Aşılama Sürecim ve Belirtiler🍀

Aynen ya öyle yaptılar kuzu valla özel bir belirtin yok. Akıntı var şeffaf sanırım. Ne belirtisi emin olamıyorum. Her zamanda olmuyor. Arada karın ağrısı.
Ay insalalh guzel seylerin habercisi olsun. Bi doktorun hesabında görmüştüm adet döneminde bile yumurtlama yasayanlar oluyormus ve bunu haliyle bir cok kadin bilmiyormus. Belki sende yeniden yumurtluyorsundur degerlendir bence

Ay insalalh guzel seylerin habercisi olsun. Bi doktorun hesabında görmüştüm adet döneminde bile yumurtlama yasayanlar oluyormus ve bunu haliyle bir cok kadin bilmiyormus. Belki sende yeniden yumurtluyorsundur degerlendir bence
Mide bulantısından ofiste duramadım ve eve geldim. Gelirken test almıştım. Tam yapmak için tuvalete gittim ki adet olmuşum :) Cuma günü ikinci aşılama için gene hastane yolları

Mide bulantısından ofiste duramadım ve eve geldim. Gelirken test almıştım. Tam yapmak için tuvalete gittim ki adet olmuşum :) Cuma günü ikinci aşılama için gene hastane yolları
Yaaa oldun muuu olsun canim bak yeni ay yeni umut öyle düşünelim. En azindan bu ay yeniden asilamaya baslayacaksin. Öyle düşünelim. Hadi bakalim bu defa pozitifii gorelimm

Yaaa oldun muuu olsun canim bak yeni ay yeni umut öyle düşünelim. En azindan bu ay yeniden asilamaya baslayacaksin. Öyle düşünelim. Hadi bakalim bu defa pozitifii gorelimm
İnşallah canım senden bekliyoruz artık bu haftasonu güzel haber

Canim sen ne durumdasin tüp bebek baslamayi düşünüyordun. Naptin gittin mi hic
Yok canım daha gidemedim. Bizim devam bir inşaatımız var da ev yaptırıyoruz o yüzden onunla uğraşmaktan tüp bebeğe başlayamadık 2-3 ay sonra taşınabilirsek inşallah o zaman başlamak istiyoruz şuan hem maddi hemde kafa yoğunluğu açısından hiç uygun bir zaman değil maalesef

İnşallah canım senden bekliyoruz artık bu haftasonu güzel haber
İnşallah canim iiiinsallah. Hafta sonu ya gidip acilden kan vercem yada cuma günü veririm bakalim. Cumartesi 12.günüm. heralde cums versem o da yaniltmaz gibi ama. Regl gecen ay 7sinde oldum. Gecikmeyi beklesem de cok yok aslinda. Vazgecmezsem vercem kan ay heyecan basıyor duygulaniyorum yaa... insallah pozitif olsun ya

İnşallah canım ya ilişkiden sonra bende pembe kan geldi ama hani geç döllenme falan olur mu reglime 6 gün var daha
Olabilir canim tabiki valla regl olmadikca ümit var. Bence hicte stres yapma dur bakalim. Benim 3 gün kalmis reglime yeni farkediyorum bende de kasık ağrısı ayni sekilde devam ediyor regl agrisi gibi asilamadan beri var ama yeni degil. Hic test yaptin mi canim sen

Anladim canim en uygun zamanda gidersiniz sonucta epey bütçe de lazim bu işler icin. Insallah o arada kendiliginden olur da

10 11 günlük olduğunda yapmıştım 13 günlük olduğunda da kan verdim negatif demişti doktor ama devami gelicek sanki ya benim

Bencede cuma çıkar gibi. Cuma ver madem pazartesi gene verirsin acilden vermek istemiyorsan

10 11 günlük olduğunda yapmıştım 13 günlük olduğunda da kan verdim negatif demişti doktor ama devami gelicek sanki ya benim
Canim senin daha regl olmana vardi ve degerin düşük çıkmıştı hatirladim simdi. Sonucta daha regl olmadin hala umut var demek. Cogu dr regl olsaniz bile kan vereceksiniz diyor. Ben simdiye kadar her gittigimde regl dahi olsam beta bakip oyle basladilar tedaviye. Dur senin daha var

Bencede cuma çıkar gibi. Cuma ver madem pazartesi gene verirsin acilden vermek istemiyorsan
Ah öyle bir heyecanlaniyorum ki, reglime 3 gün kalmis onu bile yeni sana yazarken farkettim düşün benim leylalığımı cok stresler yasiyoruz yaa hic kolay seyler degil bu yasadiklarimiz cidden...
Bir iki saattir daha bi fazlalasti kasık agrim insallah iyi biseyin bebisin habercisidir.
Duruma göre ya cuma yada cumartesi veririm artik kan

Şiddetli bel ağrım yarın gdicem doktorada acaba test alsam olur mu ki canım

Şiddetli bel ağrım yarın gdicem doktorada acaba test alsam olur mu ki canım
Gebelik olma ihtimali de var senin bence canim. Test de alip yapabilirsin tabi o da gosterebilir.
Ne bilim canım benim doktor hemen negatif yok gebelik dedi öyle adeti falan bekle de demedi hiç
Hemen negatif demek icin erken. Ben 2.asilamamda kan verdigimde düşük cikmasina ragmen dr regl olmazsan 2 gün sonra yine gelip kan ver artış olacak mi takip edelim demisti. Seninki hemen kestirip atmış

Neyy gegline 3 gün mü kaldı ah kalbim bende heyecanlanıyorum senle birlikte cnm cuma yaptirsan çıkar sanki sonuç he ne dersin Allah'ım inşallah olumlu olur inşallah Cook amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…