Aşılama Sürecim ve Belirtiler🍀

Ilkinde bende aynen sen gibiydim. Sonra bekleyim de erkenden hoslanmayacagim seyler görmeyeyim diye hep daha fazla bekleyebildim. 2.de 12 gun bekledim bu 3.de de regl gecikmesini beklemek hedefim. Insan ogreniyor zamanla malesef 🙃
Bu olmaz diğeri olur pes etmiyorum etmiyoruz 🥳

Balık yagi bende kullaniyorum canim. Bitane multivitaminim vardi dr un önerdiği o da bitti. Aslinda polysitol alayim diyorum bi yandan da bu sektör de mi para tuzagi diye ikilemde kaliyorum..

Bakayim soylediklerine canim. Ne durumdasın bugun
Canım içindeki folik 400mcg den fazla olmasın dedi doktor. Bence sende dikkat et buna alacak olursan.

Sabah altıda şiddetli kaşık ağrısıyla uyandım. Sol kaşığım hala ağrıyor. Dün hiç akıntı yoktu bugün gene beyaz başladı. 9 dayım bugün. Beklemede devam :) sende nasıl.

Canım içindeki folik 400mcg den fazla olmasın dedi doktor. Bence sende dikkat et buna alacak olursan.

Sabah altıda şiddetli kaşık ağrısıyla uyandım. Sol kaşığım hala ağrıyor. Dün hiç akıntı yoktu bugün gene beyaz başladı. 9 dayım bugün. Beklemede devam :) sende nasıl.
Aynen canim zaten onu söylüyor dr. Ben hep farkli marka kullandim hic bi markaya sabitlenmedim folik asit konusunda. Eczaneye direkt sormak istiyorum bide bakalim orda fiyatlar nasil. Hep netten siparisle aliyorum çünkü ben.

Canim insallah tutunma yasamissindir. Soyledigin sekilde agriyi bende yasadim 9 ve 10. Gün. Biz baya ayni ilerliyoruz 😅 fitil kullaniyor musun ?

Bende de kasık ağrısı var canim bide birazcicik sinir sayımda artış oldu bunlar da malum şeye mi isaret bilemiyorum bekliyorum bakalim. Cumartesi regl olmazsam pazar sabaha test yaparim.

Aynen canim zaten onu söylüyor dr. Ben hep farkli marka kullandim hic bi markaya sabitlenmedim folik asit konusunda. Eczaneye direkt sormak istiyorum bide bakalim orda fiyatlar nasil. Hep netten siparisle aliyorum çünkü ben.

Canim insallah tutunma yasamissindir. Soyledigin sekilde agriyi bende yasadim 9 ve 10. Gün. Biz baya ayni ilerliyoruz 😅 fitil kullaniyor musun ?

Bende de kasık ağrısı var canim bide birazcicik sinir sayımda artış oldu bunlar da malum şeye mi isaret bilemiyorum bekliyorum bakalim. Cumartesi regl olmazsam pazar sabaha test yaparim.
İnş ikimizinde tutar o zaman 😅 fitil vermedi bana. Kendi doktoruma gidip alsam mı ya. Hiç bişey vermedi bunlar bana 😂

Sinir bende fenaaaa. Ve sürekli ağlama 😅

İnş ikimizinde tutar o zaman 😅 fitil vermedi bana. Kendi doktoruma gidip alsam mı ya. Hiç bişey vermedi bunlar bana 😂

Sinir bende fenaaaa. Ve sürekli ağlama 😅
Aaa nasil yazmadilar hayret. Normalde c.ignesi ile beraber aliyorsun yaziyorlar fitili. Aslinda yazarlardi ama. Insallah ihtiyacin kalmaz da ama olurda bi daha yaptirirsan soyle bence dr una. Yazsin. Yazmazsa da kendin al eczaneden. Mesela bi arkadasa hem fitil hem ignesini vermisler progestanin. Gebe kalmisti o.

Ay sorma sinir var, gerginlik var, sonra bi anda gelen psimanlik var 😁 kafam olmus bi dünya 🤯😅 insallah tutar güzel sonuc aliriz yaa

Aaa nasil yazmadilar hayret. Normalde c.ignesi ile beraber aliyorsun yaziyorlar fitili. Aslinda yazarlardi ama. Insallah ihtiyacin kalmaz da ama olurda bi daha yaptirirsan soyle bence dr una. Yazsin. Yazmazsa da kendin al eczaneden. Mesela bi arkadasa hem fitil hem ignesini vermisler progestanin. Gebe kalmisti o.

Ay sorma sinir var, gerginlik var, sonra bi anda gelen psimanlik var 😁 kafam olmus bi dünya 🤯😅 insallah tutar güzel sonuc aliriz yaa
İnşallah gerek kalmaz ama sağol canım söylediğin için. Eğer olursa bir dahakine sorayım bende.

Ya hormonlar sinir yapıyor falan ama asıl sıkıntı bence belirsizliğin verdiği stres :)

Amin insallah canim benim. Hepimiz ayni yolda ayni hedefe odakliyiz insallah olacak. Var mi belirtin bugün
Kasık ve bel ağrısı baska bisey yok suan ama işe geçeceğim az sonra is yerinde aşırı mide bulantısı yaşıyorum bakalım bugün nasil olacak😅
Sen de var mi

İnşallah gerek kalmaz ama sağol canım söylediğin için. Eğer olursa bir dahakine sorayım bende.

Ya hormonlar sinir yapıyor falan ama asıl sıkıntı bence belirsizliğin verdiği stres :)
Rica ederim canim ne demek ❤

Haklısın onlar yapiyor zaten. Igneler ilaclar hormonlar hangi biri ile ugrasack sasirdi vucut normal.

Kasık ve bel ağrısı baska bisey yok suan ama işe geçeceğim az sonra is yerinde aşırı mide bulantısı yaşıyorum bakalım bugün nasil olacak😅
Sen de var mi
Midenin bulanmasi guzel birak bulansin😅 en bilindik hamilelik belirtisi ya malum. Insallah ondan oluyordur. Ayni canim benimde. Sadece kasik bel agrisi bide siskinlik var. Baska bisey yok

Bu belirsizlik zaten bizi mafetti😅 ne hissedecegimizi bile bilemez olduk

Ay ben ilk dusugumde 10-11 gun diye öğrendim hatirlarken not aldığım defterimi buldum meğer 13.gun kanda 8 ertesi gun 16 2 gun sonra da 50 olmus sonra cok guzel artmisti dustu
Aklımda nedense 10-11 gun diye kalmis vay anam😅

Ay ben ilk dusugumde 10-11 gun diye öğrendim hatirlarken not aldığım defterimi buldum meğer 13.gun kanda 8 ertesi gun 16 2 gun sonra da 50 olmus sonra cok guzel artmisti dustu
O zaman 13 te tekrar denersin 😅

Sonucu pozitif olsun hepsine raziyiz😅
Aynen öyle ya insallah pozitif olsun da...
Bak bizi de kandırıyormussun bakk 😅 canim normal zaten anca kanda belli olur ya. Sonucta yolculugu uzun o tutunacak yerlesecek ondan sonra kana gececek. Dur sabret et en azindan bak hamileligin oluyor ben daha önce hic gebelik gecirmedim bile.

Ben elendim muhtemelen. Adet sancılarımı hissediyorum :)
Galiba bwnde ayni durumdayim ya. Biraz önce ufak bi cok azicik lekelenme yaşadım. Tahminim gerisi gelir gibi duruyor. Sanki regl olmusum gibi hissediyorum su an evde degilim wc gitmeye bile korkuyorum 😔

X