Aşılama yaptıranlar

Kızlar selam nasılsınız. Şimdi size danışmak istediğim bir konu var benim canımı sıktı biraz. Biliyorsunuz aşılamam tutmadı bugün tekrar gittim ikinci için şubat ayına verdi ama kafama şu takıldı ben en son kan tahlilini dosya açılırken vermiştim temmuzda. Dosyama baktı gerek yok vermeye dedi. İyi de benim temmuzdan beri hormonlarımda ne değişiklik oldu ilk aşılama da bakmadılar ki. Hormonlar çok önemli değil mi bunlar da etkilemiyor mu başarıyı. Hiç içime sinmedi. Zeynep kamildeyim ben İstanbul’da. Siz nasıl ilerlediniz

Canım konu hakkında bilgim yok ama ben şunu merak ettim neden şubat ayına kadar ertelendi? Benim doktorum tutmazsa yeniden deneyeceğiz hemen gel demişti

Canım konu hakkında bilgim yok ama ben şunu merak ettim neden şubat ayına kadar ertelendi? Benim doktorum tutmazsa yeniden deneyeceğiz hemen gel demişti
Burası özel değil kuzum devlet o yüzden ama sanırım ben özele geçiş yapacağım hiç içime sinmedi. Temmuz ayında yapılan kan testi ile devam edilmesi mantılık mı sizce. Belki süt hormonun yükselti ilk aşılamada bilmiyoruz ki her ay bile değişebilir. Sizde öncesinde kan testi vs yapıldı mı aşılamadan önce

Ben de devletin özeline gidiyorum. En son Eylül ayında kan tahlili yaptırmıştım bir kez daha istemedi doktor

O zaman gerek mi görmüyorlar ben anlamadım ki aklıma da takıldı
Valla bana hiç kan testi yapmadılar ki direk adetin 3 gününden itibaren yumurta takibine geçti çatlama seviyesinde çatlatti ve 2 gün sonra aşılama yapti uzak kalmıyorsa gel esenlere benim doktoruma götüreyim seni avicenna nagehan hanım doktorum

Kızlar size umut olmaya geldim çok denedim tam 7 yil boyunca hep karşıma bir engel çıktı dedim ki olmayacak tamam zorlamayalım 9 ay ara verdim hiç bir tedaviye gitmedim sonrasında karar verdim ve doktoruma gidip ben aşılama yaptırmak istiyorum dedim çok şükür tuttu ve Allah'a çok şükür ben bugün bebeğimin kalbini duydum vazgeçmeyin size diyeceğim tek şey bu vazgeçmeyin Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah

Sağlıkla kucağınıza alın inşallah. Ben de ilk kez aşılama yaptırdım bize de dua edin lütfen..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…