderse diğer ay 2. aşılamam olacak iinş

Canım bende aşılama yaptım bugün 8 günü tam olarak belirtilerin nelerdir bu arada gebelik terste yaptım iğne etkis için geçmişti
İlk 14 gün yumurta çatlatma iğnesi etkisi devam ediyor ama benim aşılamadan bir hafta sonra kaşıklarıma hafif batma olmuştı zten on ikinci gün kaset test yaptım silik çizgi çıktı kan varisim değer 137 çıkmıştır inşallah srnde hamilesindir canım benim 😍😍

İlk 14 gün yumurta çatlatma iğnesi etkisi devam ediyor ama benim aşılamadan bir hafta sonra kaşıklarıma hafif batma olmuştı zten on ikinci gün kaset test yaptım silik çizgi çıktı kan varisim değer 137 çıkmıştır inşallah srnde hamilesindir canım benim 😍😍
Adına çok sevindim benimde ağrım çok ama nedense hiç umudum yok kuzum

X