Aşılama Sürecim ve Belirtiler🍀

Ay canımsın cok sagol insallah pozitifi alan ilk ben olcam sonra siz alacaksiniz sirayla. Ne kadar güzel olacak hayal etmesi bile cok güzel...
Canim normal onlar igne etkileri. Hep yapiyor igne onlari. Istedigin kadar aramiycam de, vucut oyle bir hatirlatiyor ki ben burdayim diye bide senin asilama sonrasi ya tam o yüzden de olur o agrilar kramplar.

Gerçekten sen unutmaya çalışsan bile ben burdayım diyolar
Nefesimi tuttum senin için gün sayıyorum hadi bakalım

Gerçekten sen unutmaya çalışsan bile ben burdayım diyolar
Nefesimi tuttum senin için gün sayıyorum hadi bakalım
Kesinlikle canim benim bile daha ignenin etkileri gecmedi göğüsler falan fena hala agriyor. Sen azicik daha direnmelisin canim benim
Ah kuzum insallah güzel sonucu pozitifi alcam. Bir an evvel hemde.

Ya cekme durr kac gün oldu gecikmenn
Uygulama 5 yazıyor. Benim döndüm biraz kısa 24-25 falan oluyor. 29. Gün bugün. Ama eski zamanlara baktım 28-29 olduğu olmuş. Koyiyim ekran görüntüsü

Eklentiler

• IMG_0306.png
    113 KB · Görüntüleme: 16
Kesinlikle canim benim bile daha ignenin etkileri gecmedi göğüsler falan fena hala agriyor. Sen azicik daha direnmelisin canim benim
Ah kuzum insallah güzel sonucu pozitifi alcam. Bir an evvel hemde.
Bekliyorum cnm önümüzde nasıl günler var bilemiyoruz inşallah güzel olur

Hahahah.

Kızlar. Aşılamadan sonra adet gördükten sonraki adetinizde gecikme oldu mu hiç. Yani ara veren var mı aranızda bilmiyorum da ?
Ben ikinci aşılamadan sonra ara verdim canım bir sonraki adetim de 29. gün olmuştu ama benim normalde döngüm genelde uzun 35 günü buluyor yani her ay farklı bazen de 30 günde oluyorum

Ben ikinci aşılamadan sonra ara verdim canım bir sonraki adetim de 29. gün olmuştu ama benim normalde döngüm genelde uzun 35 günü buluyor yani her ay farklı bazen de 30 günde oluyorum
Anladım canım geç olma durumun olmamış yani. çok teşekkür ederim

İnşallah canım bu ay güzel olucak rabbimin izniyle bu ay mutlu olucaz aynen canım benim iyiki böyle bı sayfa açılmış yoksa nasıl böyle iyi insanlar la konusacaktik burda o kadar güzel insanlar tanıdım destek olan yardım olup fikirlerini tecrübelerini çok teşekkür ederim sana da insanın motivasyona desteğe ihtiyacı var bizim de sadece eşimle birbirimize destek veriyoruz başka destekcimi yok

Uygulama 5 yazıyor. Benim döndüm biraz kısa 24-25 falan oluyor. 29. Gün bugün. Ama eski zamanlara baktım 28-29 olduğu olmuş. Koyiyim ekran görüntüsü
Ama normal döngünün de birazcik dışında gibi tarih araligin. Ay insallah bu ay kendiliginden olmustur da bir zafer kazanmiscasina cikarsin bu surecten canim bence ihtimal var. Sen yarinden sonra bir test yap regl olmazsan. Benciee

Bekliyorum cnm önümüzde nasıl günler var bilemiyoruz inşallah güzel olur
İnşallah canim İnşallah bir hevesle beklemeye devam. Bende de mesela yarin veya öbür gün igne etkileri azalmaya baslar. Agrilar falan biraz azalir.
Canim hatirliyor musun rahim duvari kalinligin neydi bu asilamanda ?

Yiaa canim beniimmm bende teşekkür ederim gercekten normal hayatimizda bu konularda konusacak kimsemiz yok bende mesela hic kimseye söylemedim bu sureclerimi esimle ikimiz paylasiyoruz iste. Burda birbirimizden destek almak cok güzel bisey. Bazen bir arkadasimizin söylediği bir cümle umut oluyor, bazen kendi doktorumuzdan duyamadigimizi burdaki bir arkadasimiz söylüyor druna sorup. Bende seviyorum bu platformu ❤ bir cok guzel kalpli kızlar burda birlikteyiz bebislerimiz olsun bir an once hepimiz anne baba olalim musmutlu olalim

Ama normal döngünün de birazcik dışında gibi tarih araligin. Ay insallah bu ay kendiliginden olmustur da bir zafer kazanmiscasina cikarsin bu surecten canim bence ihtimal var. Sen yarinden sonra bir test yap regl olmazsan. Benciee
Ay hayali bile güzel geldi şimdi elimde bir adet test var. Perşembe sabah bir deneyeyim bakalım olmazsam. İnş olmam lütfeeeen

İnşallah canim İnşallah bir hevesle beklemeye devam. Bende de mesela yarin veya öbür gün igne etkileri azalmaya baslar. Agrilar falan biraz azalir.
Canim hatirliyor musun rahim duvari kalinligin neydi bu asilamanda ?
Evet iğne etkisini kaybeder artık yavaş yavaş. Canım muayenede hicbisey demiyolar ki bakiyolar üç gün sonra gel bunu iç şöyle yap başka da birşey yok ağızlarından lafı kerpetenle alırsın

Ay hayali bile güzel geldi şimdi elimde bir adet test var. Perşembe sabah bir deneyeyim bakalım olmazsam. İnş olmam lütfeeeen
Ay hadi insallah olmazsin da testte de pozitifi görürsün persembeyi bekliyoruz o zaman, önce sen pozitif sonra ben. Iiinsallah amiiiiin ❤

Evet iğne etkisini kaybeder artık yavaş yavaş. Canım muayenede hicbisey demiyolar ki bakiyolar üç gün sonra gel bunu iç şöyle yap başka da birşey yok ağızlarından lafı kerpetenle alırsın
Ilk muayene ederken yazdiriyor ya hemsireye endometrium 5 10 falan diyor. Dogru valla zorla birseyler diyorlar haklisin yani bilmen de zor

Ilk muayene ederken yazdiriyor ya hemsireye endometrium 5 10 falan diyor. Dogru valla zorla birseyler diyorlar haklisin yani bilmen de zor
Doktor muayene edince kendi oturuyor PC başına kendi yazıyor cnm hep bir sonraki hastaya geçme derdindeler onlarında işi kolay değil elbette.
Bugünde bitti sayılır ben ikinci günü bitiriyorum sen son günlere yaklasiyosun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…