Aşılama Tedavisine Başladıkk

2 yumurtam vardı catlamislar eşimin değerleri geçen yıla göre düşmüştü ileri hareketli 45 falandı. Zaten ona çok moralimiz bozuldu ama doktorum aşılama için 1 milyon bile yeterli dedi. Benim 2. Aşılamam
Bende aynı durumdayım 2. Alılamam dün yaptrdım ilşki önerdimi korkuorm bişy olcak dıe pozisynn nasıl olmalı

Bugün 13. güne girdim, test vermeye son iki gün kaldı..Hanımlar bana dua edin inşallah. Aranızda İlk sonuç alacak benim.
Rabbim inşaaallah önce pozitif haberini almayı sonrasındada sağlıkla sıhhatle kucağına almayı nasip etsin arkadaşım. hayırlı güzel haberler 🤲🏻❤️

Çatlatma iğnesi vurulduğu günden itibaren baz alıyorlar normalde. Aşılama günü bi sonrası da olsa. Bence gayet iyi bi süre içinde. Tabi doktorunun verdiği zaman da önemli. Ben 27sinde oldum 11 martta teste çağırdı
Aşılama yapıldıktan sonra ki 12-15 gününde belli oluyor diye okudum. 10. ve 11. Günüde negatifi görüp kanda pozitifi gören çok kişi var. Ben sanırım biraz garanticiyim. Tabi sonuç sizi etkilemeyecekse sizin tercihiniz.

Aşılama yapıldıktan sonra ki 12-15 gününde belli oluyor diye okudum. 10. ve 11. Günüde negatifi görüp kanda pozitifi gören çok kişi var. Ben sanırım biraz garanticiyim. Tabi sonuç sizi etkilemeyecekse sizin tercihiniz.
Doğrudur sonradan pozitife dönenleri bende okudum. Açıkcası doktor 11 demese bende beklerdim belki çünkü adet günüm o güne denk geliyor biraz daha geçsin isterdim heralde. Güzel sonuçlar olsun da inşallah hayırlısıyla

Bugün 12.günüm, evet günde iki tane kullanıyorum.
Kızlar bende bugün asilama oldum doktor progestan verdi vajinal bolgeden fitil olarak kullanmaya başla dedi ama bugün aşilama oldum ya bugünde kullanacak mıyım. Siz aynı gün kullanmaya başlamış miydiniz...

Kızlar bende bugün asilama oldum doktor progestan verdi vajinal bolgeden fitil olarak kullanmaya başla dedi ama bugün aşilama oldum ya bugünde kullanacak mıyım. Siz aynı gün kullanmaya başlamış miydiniz...
Öncelikle hayırlı olsun arkadaşım. Ben aşılamadan bir gün sonra akşam başladım progestanı kullanmaya. İlişki olacağı gün ağızdan, olmayacaksa vajinal kullanmamı söyledi sabah akşam.

X