Aşılama yaptıranlar

Benimde ama ben korkuyorum bu arada gözünüz aydın allahım tamamına erdirsin inşallah sağlıkla gelsin meleğin inşallah benimde vardır ne olur dua edin 🤲🙏🙏
Canım benim Allah razı olsun amin inşallah çok dua ediyorum hep dua ediyorum Allahım dileyen isteyen herkese sağlıkla nasip etsin hayırlı güzel haberler alın inşallah akan yaşlarınız benim gibi mutluluktan olsun 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🧿

İlk aşılamasında hamile kalan var mı acaba ben polikistik overliyim ama klomen ile yumurtlamam çatlamam oluyo o konuda sıkıntı yok eşimde de yok ama 2 senedir normal yoldan çocuğumuz olmadı klomen çatlatma iğnesi kullandım sonuç hep negatif doktorum aşılama yada tüp bebek siz karar verin diyo aşılamada hamile kalma oranı daha düşük biliyorum ama yine de denemek istiyorum benim gibi olup hamile kalan var mı acaba
Ben varım. 2 kere ilaçlı 1 kere iğneli aşılama ile hamile kaldım Allah'ın izniyle. Bende pco hastasıyım 4 senedir bekliyordum. inşallah rabbim sizde nasip etsin

Çok teşekkür ederim arkadaşım Allah razı olsun yarın inşallah seninde güzel haberini alırız bitanem 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻😍
Bugun gidip vericem akşama acilden kan yazarım bende canım pek umudum yok ama annemleri bile arayıp söyledim seni cok sevindim inanki allah kucagına almayı nasip etsin 🥰❤️😘

Korkunun ecele faydası yok diyip bende yaptımı böyle oldu acaba batmı
F770E501-6D79-4186-A4F5-5C725C859FE1.jpeg

Bugun gidip vericem akşama acilden kan yazarım bende canım pek umudum yok ama annemleri bile arayıp söyledim seni cok sevindim inanki allah kucagına almayı nasip etsin 🥰❤️😘
Bak benimde belirtim yoktu kaç gündür adet olcakmış gibi kasıklarım ağrıdı bende umudumu bitirmiştim ama mucize canım arkadaşım 🤲🏻🤲🏻🤲🏻♥️♥️♥️😍

Ay kizlar negüzel biyer oldu böyle burda herkes hamis cikiyor 😍😍 canim sende kos kan vermeyeee hadi hayirlisi olsun

X