Aşılama Sürecim ve Belirtiler🍀

İyiyim cnm kan testi günüm salı ama.ben yarın erken gebelik testi yapacağım. İğne etkisi gectimi bilmiyorum yarın 13.gun. geçmiştir inşallah.
Hiç bir belirtim kalmadı geçti cnm iğne etkisi geçtikce belirtiler de kayboldu umduum da.gitti..
Sen naptın nasıl gidiyor varmı belirtilerin
Hic belirtisi olmayip olumlu olanlar olmus forumda cok yazan var umudunu kaybetme güzel haberler verirsin belki yarin. Igne baya etkiledigi icin bir çok belirti yaşatıyor insana. Ben su yeniden ilaca basladim bakalim.

Hic belirtisi olmayip olumlu olanlar olmus forumda cok yazan var umudunu kaybetme güzel haberler verirsin belki yarin. Igne baya etkiledigi icin bir çok belirti yaşatıyor insana. Ben su yeniden ilaca basladim bakalim.
Sizin sonuç nedir

Hayırlısı olsun cnm benim Allah emeklilerimizin karşılığını versin inşallah tez zamanda 💋❤️

Gecikmeden sonra yeniden test verin bence.
Artabilir tam sınırda çıkmış çünkü 🤩

Ben 2.kez denemeye baslayacam. Ilaca basladim
İnşallah emeklerinizin karşılığını göstersin Rabbim gerçekten o kadar çok emek veriyoruzki maddi manevi 🥹

Gecikmeden sonra yeniden test verin bence.
Artabilir tam sınırda çıkmış çünkü 🤩

Ben 2.kez denemeye baslayacam. Ilaca basladim
Bende arada kaldım doktoramı gitsem tekrar mı kan versem ve umudum da bitti tükendi 😔 ve testte de positive olmustu kanda da bu değeri görünce modum çok düştü kızımda yaptıgım aşılamada ikinci haftada 78 di betahcg

Ben daha ikinci aşılama icin ilaç kullanıyorum. Bakalim salı gidicem ilk muayeneye ne diyecegini merakla bekliyorum bende. Yumurtalar büyüdü mü bilmiyorum
Muhtemelen cumaya asilaman olur cnm
Hayırlısı olsun. Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah ben heyecanlıyim ama bı o kadar da vurdumduymaz olmaya çalışıyorum ama.ne kadar başarabiliyirum bilmiyorum. Hem test yap diyor bı tarafım.hemde yapma diyor. Yarın 11.gun aşılamam çıkar mı acaba. İğne 13.gun

Bende arada kaldım doktoramı gitsem tekrar mı kan versem ve umudum da bitti tükendi 😔 ve testte de positive olmustu kanda da bu değeri görünce modum çok düştü kızımda yaptıgım aşılamada ikinci haftada 78 di betahcg
Bence yeniden kan ver çünkü dr a gittiginde o da kan isteyecek yeniden. Veya evde testle dene bi bakalim ne çıkacak belirginlesme var mi mesela. Belki aşılamadan sonra tutmuştur biraz daha dayan. 5 tam sınırda çıkmış çünkü
İnşallah emeklerinizin karşılığını göstersin Rabbim gerçekten o kadar çok emek veriyoruzki maddi manevi 🥹
Amiiiin 🙏 o kadar zor ki gercekten ilaclar bi yandan psikolojik kısmı diger yandan

Muhtemelen cumaya asilaman olur cnm
Hayırlısı olsun. Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah ben heyecanlıyim ama bı o kadar da vurdumduymaz olmaya çalışıyorum ama.ne kadar başarabiliyirum bilmiyorum. Hem test yap diyor bı tarafım.hemde yapma diyor. Yarın 11.gun aşılamam çıkar mı acaba. İğne 13.gun
Insallah yumurtalarda büyüme olur da aşılama icin gün verir. Klomen kullaniyorum bu defa inşallah büyütür. Artik 11.günde biraz biraz belli olmaya baslar aslında. Ben 10.gün yaptim cok silikti. 11.gün yaptim tam negatifti. Zaten sonucum da negatif oldu. İğne etkisi kalmamıştır artik sanki senin de

Insallah yumurtalarda büyüme olur da aşılama icin gün verir. Klomen kullaniyorum bu defa inşallah büyütür. Artik 11.günde biraz biraz belli olmaya baslar aslında. Ben 10.gün yaptim cok silikti. 11.gün yaptim tam negatifti. Zaten sonucum da negatif oldu. İğne etkisi kalmamıştır artik sanki senin de
Benim ilk aşılamamda 12. Gün geçti iğne etkisi aslında bir iki gün daha beklesem olacak ama dayanamıyorum galiba.

Benim ilk aşılamamda 12. Gün geçti iğne etkisi aslında bir iki gün daha beklesem olacak ama dayanamıyorum galiba.
Cok fazla merak ediyorsan sabah bir test yapabilirsin. Ama dayanabilirsen daha garanti olur tabi ki. Beklemesi baya zor anlayabiliyorum seni. Hevesleniyor insan haliyle

Arkadaşlar aranizda klomen kullanırken ovülasyon testi yapan oldu mu ? Nasil çıktı testiniz

X