Aşılama Sürecim ve Belirtiler🍀

Galiba bwnde ayni durumdayim ya. Biraz önce ufak bi cok azicik lekelenme yaşadım. Tahminim gerisi gelir gibi duruyor. Sanki regl olmusum gibi hissediyorum su an evde degilim wc gitmeye bile korkuyorum 😔
Yaaa gerçekten mi :/ yerleşme kanaması diye umalım o zaman. Adetin ne zaman gelecekti.

Yaaa gerçekten mi :/ yerleşme kanaması diye umalım o zaman. Adetin ne zaman gelecekti.
İnşallah canim ya.. devami gelmedi minicik birseydi ama bilmiyorum ya. Olur ya sanki regl olmus gibi hissedersin kendini. Gittim wc ama bisey yok. Insallah olmam da 😔 3 ünde canim cumartesi

Aynen öyle ya insallah pozitif olsun da...

Bak bizi de kandırıyormussun bakk 😅 canim normal zaten anca kanda belli olur ya. Sonucta yolculugu uzun o tutunacak yerlesecek ondan sonra kana gececek. Dur sabret et en azindan bak hamileligin oluyor ben daha önce hic gebelik gecirmedim bile.
Ya 2021 Aralık'ta öğrendik 2022ye gecmemizle gitti 🥺
Unutmusum canim..
Öyle deme ben de 5 senelik evliyim 2 sene sıfır yani asla bisey goremedim
Tedavi yine ama olsun Rabbim neylerse guzel eyler sakın kotu dusunme

İnşallah yerleşme kanaması felandir ya. Rengi nasıl biseydi adet gibi miydi peki
İnşallah canim yaa.. rengi cok açık pembe gibi ama cok azıcıktı. Sonrasinda da hafif kahverengimsi yine azıcık bisey daha gördüm. Ayıptır söylemesi camasirimi kirletmemis bile sadece wc de gördüm. Sabah kalkinca belli olur tahminen. Gün icinde artarsaa benim umutlar suya düşer 😑

Ya 2021 Aralık'ta öğrendik 2022ye gecmemizle gitti 🥺
Unutmusum canim..
Öyle deme ben de 5 senelik evliyim 2 sene sıfır yani asla bisey goremedim
Tedavi yine ama olsun Rabbim neylerse guzel eyler sakın kotu dusunme
Öyle canim tabi Allah saglik sihhat versin. Bir sekilde olur Allahın izniyle. Elimizden geleni yapiyoruz zaten. İnşallah olsun da. Ama hic gebelik falan da gecirmeyince ister istemez bi insanda umutsuzluk oluyor elinde olmadan

Kızlar ne durumdasınız Lilys Lilys mutlutablo mutlutablo

Tekrar test yaptınız mı?

Ben verdim bugün haftaya anca çıkar dediler shsjjsjsjs.

Bola verdim anlayacağınız 😅
Ay iyi etmissin kan vererek. Ama biraz erken çıkacakmış ya 😁😁 o ne be öyle haftaya kan mi çıkarmış diycem de klasik saglik ocagi gamsizligi 😅

Ben ne test yaptim ne kan verdim canim. Belirtiler zaten malum meseleye isaret hep. Adını dile getirmeyeyim ki belki gelmezzz 😒 kasık ağrım var bolca.

Sen ne durumdasin ? Aslinda madem göze aldin bide evde test yapsaydinn belki cikar cizgi

Kaybolan çizgi geri geldi benim 🥺
Çok duygusalim
Kan verdim saglik ocağında akşam üzeri veya gece sisteme düşer dediler😅
Umudum yok pazartesi anca hahaha
Yiaaa gerçekten miiiiii 😍 foto gönder bizeeee. Belirtin var miydi canim senin ? Acilden verseydin keske kan yaaa. Nasil bekliycezz 😅

Kaybolan çizgi geri geldi benim 🥺
Çok duygusalim
Kan verdim saglik ocağında akşam üzeri veya gece sisteme düşer dediler😅
Umudum yok pazartesi anca hahaha
Yaa ne diyosuuuuun 😍
İyi bari sen sabaha öğrenirsin 😅 normalde hızlı çıkıyor zaten. Bizimki dışarı yolluyormuş onlarda yaz yoğunluğundaymış.

