Aşılama Sürecim ve Belirtiler🍀

İlk haftayı çok rahat geçirdim hiç belirti falan aramıyordum düşünmüyordum bir iki gündür çok zorlanıyorum Allah yardımcımız olsun gerçekten stres yapmamak lazım ama çok zor 😁

Gebelik testi vardı evde onu yaptım,başka test mi var bu erken gebelik testi dedikleri başka birşey mi
Yaptım negatif çıktı
Henüz erken zaten olsun daha pozitif olma ihtimali var. Bende 10.gün yapmistim negatif sayilan bi testle karsilasmistim daha da yapmadim ondan sonra.

Erken gebelik testi biraz daha hassas oluyor. Daha yeni gebelikleri de buluyormus test çubuğu. Ben onu da normal bildigimiz testi de yaptim erken olan da hele hic bisey yoktu. Diger normal testte gölge gibi görüntü vardı.

Birde burda okuduklarima bakılırsa cogu erken gebelik testi de yanlis cikiyormus. Bence hic almayin bile. Test gününe kadar beklemeyi deneyin

Lilys Lilys kaçıncı günündesin arada aklıma geliyorsun hep acaba sonuç ne oldu diye 😁
😁😁 ben su an 14.günümdeyim yarin 15.gün oluyor. Yarın artık doktora gitmeyi düşünüyorum bakalım ne cikacak. Ben umutsuzum biraz 10.gün negatif gördüm çünkü sonra da test yapmadim. O yüzden cokta acele edesim gelmedi dr gitmek icin.

Senin kaçıncı gündü bende burda sizlerden olumlu sonuçlar duymayı bekliyorum
14.gün bugün yarin artik 15.gün bakalim dr gitmeyi düşünüyorum umarım güzel haberler alırım da size de söylerim birbirimize umut oluruz. Hep birlikte seviniriz birbirimizin mutluluguna 🥰

😁😁 ben su an 14.günümdeyim yarin 15.gün oluyor. Yarın artık doktora gitmeyi düşünüyorum bakalım ne cikacak. Ben umutsuzum biraz 10.gün negatif gördüm çünkü sonra da test yapmadim. O yüzden cokta acele edesim gelmedi dr gitmek icin.
Yaa çok güzel benim geçen ay çatlatma iğnesinin 14. Gününde reglim gelmişti sen maşallah geçirmişsin o günüü çok heyecanlandım 😁 yarın güzel haberleri bekliyorum senden 😍

Yaa çok güzel benim geçen ay çatlatma iğnesinin 14. Gününde reglim gelmişti sen maşallah geçirmişsin o günüü çok heyecanlandım 😁 yarın güzel haberleri bekliyorum senden 😍
Benim daha var reglime ama tabi belli olmaz 😁 kullandığımız ilaçlar öne de cekebiliyormus. Ya bi kez testim negatif cikinca biraz umutsuzlandim ama inşallah güzel haberler verebilirim çok isterim 🙏

Henüz erken zaten olsun daha pozitif olma ihtimali var. Bende 10.gün yapmistim negatif sayilan bi testle karsilasmistim daha da yapmadim ondan sonra.

Erken gebelik testi biraz daha hassas oluyor. Daha yeni gebelikleri de buluyormus test çubuğu. Ben onu da normal bildigimiz testi de yaptim erken olan da hele hic bisey yoktu. Diger normal testte gölge gibi görüntü vardı.

Birde burda okuduklarima bakılırsa cogu erken gebelik testi de yanlis cikiyormus. Bence hic almayin bile. Test gününe kadar beklemeyi deneyin
Evde vardı öyle yaptım zaten,alıpta yapmam bir daha test gününü beklerim,negatif görünce moralim bozuldu baya,hayırlısı hakkımızda Allah nasip eder inşallah,dua etmekten başka çaremiz yok

14.gün bugün yarin artik 15.gün bakalim dr gitmeyi düşünüyorum umarım güzel haberler alırım da size de söylerim birbirimize umut oluruz. Hep birlikte seviniriz birbirimizin mutluluguna 🥰
Inşallah güzel haberler verirsin bize,tabiki birbirimizin mutluluğuna hepimiz seviniyoruz,güzel haber alırsan hemen yaz dua edelim

Evde vardı öyle yaptım zaten,alıpta yapmam bir daha test gününü beklerim,negatif görünce moralim bozuldu baya,hayırlısı hakkımızda Allah nasip eder inşallah,dua etmekten başka çaremiz yok
Öyle oluyor bende ayni söylediğin gibi oldum çünkü. Pozitif olanlari görünce ya benimde olduysa diye yapmistim ama olmadigini anlayinca baya üzüldüm. Aynen öyle haklısın 🙏
Inşallah güzel haberler verirsin bize,tabiki birbirimizin mutluluğuna hepimiz seviniyoruz,güzel haber alırsan hemen yaz dua edelim
Amiiin inşallah güzel haberler verebilirim inşallah da. Emeklerimizin karşılığını aliriz umarim

