Aşılama yaptıranlar

Bugün 12.gün test böyle ama kafamı karıştıran şöyle bişey oldu gece 4 gibi de predictor early marka ile yaptım onda bişey çıkmadı bunu da az önce yaptım o yüzden kafam karıştı ama bu markay da 4 5 gündür kullanıyorum gözle görülür ni koyulaşma var sizce diğerinde çıkmadı😒😒

Eklentiler

• IMG20230409075557.jpg
    IMG20230409075557.jpg
    147,1 KB · Görüntüleme: 90
  • IMG20230409075417.jpg
    IMG20230409075417.jpg
    84 KB · Görüntüleme: 92
Bugün 12.gün test böyle ama kafamı karıştıran şöyle bişey oldu gece 4 gibi de predictor early marka ile yaptım onda bişey çıkmadı bunu da az önce yaptım o yüzden kafam karıştı ama bu markay da 4 5 gündür kullanıyorum gözle görülür ni koyulaşma var sizce diğerinde çıkmadı😒😒
Belki erken olduğu için algılayamamıştır testler negatif çıkarsa yanılma payı oluyor ama pozitifte olmuyor maşallah git gide koyulaşıyor 🤲🏻🤲🏻🧿🧿

Belki erken olduğu için algılayamamıştır testler negatif çıkarsa yanılma payı oluyor ama pozitifte olmuyor maşallah git gide koyulaşıyor 🤲🏻🤲🏻🧿🧿
Koyulaşma var evet ama 12.günde pozitif olanlar sanki daha koyu olmuş testleri bilemedim ki geç döllenme falan mı oldu ne oldu yarın sabah da evde test yapıp yine böyle çıkarsa sağlık ocağında kan vermeyi düşünüyorum

Koyulaşma var evet ama 12.günde pozitif olanlar sanki daha koyu olmuş testleri bilemedim ki geç döllenme falan mı oldu ne oldu yarın sabah da evde test yapıp yine böyle çıkarsa sağlık ocağında kan vermeyi düşünüyorum
Herkes bir olmuyor ki bazılarının hiç çıkmıyor kan ile öğreniyorlar arkadaşım hiç kıyaslama yapma kan ver bak göreceksin pozitifi ☺️🤲🏻 bende bugün test yapacağım eşim gitti eczaneden test almaya çatlayacağım meraktan inşallah pozitifi görürüm 🤲🏻🤲🏻

Herkes bir olmuyor ki bazılarının hiç çıkmıyor kan ile öğreniyorlar arkadaşım hiç kıyaslama yapma kan ver bak göreceksin pozitifi ☺️🤲🏻 bende bugün test yapacağım eşim gitti eczaneden test almaya çatlayacağım meraktan inşallah pozitifi görürüm 🤲🏻🤲🏻
Kizlar insallah pozitifleri görürsünüz canim sende hemen ümitsizlige kapilma arkadasin dedigi gibi herkeste ayni olmuyor ama bak bugün daha koyulasmis masallah Allah hayirlisini versin🙏🏻

Canım test yaptın mı hadi güzel haberler ver inşallah 🙏

Canim tebrik ederimm hammişsiinn 😍😍 Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.. hemen kan vermeye kos 😁
Ay ağlamaktan bi hal oldum çok teşekkür ederim canım Allahım dileyen isteyen herkese nasip etsin Allahım sağlıklı bir gebelik süreci nasip etsin 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🥺🥺

Allah sağlıkla kavuştursun inşallah bebeğine valla benim testim gibi sevindim bence hemen kan ver 🥰
Canım benim Allah razı olsun rabbim sağlıkla sıhhatle kucağımıza almayı nasip etsin Allah’ıma dua ediyorum bekleyen herkes mübarek ramazan ayının yüzü suyu hürmetine güzel haberler alsın inşallah 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻😍😍😍

X