AŞILAMA ÜCRETİ ÜNİVERSİTE HASTANESİ

Nur594

Üye
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2022
14
15
26
Merhaba kızlar üniversite hastanesinde aşılama yaptıran var mı? Ben Konya'da tıp fakültesinde aşılamaya başladım ve ücretsiz olduğunu sanıyordum ama ücret talep ettiler kafam karıştı bilgisi olan var mı?

Ben 2 aşılsmamı dicle üniversite hastanesinde oldum bende muayne ücreti ödemiştim sanırım sadece geçen sene haziran ayındadı o yüzden tam hatırlayamıyorum. Hastane sizden ne kadar istedi?

Ben 2 aşılsmamı dicle üniversite hastanesinde oldum bende muayne ücreti ödemiştim sanırım sadece geçen sene haziran ayındadı o yüzden tam hatırlayamıyorum. Hastane sizden ne kadar istedi?
Bende muayene ücretini ödedim hastanede vezneden ama hastanenin tüp bebek merkezindeki hemşire aşılama günü gelirken 5000 beş bin TL nakit getirin dedi aşılama ücretsiz değil mi diye sorduğumda aşılama tüm hastanelerde ücretli dedi

Bende muayene ücretini ödedim hastanede vezneden ama hastanenin tüp bebek merkezindeki hemşire aşılama günü gelirken 5000 beş bin TL nakit getirin dedi aşılama ücretsiz değil mi diye sorduğumda aşılama tüm hastanelerde ücretli dedi
Yok ya ben bu ay balıkesir şehir hastanesinde yaptırdım ücretsiz hiç para vermedim. Sadece ilaç aldım ücretli

Bende ilaçları ücretli aldım rapor bir kısmını karşıladı doktora özel muayene ücretini hastanenin veznesine ödedim ama beş bin lirayı zaten normal bir para olsaydı vezneden alırlardı diye düşündüm bir dolap dönüyor gibi geldi bu yüzden sormak istedim teşekkürler kızlar

Bende bugün yaptırdım aşılamayı muayene ücreti hariç 5 bin TL istediler
Gonalf kullandım yumurta takibine gittikten sonra söylediler bende tedavi aksamasin diye tartışmaya girmedim ama aklıma takıldı
Hayırlı sonuçlar alırsın inşallah canım benim bu gün 11. Gün çok az lekelenme oldu bi endişeliyim

Bir araştır istersen canım üniversite belki yarı özeldir. Bilemedim
Tamam canım araştırayım yasadışı bir şey yapıyorlarsa da ortaya çıksın en fazla bir dahaki sefere şehir hastanesinin tüp bebek merkezine giderim olmazsa.
Sende endişelenme inşallah hakkında hayırlısı olsun en doğru zamanda güzel haberi al 🤗

Tamam canım araştırayım yasadışı bir şey yapıyorlarsa da ortaya çıksın en fazla bir dahaki sefere şehir hastanesinin tüp bebek merkezine giderim olmazsa.
Sende endişelenme inşallah hakkında hayırlısı olsun en doğru zamanda güzel haberi al 🤗
Amin canım inşallah 🙏🏻 Hepimiz çok beklemeden güzel haberi alalım hayırlısı ile

Merhaba kızlar üniversite hastanesinde aşılama yaptıran var mı? Ben Konya'da tıp fakültesinde aşılamaya başladım ve ücretsiz olduğunu sanıyordum ama ücret talep ettiler kafam karıştı bilgisi olan var mı?
Ben Kocaeli üniversitesi Umuttepe de yaptırdim aşılamayı. Ancak rapor çıkardığımız zaman ücret ödemiyoruz hatta ilaçları bile indirimli olarak alıyoruz. Rapor çıkarılmadan olursa ücret ödeniyor diye biliyorum. Rapor kısmını bir sorun isterseniz birkaç şart gerekiyor rapor için.

X