Aşılama yaptıranlar

Normal adet sancısı olur dedi doktor ama bende hiç kanama falan olmadı canım çok emin olamadım o yüzden he akintim baya fazlaydı ama hala kasiklarim ağrıyor göğüslerim hassas günün geçtimi senin aşılamadan sonra kaçıncı gün bugün
Bugün tam 15.gün benim ve bugün zaten regl olmam gerekiyordu ama aklımı karıştıran hiç reflü gibi değil yani normal döngüm gibi değil kanama gibi değil gibi çok çok az koca iki gündür bir pedi bile doldurmaz ki benim normalde inanılma fazla olur sancım olur ilaçsız duramam yani

Yeşim sana birşey soracağım ya senin azda olsa regl gibi kanaman olmuşmuydu. Benim dünden beri kahverengi akıntım vardı bugünde çok az kanamam var gibi yok gibi ama normalde sancıdan duramam ben öyle ağır geçer bu öyle değil kanamamda az olmaz yani kafamı karıştırdı bu durum yarında kan vereceğim bugünde regl günüm zaten normalde ama hiç öncekiler gibi değil çok çok hafif sancı gidip geliyor
Umarım yerleşme kanamasıdır kuzum iş yapma kendini yorma bol bol yat dinlen

Umarım yerleşme kanamasıdır kuzum iş yapma kendini yorma bol bol yat dinlen
Hiç ümitlenmek istemiyorum inan ki yarın gidip kan vereceğim zaten bakalım dua edin olur mu ❤️ Ben regl oldum sandım ama daha önce hiç böyle birşey yaşamadığım için bilemedim de Progestan fitili de regl oldum sandım diye bıraktım kullansam mı tekrar

Bugün tam 15.gün benim ve bugün zaten regl olmam gerekiyordu ama aklımı karıştıran hiç reflü gibi değil yani normal döngüm gibi değil kanama gibi değil gibi çok çok az koca iki gündür bir pedi bile doldurmaz ki benim normalde inanılma fazla olur sancım olur ilaçsız duramam yani
Canım evde testin varsa bir yapsana mutlaka gidip test yaptır kan testide belkide dedikleri gibi yerleşme kanamasidir bilemedim bende öyle bir şey olmadığı için

Hiç ümitlenmek istemiyorum inan ki yarın gidip kan vereceğim zaten bakalım dua edin olur mu ❤️ Ben regl oldum sandım ama daha önce hiç böyle birşey yaşamadığım için bilemedim de Progestan fitili de regl oldum sandım diye bıraktım kullansam mı tekrar
Progestanı herşey kesinleşene kadar bırakma dualarım seninle güzel haberler verirsin inşallah bize yarın 🙏🏻

X