Ay iyi etmissin kan vererek. Ama biraz erken çıkacakmış ya 😁😁 o ne be öyle haftaya kan mi çıkarmış diycem de klasik saglik ocagi gamsizligi 😅

Ben ne test yaptim ne kan verdim canim. Belirtiler zaten malum meseleye isaret hep. Adını dile getirmeyeyim ki belki gelmezzz 😒 kasık ağrım var bolca.

Sen ne durumdasin ? Aslinda madem göze aldin bide evde test yapsaydinn belki cikar cizgi
Sorma sorma.

Gelene kadar umut var. Anneme kalsa adet olmamda umut var. Hasta olcam galiba diyorum. Ay nolcak diyor ben sende 2 ay olmuştum diyor 😂

Yarın sabah test yapabilirim evde. Kan da verebilirim. İkisini de yapabilirim. Belli olmaz 😅

Yiaaa gerçekten miiiiii 😍 foto gönder bizeeee. Belirtin var miydi canim senin ? Acilden verseydin keske kan yaaa. Nasil bekliycezz 😅
Test odada esim geceden geldi yatiyor cekmedim de fotoğraf 🥺
Duygularim darmadagin😅
Canim ben Kayseri'deyim en yakin hastane 30-35 dk😅😅 sehir o kadar büyük ki gidip kan verip gel et derken 1 bucuk saat yiyor resmen
Beklerim ya varsa Rabbimden yoksa yine Rabbimden yilmak yok🥳🥳

Yaa ne diyosuuuuun 😍
İyi bari sen sabaha öğrenirsin 😅 normalde hızlı çıkıyor zaten. Bizimki dışarı yolluyormuş onlarda yaz yoğunluğundaymış.

Sorma sorma.

Gelene kadar umut var. Anneme kalsa adet olmamda umut var. Hasta olcam galiba diyorum. Ay nolcak diyor ben sende 2 ay olmuştum diyor 😂

Yarın sabah test yapabilirim evde. Kan da verebilirim. İkisini de yapabilirim. Belli olmaz 😅
Bizimde devlet has.gidiyor canim aynı bütün saglik ocaklari
Hemsire daha iyi biliyor ya ve ben cok önceleri de verdiğim icin cikma aralığını biliyorum 😅
Ama sorun degil ya

Yaa ne diyosuuuuun 😍

Sorma sorma.

Ay gelmesin yine de bosver daha garanti ilerler hersey. Ben süreçten kimseye bahsetmedigim icin şüphelerimi de belirtilerimi de kendi kendime yasiyorum yaa. Napalim saglikla gelsin de yeter kii.. nasip bu konu tamamen.sen madem niyeti bozdun bide test yap yarın 😅 var mi dünden bugune belirti. Bide tam kac gun oldu canim senin

Test odada esim geceden geldi yatiyor cekmedim de fotoğraf 🥺
Duygularim darmadagin😅
Canim ben Kayseri'deyim en yakin hastane 30-35 dk😅😅 sehir o kadar büyük ki gidip kan verip gel et derken 1 bucuk saat yiyor resmen
Beklerim ya varsa Rabbimden yoksa yine Rabbimden yilmak yok🥳🥳
Yaa o biraz sikintiymis o zaman. Dedigin gibi zaten varsa vardir. Testte de ciktiysa inşallah vardir. Erken gebelik testi mi yaptin normal test mi canim ? İnşallah güzel haberlerle şenlensin buralar yaa gercekten cok isterirm cokkk

Yaa o biraz sikintiymis o zaman. Dedigin gibi zaten varsa vardir. Testte de ciktiysa inşallah vardir. Erken gebelik testi mi yaptin normal test mi canim ? İnşallah güzel haberlerle şenlensin buralar yaa gercekten cok isterirm cokkk
Kaset yaptim inanmadım erken gebelik yaptim hala inanmiyorum😅😅
Kan ne derse o

X