Aşılama Sürecim ve Belirtiler🍀

Gebelik olma ihtimali de var senin bence canim. Test de alip yapabilirsin tabi o da gosterebilir.
Hemen negatif demek icin erken. Ben 2.asilamamda kan verdigimde düşük cikmasina ragmen dr regl olmazsan 2 gün sonra yine gelip kan ver artış olacak mi takip edelim demisti. Seninki hemen kestirip atmış
Aynen canım toplam 13 günde negatif çıkınca yok dedi bnde kendimi biraz toplimdiye ev işlerine falan giriştim inşallah varsa rabbim korur

Neyy gegline 3 gün mü kaldı ah kalbim bende heyecanlanıyorum senle birlikte🤭 cnm cuma yaptirsan çıkar sanki sonuç he ne dersin Allah'ım inşallah olumlu olur inşallah Cook amin🤲🤲🥰🥰
Ayyy amin canim yaaa insallah pozitif çıkar da bir güzel sevinc danslari ederim 😁🥰 vallahi 3 gün kalmis bende daha var saniyordum takvimime bir baktim 7si diyor. Bir yandan da karin agrim artti o da beni biraz endiselendirdi. Ama insallah pozitifin Bebisin habercisi olacak bu defa 🙏🥰 vallahi yaptirsam da cikabilir ama daha garanti olsa mi diyorum bir yandan da

Aynen canım toplam 13 günde negatif çıkınca yok dedi bnde kendimi biraz toplimdiye ev işlerine falan giriştim inşallah varsa rabbim korur
Canim her zaman regl olana kadar umut var. Bir daha aklinda olsun sende yinede olumlu olma ihtimaline karsi kendini korumaya devam et. Insallah pozitif olur. Regl tarihine daha olmasi bile bir umut.

İnşallah canım tek duam o gerçekten. Seninde bu ay olucak inşallah öyle hissediyorum hepimize uğurlu gelicek 🤲🏻
Insallah canim cok bekletmez bebislerimiz bizi insalalh daha fazla 🥰🙏
Ayyy inşallah yaaa bu ay olsun benim sonra da pesimden sizlerin. Birimizin pozitif olsa sanki hersey degisecek ve bi anda herkesin pozitiflerini duycaz gibi geliyo bana da. İnşallah nasip olsun bu ay 🙏🍀

Ayyy amin canim yaaa insallah pozitif çıkar da bir güzel sevinc danslari ederim 😁🥰 vallahi 3 gün kalmis bende daha var saniyordum takvimime bir baktim 7si diyor. Bir yandan da karin agrim artti o da beni biraz endiselendirdi. Ama insallah pozitifin Bebisin habercisi olacak bu defa 🙏🥰 vallahi yaptirsam da cikabilir ama daha garanti olsa mi diyorum bir yandan da
İnşallah cnm çok dua ediyorum sana inşallah. 🤲🤲 Bence bekle canım ben 12. Gün test yapmayı düşünüyorum 3 gün daha beklemiycm yani o zaman kesin sonuç verir bence idrar testi yapcm duruma göre kan veririm yada vermem hayırlısı cnm. Bugün 11. Günün sanırım dimi 26 sında yaptirmistn sen pazartesi. Bence yarın idrar yap belli olur hayırlısıyla 🤲 🥰

Günaydın kızlar aşılamanın (asilama gününüde sayarsak) 11. Gününden selamlar
Dunki alt karin agrim adet olcakmisim gibi bi hissiyatim vardi ama cok sık idrara sıkışır oldum bugunde adet agrisi gibi degilde sagima yattimmi solda hafif bir sizi soluma yattimmi sag kasikta hafif bir sizi hissediyorum. Sabah yine gebelik testi yaptim gölge ikinci cizgi görünüyor. Dun gorunmuyordu kuruma gölgesi falanda olabilir bilmiyorum biraz sonra baktim teste çünkü. Durum bu hayirlisiyla sona yaklaşıyoruz🙏💜

Canim her zaman regl olana kadar umut var. Bir daha aklinda olsun sende yinede olumlu olma ihtimaline karsi kendini korumaya devam et. Insallah pozitif olur. Regl tarihine daha olmasi bile bir umut.
Yok canım.6 gün erken oldum şimdi işte tekrar başlıcak doktor inşallah bu sfer hayrlisiyla olur vardır rabbimin bildiği

Canım senin yumurta çatlama iğnelerin ne kadar tuttu bu ayki alisman

İnşallah cnm çok dua ediyorum sana inşallah. 🤲🤲 Bence bekle canım ben 12. Gün test yapmayı düşünüyorum 3 gün daha beklemiycm yani o zaman kesin sonuç verir bence idrar testi yapcm duruma göre kan veririm yada vermem hayırlısı cnm. Bugün 11. Günün sanırım dimi 26 sında yaptirmistn sen pazartesi. Bence yarın idrar yap belli olur hayırlısıyla 🤲 🥰
Oyy canim Allah razı olsun 🙏🥰 birbirimize dualarimizi eksik etmiyoruz valla insallan birebir tanimadigi birilerine dualar da ediyormus burda anliyorum bunu. Gercekten bende her zaman dualarimda bulunduruyorum tüm isteyenleri 🙏
Kuzum bende sen gibi düşünüyorum ya. 12.gun en erken bir kan testi falan veririm diyorum veya daha garanti olsun dersem pazartesine birakayim diyorum. Zaten cumartesi regl tarihim normalde. Max pazara kayar eger regl gelecek olursa. Ama gelmeyecegi icin bebisim gelecegi icin ben belki pazartesi veririm kan 😍 asilama günü sayilmiyor ya canim bugun ondan dolayi 10.günüm. bakalim insallah pozitif olurum. Bagirsak hareketlerim de artti bir yandan da stres geliyor ama bakalim nasip. Genel anlamda kasik agrim hassasiyetim hic gecmedi ama.

