Aşılama Tedavisine Başladıkk

Hayırlı olsun. İlk kez duydum. Sizde Pcoslusunuz benim gibi
Aslında hoca çok meşhur bilindik birisi ben doktor araştırdıgımda hep onun adı çıkıyordu. Bi arkadaş tavsiyesiyle gittim çok sıcak kanlı bilgisi tecrübesi baya iyi anne sıcaklıgında açıkcası o yüzden tercih ettim. Rabbimin izniyle onunda vesilesiyle nasip olur inşallah

Aslında hoca çok meşhur bilindik birisi ben doktor araştırdıgımda hep onun adı çıkıyordu. Bi arkadaş tavsiyesiyle gittim çok sıcak kanlı bilgisi tecrübesi baya iyi anne sıcaklıgında açıkcası o yüzden tercih ettim. Rabbimin izniyle onunda vesilesiyle nasip olur inşallah
Soyadi neydi

İlaç farkı ve tarasfer ücreti çıkıyor. En fazla bir tedavide 6-7bin civarı ek ödeme çıkıyor. Tabi maksimumdan bahsediyorum
Anladım devlette ben şehir hastanesine gitmiştim çok uzak tarihlere verdiler hsg filmi için bile. O yüzden bi özele gidip neymiş problem tam öğrenmek istedim açıkcası

Devlet her zaman özelden daha iyi oluyor. Sadece aşırı yorucu prosedürleri var
Tabiki maddi anlamda da yoruyor özeller. Ama ben daha önce hiç tedavi görmediğim için birde devlet çok öteleyerek tarih verdiği için özelde takip ettireyim biraz hızlı ilerlesin istedim ama nasip

Yaptırdınız thic bir işlemi kaybetmeyin. Dosya halinde sonuçları sizde dursun. İnşallah gerek kalmaz ama her yerde aynı şeyleri yaptiracaklar

X