Aşılama yaptıracaklar toplanalım

İnşallah güzel sonuçlanir benim 4. Günüm iğnenin ilk günden beri cok fazla bel ve kasık ağrım var akıntım yok her gün parol alıyorum uyuyamıyorum

Kızlar benim aşılamam pazartesi günü olucak ilkinde çok zorlanmıştım inşallah bu öyle olmaz birbirimize bol bol dua edelim inşallah Bi an önce gelir miniklerimiz
Benim de pazartesi ilk aşılamam olacak inşallah sağlıkla olurlar

İnşallah güzel sonuçlanir benim 4. Günüm iğnenin ilk günden beri cok fazla bel ve kasık ağrım var akıntım yok her gün parol alıyorum uyuyamıyorum
Herkeste farklı etkiler birakiyomus zaten iğne sonucu güzel olsun da herşeye razıyım valla . Akıntı gün içinde olmadı bende de ve catlama ignesinden sonra her hangi biseyde olmadı henüz. 9 saat geçti gerçi daha erken olabilir ben sabırsızım galiba. Benim 24.saat aşılamam yapılmış olacak çok kişide 36.saat diye okudum ve progestan vermeyecek doktorum varisim çok olduğu için coraspin verdi sadece ve ocean methly balance a devam . Pazartesi yaptıracak kızlar sizin kaçıncı saat olmuş olacak ve progestan yada başka bişey yazdı mi doktorunuz

Aşılamanın 8. Günündeyim Beta Hcg 21.44 u/l çıktı sizce gebelik olmasa bu sonuc çıkar mı
Aşılamanın 8. Günüyse çatlatma iğnesinin 10. Günündesindir iğne etkisi olabilirmi kuzum ben çok yaşadığım için çok fazla hayal kırıklığı yaşadım her sabah test yapıp koyulaşmasında bakabilirsin

24. Saate mi yapılacak aşılaman benim 36 saat sonra yapılacak dün gece saat 1 de ovitrella vurdum Bi öncekide 36 saat sonra olmuştu

Beta 14.76 çıktı sizce gebelik yokmu

24. Saate mi yapılacak aşılaman benim 36 saat sonra yapılacak dün gece saat 1 de ovitrella vurdum Bi öncekide 36 saat sonra olmuştu
Benimki neden 24.saat yapıyo acaba yaa. Ben öğlen 1 de vurdum iğneyi yarın da 1 de aşılama var. Az önce yoğun bı akıntı geldi gün boyu yoktu sende de var mı ve sağ tarafta hafif sızlama başladı

Benimki neden 24.saat yapıyo acaba yaa. Ben öğlen 1 de vurdum iğneyi yarın da 1 de aşılama var. Az önce yoğun bı akıntı geldi gün boyu yoktu sende de var mı ve sağ tarafta hafif sızlama başladı
Evet canım benimde bugün baya akıntım vardı halada devam ediyor

Senin zaten doğal yolla çocuğun daha önce olmuş testler de yapmışsınız eşinde veya sende sorun çıkmadıysa rahim filminden sonra olur Allahın izniyle. Bana kalırsa rahim filminden sonra 2 ay daha kendiliğinden olmasını bekle tedavi olma

Kızlar selam. Aşılama esnasında acı oluyor mu? Devlet hastanesinde aşılama yaptıracağım sanırım henüz korkumdan hsg bile çektiremedim ama bu ay adetim geçsin çektireceğin inşallah

Kızlar selam. Aşılama esnasında acı oluyor mu? Devlet hastanesinde aşılama yaptıracağım sanırım henüz korkumdan hsg bile çektiremedim ama bu ay adetim geçsin çektireceğin inşallah
BENDE HERAY ADETİM GEÇSİN DİYORUM SONRA KORKUP BAHANE BULUP ÇEKTİRMİYORUM

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…