Aşılama Sürecim ve Belirtiler🍀

Ben anaokul öğretmeniyim doktorlara gidicem süreci hızlandırcam diye mesleğimi bırakmak zorunda kaldım çünkü çalışırken gidemem öyle bi lüks sunmazlar maalesef anaokulları. Çok fedakarlıklar yaptığımı düşünüyorum ama henüz nasip olmadı görümcemin 5 yaşındaki oğlu bile bana “ seninde hiç bebeğin olmadı hee “ diyor. Psikolojimi zaten tahmin ederseniz. Rabbim akıl sağlığımı korusun kendimi kötü hissediyorum mutsuzum genel olarak …

Aa ben de okul öncesi öğretmeniyim eğer özelde çalışıyorsanız haklısınız maalesef yardımcı olmuyorlar. 5 yaşındaki çocuğun bunu söylemesinde de ailesinde suç bulacağım sanırım yanında konuşuluyor demek ki. Akrabalarla yakın yaşarken süreç daha zor şuan tek artım ailemizden uzak yaşıyor olmak sanırım. Psikolojik olarak güçlü olmamız lazım aksi takdirde süreç iyice zorlaşıyor. Tez zamanda iyi haberler alırsınız inşallah

Bende güvenemiyorum devlet hastanesine gidiyorum özele gidecek maddi gücüm yok o yüzden devlette deneyeceğim benim bu yaz devlette tüp bebek hakkım var bir iki ay kadar zamanım var sonrada yaştan dolayı hakkım olmuyor o yüzden tüp bebeği haziran yada temmuzda denemem lazım yoksa özele de gidemem daha sonra.p.tesi gideceğim teste ama dedim ya hiç umudum yok tutsa anlardım hissederdim diye düşünüyorum regl yaklaştığı için kaşık ağrılarım başladı.ben 2 yıldır bekliyorum olsun diye olmayınca gerçekten insan çok üzülüyor bende burda arkadaşlardan tutan olunca çok mutlu oluyorum inşallah bir gün bizde birbirimize mutlu sonuçlar veririz.sizin yaşınız çok ileri değilse dediğiniz gibi akışına bırakın çünkü aşılaması tutmayıp bir kaç ay sonra kendiliğinden doğal hamile olanlar çok oluyor,kullandığımız iğne ve ilaçlardan heralde diğer aylar kendiliğinden olabiliyor,inşallah sizinde öyle olur burda bizede mutlu haberler verirsiniz

Bende okul öncesi öğretmeniyim ama özelde çalışmadım kpss ye hazırlanıyordum bu yıl ama aklımda bu çocuk meselesi olunca kendimi ders çalışmaya veremiyorum,benimde 2 tane eltim var birinin yaşı benden büyük baya torunu var,bu süreçlerinden bahsetmedim bile aşılama tedavi hiçbirini bilmiyor,bana telefonda diyor ki ders di kpssydi bu işlerle ugraşma da çocuk yap artık diyor,çocuğun olmuyorsa ben seni dr a götüreyim tedavi falan yaptıralım dedi,ben evlendim hemen hamile kaldıydım sizin 2 yıl oluyor artık ne bekliyorsun diyor,digerinin de kizı evlendi 5-6 ay önce 3 aylik hamileymiş benim kız bile evlendi hemen hamile kaldı sen daha yapmıyor musun e hadi artık senden de bekliyoruz diyor,içimden öyle şeyler söylemek geldiki sustum sadece Allah nasip ederse olur inşallah dedim,kendi üzüntümüz yetmiyormuş gibi birde böyle şeylerle uğraşıyoruz

Kızlar merhaba yardımcı olur musunuz
Adetin 4.günü letu kullandım 5 gün
sonra kontrole gittiğimde 10mm olmuştu sağda 3 gün de 37.5 luk gonal f kullandım 11 olmuş sadece 3 gün daha kullan aynı şekilde dedi ama zaman daraldı iyice 18 olur mu ki sizce ozamana kadar yoksa aşılama iptal mi olur sizce

3gün daha kullanacaksın 14-15mm olur heralde sonra yine kontrol edecek zaten büyüdüyse öyle çatlama iğneni yap der,yada bir kaç gün daha iğnelere devam ettirip öyle çatlama iğnesini şu gün yap diye tarih verir,onlar bilir nasıl süreç ilerleyecek siz stres yapmayın

Doğru diyorsun bi arkadaş öyle dedi de biraz üzüldüm Rabbim dilerse olur ona güçlük yok

Doğru diyorsun bi arkadaş öyle dedi de biraz üzüldüm Rabbim dilerse olur ona güçlük yok
Üzülmeyin geç büyüyorsa eğer ona göre dozu yükseltiyorlar,size zaten düşük doz yaptırıyor demek ki büyüyor sizin,bana 75 lik doz yap demişlerdi ben öyle kullandım,sizin demekki o kadarına gerek yok,gerek görseydi size de dozu yüksek verirdi yada süreç içinde duruma göre yükseltiyorlar,pozitif olalım stres yapmayalım bu süreçte çok önemli bu,iyi düşünün herşey iyi olsun

Kuzum hiç bir belirtim yok geçen aşılamada kasık ağrılarım olmuştu
Sizin kaçıncı gününüzdü,hatırlayamadım,inşallah pozitif sonuçlar bekliyordur bizi,benim p.tesi test günüm sabırsızlanıyorum haliyle,ilk hafta kasik ağrım vardı iğnelerden heralde sonra geçti şimdi de regl yaklaştığı için kasik ağrım başladı o yüzden umudum fazla yok

Allah razı olsun güzel düşüncelerin için Rabbim gönlünden geçen hayır muratlarını kabul etsin
Takmayayım diyorum ama yine kendimi burada buluyorum geçen de aynı tedaviyi uygulamıştı olmamıstı bu sefer de zaten olmayacak ama tüp bebeğe geçmek için 2 aşılama şartı var prosedür gereği yapacağız dedi benim doktor baştan olumsuz konustu oyğzden bu stresim Rabbim yardımcımız olsun
Senin kaçıncı günün

Tabi bende diyorum stres yapmayalım diye ama ister istemez oluyor bende hep kendimi burda buluyorum,güzel birşeyler duyarım mutlu olurum diye,benim bugün 12.günümdü,Allah sizden de razı olsun güzel dilekleriniz için Rabbim hepimizin dualarını kabul eder inşallah,hepimiz evlatlarımıza kavuşuruz

Hiç test yaptınız mı peki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…