Aşılama Tedavisine Başladıkk

Canım benim bildiğim progestan kullandıgın sürede adet görmüyorsun bırakınca maksimum 2 gün içinde gebe değilsen adet görüyosun ama yanlış da biliyor olabilirim.
Benim merak ettiğim bir konu var. Progester9n kullanıp regli olan var mıdır. Benim yarın regli günüm
Yani ben 27sinde aşılama olmama rağmen 11 martta test ver dedi doktorum. Senin süren benden daha fazla bence varsa şuan testte çıkar

Yani ben 27sinde aşılama olmama rağmen 11 martta test ver dedi doktorum. Senin süren benden daha fazla bence varsa şuan testte çıka
Evet çıkabilir ama yinede kafamda soru işareti olmasın. Test gününde baktırmak daha sağlıklı olur.
Yani ben 27sinde aşılama olmama rağmen 11 martta test ver dedi doktorum. Senin süren benden daha fazla bence varsa şuan testte çıkar

Aynı belirtilerimiz ara ara sağda bazen solda kramp tarzı batmalar oluyor başkada belirti yok
Siz ne zaman test vericeksiniz ben pazartesi aşılama oldum ama çok kastım agrım oldu ve işlem yapılırkende dişli ile içeride birşey tuttu doktorum kanamam oldu😭

Siz ne zaman test vericeksiniz ben pazartesi aşılama oldum ama çok kastım agrım oldu ve işlem yapılırkende dişli ile içeride birşey tuttu doktorum kanamam oldu😭
Aa geçmiş olsun keşke çok kasmasaydınız çünkü hsg çekildiniz mi bilmiyorum ama acısı onun üçte biri bile değildi. Beni test için 11.03 te çağırdı

Aa geçmiş olsun keşke çok kasmasaydınız çünkü hsg çekildiniz mi bilmiyorum ama acısı onun üçte biri bile değildi. Beni test için 11.03 te çağırdı
Hsg çektirdim sıfır acı. Benim spekulumu taktıktan sonra içerde dişliyle bişeyi tuttu canlı canlı😂 nası bi anlatım oldu bilmiyorum ama neyse hayırlısı inşallah olurr

Hsg çektirdim sıfır acı. Benim spekulumu taktıktan sonra içerde dişliyle bişeyi tuttu canlı canlı😂 nası bi anlatım oldu bilmiyorum ama neyse hayırlısı inşallah olurr
Ouy anlamadım ama içim bi gıcıklandı 🤣 hayırlısı inşaallah güzel haberler.

X