Aşılama Sürecim ve Belirtiler🍀

Merhaba arkadaşlar, bu ay aşılama süreci içindeyim. Benim gibi aşılama yaptirip sonuç bekleyenlerle heyecan,bilgi ve belirti paylaşımında bulunuruz diye dayanamadım ve sizlerle sohbet etmek istedim burda. Kısaca sürecimiz, 1 yıldır korunmasız ilişki sonrası gebelik olmadı ve aşılamaya uygun gördü dr. Pcos var. Eşimde bir sıkıntı yok.
Reglin 2.günü başlayarak Femara kullandım 5 gün sabah akşam. 2 gün mola sonrası
13 mayıs gece 23.30 ovitrelle çatlatma ignesii oldum.
15 mayıs aşılama yapıldı.
12 gün sonra test vermemi söyledi dr. Birde progestan ilaç verdi sabah aksam kullanıyorum.Ama günler geçmiyor sankiii.
Bugün 7.günüm.
Aşılama sonrası bel ağrım yoğun sekilde devam ediyor bir tek dün biraz azdı ama bugun yine arttı. Kasık ağrım var ve sanki Kasıklarım şişmiş gibi hissediyorum. Dokununca bi yere çarpmışım gibi bir ağrı oluyor. Bel ağrım var oturup kalkarken ağrı hissediyorum. Var mı benim gibi aşılama yaptırıp sonuç bekleyen veya bu belirtilerle olumlu sonuç alan. Sizlerin belirtileri neler oldu. Test için henüz erken ama bu günlerinde test yapıp sonuç alan oldu mu 😺Beklemek sabretmek o kadar zor kii sanki günler geçmiyor gibi. İnşallah güzel haberler alırız tüm isteyip bekleyenler olarak😇
Sonucunuz ne çıktı ?

Arkadaşlar haber bekleyen yazan kızkardeslerim oldu burdan da yazayim aşılamam tutmamış malesef negatif. Hcg 2.30 çıkmış. Nasip degilmis bu ay. Biraz daha yolumuz var demek ki. Sabırla bir sonraki aşamaya ilerleyecez artık 🙏🌸🫂
Canımmm,üzülme dediğin gibi zamanı var demek ki,sabredeceğiz Allah bize vereceği zamanı yazmıştır sabırla bekleyeceğiz o günü,yılmak yok yolumuza devam edeceğiz.benim de umudum yok o yüzden negatif olursa kendimi fazla üzmeyeceğim inşallah.dr da söyledi aşılama tutma oranı düşük fazla odaklanma dedi

Canımmm,üzülme dediğin gibi zamanı var demek ki,sabredeceğiz Allah bize vereceği zamanı yazmıştır sabırla bekleyeceğiz o günü,yılmak yok yolumuza devam edeceğiz.benim de umudum yok o yüzden negatif olursa kendimi fazla üzmeyeceğim inşallah.dr da söyledi aşılama tutma oranı düşük fazla odaklanma dedi
Haklısın öyle tabi canım ne zaman olacagi ne zaman gelecegi belli aslında bize sabretmek düşüyor. Elimizden geleni yapmaya devam edicez artik 🙏 insallah sen güzel haberler verirsin🌸

Haklısın öyle tabi canım ne zaman olacagi ne zaman gelecegi belli aslında bize sabretmek düşüyor. Elimizden geleni yapmaya devam edicez artik 🙏 insallah sen güzel haberler verirsin🌸
İnşallah 3 haziranda pazartesi gel demişti dr o gün gideceğim sonucu yazarım,hakkımızda hayırlısı olsun 🤗

Merhabalar bende 24 mayısta 2. Aşılamamı oldum gonalf kullandım dün iğne etkisi geçmiş mi diye test yaptım çok hafif silik çizgi vardı sanırım hala iğne etkisi geçmedi bakalım beklemedeyim inşallah hepimiz mutlu haberler veririz 🥹🙏🏻

Amin canım😇 benim bugün aşılamanın 4. Günü. Ne ağrı ne sızı hiçbirisi yok sanırım olmadı burda herkes ağrı falan yaşamış iğnelerin etkisi de olmadı sanki😔
Canım ben de aynı senin gibiyim göğsüm bile iğne etkisi ile ağrımıyor şişmedi hiç bir belirtim de yok

Amin canım😇 benim bugün aşılamanın 4. Günü. Ne ağrı ne sızı hiçbirisi yok sanırım olmadı burda herkes ağrı falan yaşamış iğnelerin etkisi de olmadı sanki😔
Merhaba cnm benimde bugün aşılamanın 4. Günü. Dünden beri göğüs ucunda sızlama var hafif sanki kasiklar da rahatsızlık var. Bide sabahları azcik mide kalkmasu ile uyaniyorum. Çatlatma iğnesi etkisi diyorlar bide progestan kullanıyorum onun etkiside olabilir. İlk âsilamam da da göğüs ucu acısı olmuştu ama negatif ti. Hayırlısı olsun canım hakkımızda

Merhaba cnm benimde bugün aşılamanın 4. Günü. Dünden beri göğüs ucunda sızlama var hafif sanki kasiklar da rahatsızlık var. Bide sabahları azcik mide kalkmasu ile uyaniyorum. Çatlatma iğnesi etkisi diyorlar bide progestan kullanıyorum onun etkiside olabilir. İlk âsilamam da da göğüs ucu acısı olmuştu ama negatif ti. Hayırlısı olsun canım hakkımızda
Yaa işte herkesin vücudu bi tepki veriyor iğneden kaynaklı ya da bebişten bilemedim. Pazartesiden beri kendimi dinliyorum tık yok hayırlısı bakalım hepimiz için 🌸

Yaa işte herkesin vücudu bi tepki veriyor iğneden kaynaklı ya da bebişten bilemedim. Pazartesiden beri kendimi dinliyorum tık yok hayırlısı bakalım hepimiz için 🌸
1.. aşılama da sadece göğüs ağrısı olmuştu kaşık batma karın ağrısı ve hiç bir şey yoktu. Aslidna anladım hissettim olmadığını. Göğüs ağrısı da bence çok istediğim için proklatin yiksekliyo ondan agriyo

1.. aşılama da sadece göğüs ağrısı olmuştu kaşık batma karın ağrısı ve hiç bir şey yoktu. Aslidna anladım hissettim olmadığını. Göğüs ağrısı da bence çok istediğim için proklatin yiksekliyo ondan agriyo
Olabilir canım kendimizi dinledikçe stres de artıyor o da etkiliyor prolaktini

Valla iğne etkisiyle bile vucüdumda bir değişiklik yok 😂
Adı eşiği ile alakalı olabilir mi acaba vücut tan vücuda değişir bide. Beni çok etkiliyor çatlatma iğnesi hormonu. Hatta merak ettim.gebelik testi yaptım baya pozitif çıktı. Demek ki onun içinde ki hormon dan böyle hissediyoruz

Adı eşiği ile alakalı olabilir mi acaba vücut tan vücuda değişir bide. Beni çok etkiliyor çatlatma iğnesi hormonu. Hatta merak ettim.gebelik testi yaptım baya pozitif çıktı. Demek ki onun içinde ki hormon dan böyle hissediyoruz
Bende dün yaptım çok hafif silik çizgi gördüm ben çarşamba gece vurdum perşembe günü ateş basması yaşadım onun dışında bir şeyim yoktı dediğin gibi acı eşiği ile de olabilir canım

X