Merhaba arkadaşlar, bu ay aşılama süreci içindeyim. Benim gibi aşılama yaptirip sonuç bekleyenlerle heyecan,bilgi ve belirti paylaşımında bulunuruz diye dayanamadım ve sizlerle sohbet etmek istedim burda. Kısaca sürecimiz, 1 yıldır korunmasız ilişki sonrası gebelik olmadı ve aşılamaya uygun gördü dr. Pcos var. Eşimde bir sıkıntı yok.
Reglin 2.günü başlayarak Femara kullandım 5 gün sabah akşam. 2 gün mola sonrası
13 mayıs gece 23.30 ovitrelle çatlatma ignesii oldum.
15 mayıs aşılama yapıldı.
12 gün sonra test vermemi söyledi dr. Birde progestan ilaç verdi sabah aksam kullanıyorum.Ama günler geçmiyor sankiii.
Bugün 7.günüm.
Aşılama sonrası bel ağrım yoğun sekilde devam ediyor bir tek dün biraz azdı ama bugun yine arttı. Kasık ağrım var ve sanki Kasıklarım şişmiş gibi hissediyorum. Dokununca bi yere çarpmışım gibi bir ağrı oluyor. Bel ağrım var oturup kalkarken ağrı hissediyorum. Var mı benim gibi aşılama yaptırıp sonuç bekleyen veya bu belirtilerle olumlu sonuç alan. Sizlerin belirtileri neler oldu. Test için henüz erken ama bu günlerinde test yapıp sonuç alan oldu mu 😺Beklemek sabretmek o kadar zor kii sanki günler geçmiyor gibi. İnşallah güzel haberler alırız tüm isteyip bekleyenler olarak😇
Sonucun ne oldu canım

Kızlar dün akşam başladım gonal f 50 ml vuruyorum bu ilacı kullanirken agri kesici kullanabiliyormuyuz bi sıkıntı olurmu

Kızlar dün akşam başladım gonal f 50 ml vuruyorum bu ilacı kullanirken agri kesici kullanabiliyormuyuz bi sıkıntı olurmu
Merhaba , gonal ile ilgili bilgim yok ama ben femara kullanmaya basladigimda dr sormustum o da yalnizca parol alabilirsin demisti. Ama almamami tavsiye etti yinede. Sanırım olası gebelik durumları için tedbirli davraniyorlar

Merhaba ben de aşılamaya başlayacağım inşallah emeklerimizin karşılığını alırız 🙏🏻 sen ne yaptın Likys göründün mü doktora

Benimde günüm belli oldu cumartesi günü aşılama oluyorum 😊lilys merakla bekliyoruz sonucunu bize de haber ver

Merhaba ben de aşılamaya başlayacağım inşallah emeklerimizin karşılığını alırız 🙏🏻 sen ne yaptın Likys göründün mü doktora
Merhabaa 🌸 hayırlı olsun simdiden. Hangi ilac verdi doktorunuz. Güzel sonuclar alırsınız inşallah 🙏 tahlil verdim bakalim sonuclar cikmadi daha

Benimde günüm belli oldu cumartesi günü aşılama oluyorum 😊lilys merakla bekliyoruz sonucunu bize de haber ver
Ay hadi hayırlı olsuuun 🥰 inşallah pozitifler güzel haberler verirsin 🙏 sonuçlarım cikarsa haber vercem ama çıkmadı hala 🤷‍♀️ pek umudum yok gerci ama bakalim beklemeye devam ediyoruum

Arkadaşlar haber bekleyen yazan kızkardeslerim oldu burdan da yazayim aşılamam tutmamış malesef negatif. Hcg 2.30 çıkmış. Nasip degilmis bu ay. Biraz daha yolumuz var demek ki. Sabırla bir sonraki aşamaya ilerleyecez artık 🙏🌸🫂

Merhabaa 🌸 hayırlı olsun simdiden. Hangi ilac verdi doktorunuz. Güzel sonuclar alırsınız inşallah 🙏 tahlil verdim bakalim sonuclar cikmadi daha
En son gittiğimde bana rahim filmi de çekildin belki de doğal yolla gebede kalabilirsin ama sen aşılama için evraklarını hazırla adetin ikinci günü gel dedi adetime bi kaç gün kaldı yani henüz ilaç ne verecek bilmiyorum ama herhangi bi takviye vermedi öncesinde kullanmam için. Siz herhangi bir takviye multıvitamin kullandınız mı? Bu arada sonucunuz için üzgünüm ama zaten ilk aşılama tutmadı çok düşük ihtimal sanırım çünkü hep öyle hikayeler okudum üzülmeyin inşallah en kısa sürede bizde mucizelerimize kavuşuruz.

X