Aşılama Sürecim ve Belirtiler🍀

Canim demistim sana igne etkisi olma ihtimalini gozardi etme diye. Çünkü erken verdin sende kan o nedenle. Simdiden sonra cikacak her sonuc dogru olur iste, bundan sonra belirtilerini takip edersin ve tam 14.gun kan verirsin o zamanki sonuc dogruyu verir. Canını sıkma dur daha cok vakit var
Yani daha var dur
14 e var da. Ne bileyim genede olmamış gibi hissettim şimdi sonucu görünce. Bakalım perşembe gideceğim zaten. O zaman görürüz aynayı Konya’yı 🤗 o arada siz güzel haber verin de bari moral olsun 🤓

14 e var da. Ne bileyim genede olmamış gibi hissettim şimdi sonucu görünce. Bakalım perşembe gideceğim zaten. O zaman görürüz aynayı Konya’yı 🤗 o arada siz güzel haber verin de bari moral olsun 🤓
Insallah pozitifleniriz canim bakalim beklemeye devam hepimiz. Benimde lekelenmem devam ediyor. Vazgecmezsem yarin kontrole gidicem bende. Hepimiz güzel haberleri alalim bi an önce yaaa

Insallah pozitifleniriz canim bakalim beklemeye devam hepimiz. Benimde lekelenmem devam ediyor. Vazgecmezsem yarin kontrole gidicem bende. Hepimiz güzel haberleri alalim bi an önce yaaa
Böyle önceki aylarda da lekelenmen olur muydu senin ? İnşallah hepinizden güzel haberler alırız heyecanla hepinizi bekliyorum güzel sonuçlar alırsınız inşallah. 🌸

Böyle önceki aylarda da lekelenmen olur muydu senin ? İnşallah hepinizden güzel haberler alırız heyecanla hepinizi bekliyorum güzel sonuçlar alırsınız inşallah. 🌸
Canim lekelenme ardindan regl olurdum bir gün sonra. Bu ay uzadi lekelenmem. İnşallah güzel biseye isarettir. Bende bilmiyorum ki. Sen vurdun mu igneni canim

Canim lekelenme ardindan regl olurdum bir gün sonra. Bu ay uzadi lekelenmem. İnşallah güzel biseye isarettir. Bende bilmiyorum ki. Sen vurdun mu igneni canim
İnşallah güzel haber alırsın. Kaçınci gündü bugün senin aşılama sonrası peki ? Evet ablama gittim 12 de o yaptı bana kendim vuramadm yine.🙈 Yarın 12 de aşılamam var bakalım bismillah dedik yine 😊

Yok canim belli olmadi lekelenme seklinde devam ediyor reglim de baslamadi tam anlamıyla. Testte yapmamaya karar verdim o nedenle duruyorum öyle. Yarin belki direkt hastaneye giderim
İnşallah benimki gibi olmaz yerleşmedir de pozitif görürsün canım

İnşallah güzel haber alırsın. Kaçınci gündü bugün senin aşılama sonrası peki ? Evet ablama gittim 12 de o yaptı bana kendim vuramadm yine.🙈 Yarın 12 de aşılamam var bakalım bismillah dedik yine 😊
Insallah cankm yaa amiiin... benim asilamadan sonra bugun 16.günüm. bakalim nasip artik ya. Senin icin de hersey çok güzel olsun canım benim. Güzel sonuclar alirsin insallah 🥰

İnşallah benimki gibi olmaz yerleşmedir de pozitif görürsün canım
Insallah canim yaa. Dün regl günümdü iste. Ama hala bugunde lekelenmem devam ediyor regl olmadim. Senin lekelenmen nasil olmustu da sonra regle dönmüştü canim bide kac gün sürmüştü

İnşallah adet olmazsın çok istiyorm gerçekten inşallah güzel haberle gelirsin.🥰
Ay amin canim insallahhhh 🙏 insallah sende pozitif göreceksin canim 🥰 disari çıkıp uzun yurumekten bile cekiniyorum vallahi yürüyüş yaptigimda genelde reglim gecikse de basliyor. Disari ciktim ama korka korka yuruyorum eve dönünce olumsuz biseyle karsilasirim diye 🥺

Ay amin canim insallahhhh 🙏 insallah sende pozitif göreceksin canim 🥰 disari çıkıp uzun yurumekten bile cekiniyorum vallahi yürüyüş yaptigimda genelde reglim gecikse de basliyor. Disari ciktim ama korka korka yuruyorum eve dönünce olumsuz biseyle karsilasirim diye 🥺
İnşallah olmazsın cnm ya. Bende sabah olurum genellikle. Yarın pazartesi güzel sonuçlar alırsın inşallah olmazsın adet İnşallah 🤲

İnşallah olmazsın cnm ya. Bende sabah olurum genellikle. Yarın pazartesi güzel sonuçlar alırsın inşallah olmazsın adet İnşallah 🤲
İnşallah canim ya İnşallah. Vazgecmezsem yarin gidicem doktora bakalim ne der. Biraz endise biraz merak ne yapcagimi bilemeden bekliyorum 🥺 insallah güzel bi haber alırım regl olmam pozitif bir haber verebilirim insallah

X