Gebeliğe Hazırlık Aşılama tedavisi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yıkanmış spermim icindeki o sivi cikiyordur bizdede oluyo kalkinca altimizdaki pecete gibi yataktaki sey ıslanıyordu spermin icinde bildigim sivi var
canim ayaga kalkinca degil doktor bitti dedigi anda hemsirede hatta dedi aa geri geldi diye o zaman oyle hissettim

• Beğen
Reactions: Cac
Kizlar ya konu sahibi yada biri yeni konu acsin ilk sayfada herkesin asilama tarihi yazsinki takibi kolay olsun bence ben bazen kim ne zaman olmustu karistiriyorum zaman gecmiyor gercekten

Kizlar ya konu sahibi yada biri yeni konu acsin ilk sayfada herkesin asilama tarihi yazsinki takibi kolay olsun bence ben bazen kim ne zaman olmustu karistiriyorum zaman gecmiyor gercekten
Ben Cok anlamiyorum cnm,acan olursa gelirim.bilgisayardan daha Kolay oluyor Telefon zorluyor

Kizlar yumrtam boyutu 8 6 ve 3 nie böyle.kaldi ki adetin 14.gunu klomen kullanmıştım doktor görmedi henüz nolacak bana tekrar ilacmi verecek yoksa obut ayamı kalacak

Kizlar yumrtam boyutu 8 6 ve 3 nie böyle.kaldi ki adetin 14.gunu klomen kullanmıştım doktor görmedi henüz nolacak bana tekrar ilacmi verecek yoksa obut ayamı kalacak
Adet dongun kac .belki takipte kalir doktora ne zmn gidicen

Kizlar ben hastalandim iki de tutmadi bakak yarin 3 te randevum var yine asilama olucakmi bilmiyorum 3.bu olacaksa

Kizlar ben hastalandim iki de tutmadi bakak yarin 3 te randevum var yine asilama olucakmi bilmiyorum 3.bu olacaksa
canım S silam30 bir topic açtı buradan takip etmek zor oluyordu oraya gel istersen bu arada üzülme canım ne diyim hayırlısı devlette ise 3. aşılamadan sonra tüp raporu çıkartıyorlar

aynen canim aktif olan biri olmali ben cok aktif degilim ama yarin acan olmazsa acariz artik ben birkacgundur Miyavhanim Miyavhanim girdigini gormedim
Merhaba evet girmiyorum bu aralar ya :) bugünde disime kanal tedavisi yaptırdım ağrı çekiyorum . Ben birkaç ay rahat birakcam kendimi tedavi flan dusunemicem bi 6 ay kendi halinde takılsın rahimcigim. :p

X