Günaydın kızlar aşılamanın (asilama gününüde sayarsak) 11. Gününden selamlar
Dunki alt karin agrim adet olcakmisim gibi bi hissiyatim vardi ama cok sık idrara sıkışır oldum bugunde adet agrisi gibi degilde sagima yattimmi solda hafif bir sizi soluma yattimmi sag kasikta hafif bir sizi hissediyorum. Sabah yine gebelik testi yaptim gölge ikinci cizgi görünüyor. Dun gorunmuyordu kuruma gölgesi falanda olabilir bilmiyorum biraz sonra baktim teste çünkü. Durum bu hayirlisiyla sona yaklaşıyoruz🙏💜
Merhaba canim, bende sagima soluma yatamiyorum ya. Hatta bu gece hic uyuyamadim ne tarafima yatsam rahatsiz olup uyandim bir sırtüstü yatabildim. 3 saat ya uyudum ya uyumadim. Testin düne göre koyuysaaa o zaman biseyler var demektir 😍 ay hadi insallahhh. Ne zaman kan vereceksin

Yok canım.6 gün erken oldum şimdi işte tekrar başlıcak doktor inşallah bu sfer hayrlisiyla olur vardır rabbimin bildiği
Regl oldun yani 😐 olsun canim yeni bir tedavi dönemi bu defa sansin daha yuksek olsun insallah ❤
Canım senin yumurta çatlama iğnelerin ne kadar tuttu bu ayki alisman
Canim ben igne ile tedavi oldum bu ay ilk defa gonal f ile. Onu mu soruyorsun ?
Yoksa çatlatma ignesi dahil hepsini mi ?

Regl oldun yani 😐 olsun canim yeni bir tedavi dönemi bu defa sansin daha yuksek olsun insallah ❤

Yoksa çatlatma ignesi dahil hepsin

Yoksa çatlatma ignesi dahil hepsini mi ?
Hepsi canım ne kadar tuttu

Oyy canim Allah razı olsun 🙏🥰 birbirimize dualarimizi eksik etmiyoruz valla insallan birebir tanimadigi birilerine dualar da ediyormus burda anliyorum bunu. Gercekten bende her zaman dualarimda bulunduruyorum tüm isteyenleri 🙏
Kuzum bende sen gibi düşünüyorum ya. 12.gun en erken bir kan testi falan veririm diyorum veya daha garanti olsun dersem pazartesine birakayim diyorum. Zaten cumartesi regl tarihim normalde. Max pazara kayar eger regl gelecek olursa. Ama gelmeyecegi icin bebisim gelecegi icin ben belki pazartesi veririm kan 😍 asilama günü sayilmiyor ya canim bugun ondan dolayi 10.günüm. bakalim insallah pozitif olurum. Bagirsak hareketlerim de artti bir yandan da stres geliyor ama bakalim nasip. Genel anlamda kasik agrim hassasiyetim hic gecmedi ama.
İnşallah regl olmazsın cnm inşallah gerçekten kendimi değil seni sayıyorum güzel haber al bizede o haberi paylaş istiyorum.🤲🥰
Strestende bağırsakların öyle olabilir cnm bnm genelde stresten olur öyle. Kaşık agrin hep var evet ya hiç bu kdr demezdin inşallah iyi şeylerin habercisidir 🤲🤲❣️

Insallah canim 🙏 ben cuma yada cumartesi adet olmam gerekiyor catlatma ignesinden sonra 14. Gun adet olunuyosa en gec cumartesine kadar olmam gerekiyor eger olmazsam cumartesi kan beririm diye dusunuyorum.
Bu arada idrar renginiz ne durumda ben dedigim gibi cok sık idrara cikar oldum arti cok su icmem normalde suyuda cok icer oldum ve idrarimin rengi cok açık sari renkte olk defa gozume carpiyor acaba fazla su icmemden kaynaklimi bilmiyorum.Fazla su icmektense eger buseferde acaba hamile oldugum icinmi fazla su istegi duyuyorum diyorum😅
Birde inanilmaz terliyorum biseyle ugrasim şapır şapır akıyor😖

Hepsi canım ne kadar tuttu
Canim bana 450 lik 2 kutu raporlu vermisti. 1 ayda 900ml lik raporlu aliyorsun ona 1900e yakin ödedim. O iki kutu yetmedi tabi sonradan bir kutu 450lik daha aldim ben, 3900 de ona ödedim. Catlatma da raporlu oldu bu ay ilk kez ,gonalf ile birlikte 300 civari sanirim ona ödedim 100 de progestan fitile ödedim. Ben bu ay 6200 tl sadece ilaclara ödedim.

X