Aşılama Sürecim ve Belirtiler🍀

Sizinkiler de pek cimriymis doktora bir hemsire bile vermemisler
Evet canim yavas yavas günlerim yaklasiyor benimde. Bugun sert agrilar giriyor karnıma. Sadece kasik degil karnima dogru da vuruyor agri.
Sende cabucak gecir su günleri pozitiflencez birlikte

Amin inşallah cnm inşallah bn ise odaklandm işte gün saymıyorum kafamı dagitmaya çalışıyorum zaman geçer inşallah hemen
Bu ağrılar oncedne oluyor muydu hiç böyle cnm?

Amin inşallah cnm inşallah bn ise odaklandm işte gün saymıyorum kafamı dagitmaya çalışıyorum zaman geçer inşallah hemen
Bu ağrılar oncedne oluyor muydu hiç böyle cnm?
Sen işle dagitiyorsun kafani daha iyi canim. Gerci bende artik beklemeye alistim eskisi kadar zor gecmiyor günler. Bu defa olacak ya ona da inanıyorum o nedenle cok zorlanmiyorum acikcasi. Tabiki zorlaniyorum ama aşırı degil
Yok canim olmuyordu. Bugun olan boyle ani kasılma mi desem bi anda oluyor. Insallah iyi şeylerin habercisi bebegimin gelecek olmasinin habercisidir

Ignenin etkisi
Sen sabah bi kaset test yapsan yaa beni cok heyecanlandiriyosun

Ignenin etkisi

Sen sabah bi kaset test yapsan yaa beni cok heyecanlandiriyosun
Ahahha ayy bende heyecanlaniyorum ama daha erken be gülüm bugun daha 8 gün oldu aşılama yaptirali. Pozitif de ciksa kandırıkçı olur. O yuzden azicik daha bekleyeyim. Sen yapcam misin yarin yine ?
Bide sana da sorayim rahim duvari kalinligini hatirliyor musun canim sen ? Endometrium diyor ya dr

Rahim duvarinin iyi oldugunu soylemisti hemsireye bunu duydum sadece canim
Yarin sabahta yapicam ama niyeyse hic umudum kalmadi sanki ya cunku kasik agrim kalmadi sadece suan belirti olarak gogus sisligi agrisi var oda adet yaklastimi hep olan bisey ama sen bi sabah yapsan seni cok merak ediyorum ya

İnşallah cnm inşallah pozitif düşünelim pozitif olsun o bebek buraya gelecek

Bi yap bakalim senin igne etkisini takip etmissin ya yarin azaldi mi belli olur yine testte. Benim daha igne etkisi gecmedi ben gectiginde anlayabiliyorum vucudumdan canim. Bide daha cok erken yarin daha 9 gün cok erken oluyor pozitif gorme ihtimalim cok yüksek o nedenle yapmam canim daha erken

Amin canım inşallah o duygu taticaz bizde rabbim hayrlisiyla nasip edicek bizde o sevince yaşayıp paylasicaz. Burda

Aşılamanın 10. Gününden merhaba...
Gebelik testi bugun tam anlamiyla negatife dönmüş.
Artı adet olucakmisim gibi kasık ve bel ağrım var..

Aşılamanın 10. Gününden merhaba...
Gebelik testi bugun tam anlamiyla negatife dönmüş.
Artı adet olucakmisim gibi kasık ve bel ağrım var..
Canim asilama 9.gündeyiz aşılama günü sayılmıyor, hadi bakalim burdan sonra cikacak her test sonucu gercege en yakin test sonucu demek. İnşallah pozitif olacak sonuclarimiz. Insallah olmayiz artik adet. Bebisler gelir. Kasık bel ve sırt ağrısı bende de var. Ama bende daha hic gecmedi hep var. Oncesinde var miydi bu agrilar sende

Günaydın kızlar. Bende bugün test yaptım. Negatif çıktı. Ama testin tarihi gemiş haziranda halbuki geçen ay almıştım. O yüzden yüzde yirmilik umudumu koruyorum

Günaydın kızlar. Bende bugün test yaptım. Negatif çıktı. Ama testin tarihi gemiş haziranda halbuki geçen ay almıştım. O yüzden yüzde yirmilik umudumu koruyorum
Testi aldiginda tarihi gecmis test satmis vicdansizlar
Canim cokta dikkate alamayiz sanki testi o zaman. Regl belirtin veya bebis belirtin var mi ?

Testi aldiginda tarihi gecmis test satmis vicdansizlar
Canim cokta dikkate alamayiz sanki testi o zaman. Regl belirtin veya bebis belirtin var mi ?
Aynen ya öyle yaptılar kuzu valla özel bir belirtin yok. Akıntı var şeffaf sanırım. Ne belirtisi emin olamıyorum. Her zamanda olmuyor. Arada karın ağrısı.

Ilk 4 gun yogun sekilde vardi sonra gecti bu sabah yine basladi canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…