Aşılama Sürecim ve Belirtiler🍀

Senin bugün bir hafta oluyor dimi o zaman 5 gün sonra belli olcak o zaman güzel Allah'ım inşallah yüzünü güldürür inşallah O kadar heyecanlı bekleyiş ki bu süreç zor ama hep bı ümit var
Evet canim bugun 7 gün oldu artik. 5 günüm var teste. Kan veririm direkt diyordum ama cumartesine geliyor. Belki evde test yaparim. Bakalim. Insallah canim ya inşallah bu defa olur da yüzümüz hepimizin güler. Çok istiyorum hemde çok.. bi an evvel o duygulari tadalim. Önümüzdeki haftalarda 3 bebis görmesine gidicem mesela hep diyorum Allah insallah bize de tattırır bu duyguyu. Ümidim cok yüksek bu ay insallah oldu

İnşallah canım ya doktorda öyle söyledi iğne daha iyi diye ama boşuna onca ilacı içtim bu sefer inşallah rabbim yüzümüze güler
Valla canim ya o ilaclari ne diye iciriyorlar acaba. Gerci igne biraz daha uyaran icerdigi icin en son tercih ediyolarmis dr bana oyle demisti. Olursa hapla olsun diye. Ay nasip olsun da saglikla inşallah. Igneye de dayanıyor insan. Ben de bu ay ilk kez igneli yaptim mesela yavas büyüdü yumurtam. Ama insallah güzel pozitif sonucu alcagima inaniyorum... senin kacinci deneme olacak canim

Amin canım inşallah pozitifi görürsün ilk deneme ikinci olucak işte bu 8 Eylül'de rgl olcam işte tekrar denicez tüp bebek daha iyi aslında bunda gerçekten boşuna vakit harcıyoruz üzülüyoruz önümüz deki hafta gidicem doktora olmadı öyle deneyelim dicem çünkü boşu boşuna olmicak şeyi deniyor deneme tahtası mıyız tabi rabbimin elinde ol derse olur ama doktor kendisi dedi iğneyle yumurta geliştirici daha iyi onda kalırsın belki diyo

Aşılama oldumu canım senin. İğne ne kadar kullanıyorsun. Hapı 6 gün kullandım günde 2. Defa.

Evet canım vardı. Her adım attığımda sancı giriyor gibiydi. Göğüs hassasiyeti de vardı. Valla adet olana kadar hepsi devam etti.

Uzun rulo kağıt gibi bişey var. Ama kayıyor uzun tunik giyiyorum. Artık sabır diyoruz. Sabrın sonu selamet

Merhaba Lilys Bende 26 ağustos pazartesi gunu ilk asilamami oldum seninle ayni gun heyecanla beklemedeyim.
Hergun test yapiyorum ilacin etkisinin gecip tekrar pozitife donup donmedigini anlamak icin bugun sabaha kadar gittikce siliklesen ikinci cizgi vardi bi istek geldi aksam tekrar yaptim yine silik ama sabahkinden bi tık koyu bi cizgi vardi dayanamıyorum senin gibi ben hergun yapiyorum testi valla internetten coklu almistim testi..
Umarim pozitifi goruruz

Amin canim inşallah pozitifi görürüm görcem inanıyorum ❤ Allah isteyen herkese nasip etsin insallah igneyle dene bakalim belki tutar tüp bebek azicik daha zor. O nedenle sansini dene igneyle bir daha. Nasip bakalim sonrasi. Özele mi gidiyorsun devlete mi canim sen
Aşılama oldumu canım senin. İğne ne kadar kullanıyorsun. Hapı 6 gün kullandım günde 2. Defa.
Oldu canım evet 26sinda yaptirdim simdi gün sayıyorum iste pozitif görmek icin
Igne basta 62.5 doz vurdum sonra 75 yapti dr. 16 gün vurdum sonra catlatma verdi sonra da asilamam yapildi. Gunde bir kez vuruluyor igne

Nasip canim artik bakalim. Bende kasık agrisi aşırı olmuyor ama hafiften bir sey var. Birde sertlesti karnimin alt tarafi. Insallah pozitif olmasinin isaretleridir. Herseyden bir umut ariyor insan iste

Merhabaaa ayni gün mü yaptırmışız asilamamizi ne güzel tesadüf insallah birlikte pozitifleniriz
Ya senin yaptiginda benim yaptigimda gayet normal bence insan sabirsizlaniyor test yapmak istiyor. Bide test yapmak oyle bisey ki baslayinca yarinda yapayim diyor insan. O nedenle anlayabiliyorum seni. Bende son gunlerde yapmak taraftarıyım. Strese giriyorum diger türlü. Insallah pozitif olacaktir da ondan koyulasma olmustur senindeee. Hic belirtin var mi peki canim ? Ilac mi kullanmistin igne mi yumurta büyütürken

İnşallah cnm inşallah sana gelirler bebiş görmeye çok dua ediyorum

Bana çarşaf veriyolar küçük onu ortuyorum üstüme. Hayırlısı olsun inşallah güzel sonuç alırız hepimiz

