Aşılama Sürecim ve Belirtiler🍀

Bugun kan verme günümdü gel demisti ama. Ben bu ay gecikmeyi beklemek istedim. Yarin başlarsa adını anmak istemedigim reglim, pazartesi giderim tekrar
Öyle bir durum olursa vakit kaybetmeden başlamış olursun tedaviye tekrar.

Bu kan sonucu niye çıkmıyor 😅
Ya benimkide çıkmıyor. Ama sen vereli çok olmadı mı ya 😅

Sabah verdim canim 9 buçuk gibi😅
İşe gececegim birazdan oradayken hic aklima gelmiyor kafam dağılıyor unuturum kesin😅
Çıkınca bize de haber verr. Kacinci gününde kac cikacak bakalim. Güzel haberler ver bize canim benim, cok iyi gelir bize o haber emin ol 😍

Aynen canim daha erken ya. Du bakalim regl olana kadar umut var. Belirtin var mi
Yani bira kendimi dinlediğimden biraz kasık ağrısı vardı o da geçti ama göğüslerim fena şiş belki regl belirtisi de olabilir bakalım haftaya olurum gibi duruyor. Senin durumun nasıl canım yazdıklarını okudum başladı mı regl

Yani bira kendimi dinlediğimden biraz kasık ağrısı vardı o da geçti ama göğüslerim fena şiş belki regl belirtisi de olabilir bakalım haftaya olurum gibi duruyor. Senin durumun nasıl canım yazdıklarını okudum başladı mı regl
Bekle canim insallah güzel haber gelir. Daha erken senin. Benimde yarin regl günüm normalde. Bakalim ne olacak. Bugun lekelenmem var ama regl olacak gibi de hissetmiyorum kendimi. Bilmiyorum beklemedeyim bende. Ama kasık agrim regle dönüyor gibi artik

Bekle canim insallah güzel haber gelir. Daha erken senin. Benimde yarin regl günüm normalde. Bakalim ne olacak. Bugun lekelenmem var ama regl olacak gibi de hissetmiyorum kendimi. Bilmiyorum beklemedeyim bende. Ama kasık agrim regle dönüyor gibi artik
Anladım canım belki sadece lekelenmedir. Bi hafta sonunu geçir eğer gelmezse pazartesi test yaparsın

Anladım canım belki sadece lekelenmedir. Bi hafta sonunu geçir eğer gelmezse pazartesi test yaparsın
Bende öyle düşünüyorum canim. Bakalim su hafta sonu bi olsun insallah gelmezde, Bende güzel bi haber veririm... çok üzüldüm bugun lekelenmemin arttigini görünce

Bende öyle düşünüyorum canim. Bakalim su hafta sonu bi olsun insallah gelmezde, Bende güzel bi haber veririm... çok üzüldüm bugun lekelenmemin arttigini görünce
Öyle üzülmemek elde değil ki maddi manevi zorlanıyoruz. Hani bir pozitifi görsek herşeyi unutacağız ama olmayınca da insan gerçekten çok üzülüyor. İnan bana tekrardan o sürece girmek beni korkutuyor istemiyorum diyorum kabulleneceğim. Ama insanoğlu işte içimde hep bi umut var vazgeçme diyor. Allah gerçekten evlat sahibi olmak isteyenlerin kucağını boş bırakmasın 🤲🏻

X