Aşılama Sürecim ve Belirtiler🍀

Hayırlısı olsun canım. İnşallah emeklerinin karşılığını alırsın çok zor süreçler hiç üzme kendini.

Hayırlısı olsun canım. İnşallah emeklerinin karşılığını alırsın çok zor süreçler hiç üzme kendini.
İnşallah canım Allah emeklerimizin karşılığını aldığımız günleri de göstersin. Ister istemez insan bi düşüyor... sağlık olsun biraz daha uğraşmak gerekiyor demek ki dilerim sizlerden güzel haberler gelir

Amin canım benim bugün aşılamanın 4. Günü. Ne ağrı ne sızı hiçbirisi yok sanırım olmadı burda herkes ağrı falan yaşamış iğnelerin etkisi de olmadı sanki

Anladım o zaman dr sizin durumunuza bakip ona göre karar verecektir ilaca. Yok bende herhangi multivitamin vs kullanmadim. Ama bende pcos oldugu icin dr.um inositol icerikli folic asit kullanmami önerdi sadece. Elimdeki bitince ona dikkat edicem sadece. Bide beslenmeye dikkat edin.

Cok sağolun evet haklısınız bende öyle okudum burada ama iste insan umutlaniyor. Belki olursa diye. Amiiin insallah kavuşuruz o minik mucizelerimize

Amin canım benim bugün aşılamanın 4. Günü. Ne ağrı ne sızı hiçbirisi yok sanırım olmadı burda herkes ağrı falan yaşamış iğnelerin etkisi de olmadı sanki
Olmustur neden olmasın. Çoğu kişi hic belirti yasamadan gebe oldugunu öğrenmiş. Hic belirtilere takilmayin hatta. O kullandigimiz ilaclarin yan etkileri hepsi zaten. Bende de bel ağrısı çok fazla vardı kasıklarım hala ağrıyor düşün. Ama sonuc belli. Güzel düşün güzel olsun

İşte bu süreçte sürekli kendimizi dinliyoruz maalesef ki küçücük bişeye umut bağlıyoruz. Hepimiz için hakkımızda hayırlısı olsun. Doktorun ne dedi peki hemen tekrar başlayacak mısınız tedaviye

Maxiper diye bi multivitamin var içeriği zengin kullanan varsa aslında yazsa da keşke ona mı başlasak ne yapsak bana ilk gittiğim doktor söyledi bunu ama doktoru sevmediğim için güvenip almamıştım

Yarin gidicem bugun yeniden gitmeye hazır hissedemedim kendimi. Yeniden baslamayi istiyorum kendimde cesareti bulmusken. Ama bayrama denk gelme ihtimali var nasil olur bilmiyorum.
Benim ilk deneyimimdi ama öğrendiğim bisey oldu ki her agriyi sızıyı belirti sayıp heveslenmemek lazim. Hatta yapilabilirse aşılama veya tüp bebek farketmez, yaptırdığını unutmak lazim. Diger türlü hapşursak acaba hamile miyim modumuz açılıyor

Maxiper diye bi multivitamin var içeriği zengin kullanan varsa aslında yazsa da keşke ona mı başlasak ne yapsak bana ilk gittiğim doktor söyledi bunu ama doktoru sevmediğim için güvenip almamıştım
doktora güven önemli tabi haklısınız. Aslinda iceriginde inositol olan folic asit bide d vitamini b12 vitamini gibi icerigi zengin vitaminler uygunmus. Söylediğinizi kullanan varsa yazar belki bizde degerlendiririz. Sizde pcos var mi

Çok haklısın. Pozitif kalmak çok önemli bu süreçte. Hakkında hayırlısı olsun canım yine buralardan haberleşelim

Evet ya kullanıp memnun kalan varsa alalım , bizim durum sebepsiz infertilite

Çok haklısın. Pozitif kalmak çok önemli bu süreçte. Hakkında hayırlısı olsun canım yine buralardan haberleşelim
Buralarda olmak iyi geliyo gercekten. İnsanın aklı dağılıyor. İnşallah ya dogal yolla yada yine gelecek aşılama ile bende buraya kocamam kocaman mutluluk mesajlari atarim İnşallah isteyen herkes

Anladim ne kadardir sonuc alamadiniz acaba bide ilk asilama mi olacak
Yaklaşık iki yıldır deniyoruz , aylardır da doktorlara gidiyorum sayısız kan testleri tahliller hormon takibi yumurta takibi hsg vb .. derken hiç bir sebep bulunmadı olmamasına. Yumurtalarım kendiliğinden büyüyor ilaç vs hiç kullanmadım bu anlamda da çatlama pozitif ama gebelik hiç oluşmadı. O yüzden aşılamaya karar verildi. İlk olacak. Ama doktor direkt çok umutlanmamak gerekiyor aşılamanın tutma olasılığı tüp bebekten daha düşük , %20 tutma olasılığı oluyor aşılama tedavilerinin diyerek zaten modumu düşürdü ama yapacak bişey yok deneyeceğiz ne gerekiyorsa çabalayacağız. Süreç çok zor gerçekten benim ne yaşadığımı ne hissettiğimi en yakınım değil ama sen anlayabilirsin anca. Bu durumu yaşamayan kimse anlayamaz. Herkes ezberlemiş gibi stres yapma kafana takma psikolojini bozma ! Gibi şeyler… kolaydı sanki !

Buralarda olmak iyi geliyo gercekten. İnsanın aklı dağılıyor. İnşallah ya dogal yolla yada yine gelecek aşılama ile bende buraya kocamam kocaman mutluluk mesajlari atarim İnşallah isteyen herkes
İnşallah Allah gönlüne göre versin canım

O kadar haklısınız ki. Herkes ayni seyleri söylüyor. Sanki düşünme strese girme deyince öyle oluyor. Gercekten zor bi süreç ama doktorlarin tutmama ihtimali daha fazla demesi aslinda bir noktada insana iyi geliyor. Çünkü istemeden cok beklenti icine giriyor insan o kadar ilaclar kullaninca sanki hemen olacak saniyoruz ama olmama ihtimali cok daha yüksek en azindan başta uyariyorlar. Benimki de bana demisti. Zaten düşük beklentiyle baslamistim bi ara belirtiler cogalinca acaba mi dedim ama olmadi iste. Hayal ettigimiz gibi olmuyor her zaman hayat. Olsun en azindan bir problem yokmus öyle düşün. Belki aşılama vesile olur ve gebelik olur hic belli olmaz. Ve benim tavsiyem bu surecten kimseye bahsetmemen. Ne kadar az kisi bilirse o kadar az üzülüyor insan

Haklısın çok az kişi biliyor bu durumu bana kalsa kimseye söylemezdim ama bu durumu bilenler bebek baskısı yapanlar. Baskıya dayanamayıp yeter artık uğraşıyoruz zaten olmuyor diye feverân ettiklerim…

Haklısın çok az kişi biliyor bu durumu bana kalsa kimseye söylemezdim ama bu durumu bilenler bebek baskısı yapanlar. Baskıya dayanamayıp yeter artık uğraşıyoruz zaten olmuyor diye feverân ettiklerim…
Anlıyorum sizi valla zor bi durum gerçekten. İnşallah en kisa zamanda olur bebislerimiz de hic kimsenin sorularina daha fazla maruz kalmayiiz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…