İnşallah hayırlısıyla canim

Klomenle asilama oldum sağ yumurtaligimda 24 mm ile catlatma ignemi yaptim 24 agustos cumartesi gunu gece 23 de. 26 ağustos sabah 11 dede asilamami oldum.
Ilk 4 gun kasik agrisi yasadim sonrasinda istah cok fena acildi bende stresmi yoksa hormondanmi bilmiyorum uykusuzluk basladi. Bazen ani hareket ettigimde ufak ufak agri hissediyordum sonraki gunlerde bugunde kasiklarda bisey yok ama goguslerde dolgunluk var ve bastan beride akintim mevcut beyazdi son gunlerde sari oldu.
Şimdilik bukadar İnşallah guzel sonuclara gebedir bu belirtiler cokta umitlenmiyorum cunku sahte belirtiler oluyor igne etkisinden bakalim

İnşallah cnm inşallah sana gelirler bebiş görmeye çok dua ediyorum
Ay amiiiinnn inşallah amiiin Allahim bizlerin bunca duasini duyar insallah. Isteyenlere nasip eder inşallah içinde de bizlere
Sen kendini nasil hissediyorsun simdi canimm agrin falan var mi. Aşılama bitti ya onun stresi gecti en azindan ruhen rahatsindir. Ben bu ay aşılamadan sonra sanki uzerimde 200 kg bir taştan kurtulmus gibi hafiflemistim. Stres insanin omuzlarini agritir mi, agritiyordu gunlerdir...

Hadi bakalim insallah güzel haberler alalim bir an önce onca emekler veriyoruz inşallah rabbim nasip etsin bizlere de.
Saydigin belirtilerin bir cogu bende de var. Akıntı dolgunluk falan. Birde bende alt karnimda sertlik var ve asilamadan beri kasık agrim boyle regl olurken hafif sancı olur ya oyle bir agrim var. Ama ben igne ile yumurta büyütmüşüm ondan olabilir de diyorum. Bilemiyorum ki. Hangisi olumlu bir sonucun gostergesi acaba. Insallah pozitif olacaktir da onun belirtileridir. Senin yumurtan baya büyükmüş yalniz. O kadar büyümesini neden beklediler acaba. Belli boyutun üstündedir kist olabilir diye catlatma ignesini veriyorlar aslinda ama. Kaçıncı denemen canim

Hadi hayrlisi canım inşallah bu ay da denicem nasip olursa olmadı son çare tüp bbk rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah

4.klomen tedavim ilk asilamam canim catlama konusunda sıkıntı yasamadim hic çoğunlukta kendiliginden catladi belki ondandir.

Bu arada simdi test yaptim yine hala hayal meyal silik ikinci cizgi var dun aksamdan daha az belirgin

Hadi hayrlisi canım inşallah bu ay da denicem nasip olursa olmadı son çare tüp bbk rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah
Dene canim dene insallah igneli tedavi hepimiz icin olumlu sonuc alacagimiz bie yol olsun. Insallah hic tüp bebege gerek kalmaz. Insallah hemen nasip olur özelde mi tedavi görüyorsun canim sen

4.klomen tedavim ilk asilamam canim catlama konusunda sıkıntı yasamadim hic çoğunlukta kendiliginden catladi belki ondandir.

Bu arada simdi test yaptim yine hala hayal meyal silik ikinci cizgi var dun aksamdan daha az belirgin
Anladim canim oncesinde yumurta takibi yaptırıyordun yani. Hadi bakalim insallah bu defa olsun hepimiz icin pozitif haberler...
Desene canim artik atiliyor vucuttan baya baya. Zaten sonuc alma günümüz de yaklaşıyor. Bir yandan insan heyecanla ogrenmek istiyor bir yandan da strese giriyor sonuc ne olacak diye.
Daha once benim asilama sonrasi 11.gun net sonucum cikmisti. Insallah bu ay pozitifi alcaz ben inaniyorum

Dün başım çok agiriyodu ama bnde migren var erkenden uyumuşum çok şükür geçti ama farkettim ki aşılamanın ilk günü hep başım ağırdı. Erken uyandigim uykusuz kaldigin içinde olabilir belki bilmiyorum. Dün hafif bır karnıma ağrı saplandı gibi oldu ama geçti sonra suanlik iyi gibiyim cnm başımda geçti çok şükür.
Bu ay belirti aramiycm test yapmiycm sürekli de yatmiycam yemek vs yapmiyodum bn yapicam elbette ağır kaldırma olmayack ama çok da üstünde durmayı düşünmüyorum. Burda okumuştum kilometrelerce yol gidip çok ayakta kalıp birsuru iş yapan hastanede refakatçi olup hastayi yatakta kaldırmaya çalışıp hamilen kalan oluyor nasip elbette ama bakalım cnm hayırlısı şuan sadece işime odaaklancam Eylül ayı güzel haber getirsin inşallah bize

Nasip canim artik bakalim. Bende kasık agrisi aşırı olmuyor ama hafiften bir sey var. Birde sertlesti karnimin alt tarafi. Insallah pozitif olmasinin isaretleridir. Herseyden bir umut ariyor insan iste
Zaten varya o şişkinlik korkunç bişey 20 gün davul gibi gezdim resmen. Baktım herkes belirti falan diyor. Ama bence gonal-f ve çatlatma iğnesinin etkileri. O yüzden bir hafta daha bu olayı unutup test gününe kadar kendini strese sokmaman lazım. Ama ağrılar sürekli kendini hatırlatıyor biliyorum bu arada hatırlarsan benim evde yaptığım testler 12-13. Günlerde silik çıkmıştı. Beta da 7 den başlayıp düşmüştü. Naçizane tavsiyem 13-14 direkt kan ver.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…