Aşılama Sürecim ve Belirtiler🍀

Direkt öyle gitmek en iyisi canim tahlillerinizi hemen tamamlarsiniz boylece. Bi hsg randevusu bulmak genelde sorun oluyor onu da bulup cektirirseniz tamamdir. Burda bazi arkadaslar hsg cektirmemisler yaziyorlar mesela o da biraz riskli bence.
Evet o hsgye randevu bulmak cok zor bayramdan sonraya kalicak hersey büyük ihtimal

Evet o hsgye randevu bulmak cok zor bayramdan sonraya kalicak hersey büyük ihtimal
Olsun bayrami rahat gecirmis olursun iste sonuçlar güzel olsun da biraz bu süreçte beklemeler igneler ilaçlar muayeneler çok oluyor. Gönlümüzden geçenler olsa da keşke

Kac yumurtaniz oldu peki. Etkili bir igne oldugunu okudum burdan. 6.gününüz müydü bugun
En son baktıklarında iki yumurtam gelişmişti 17 mm diğeri 15 ti. O günde iğnemi vurdum ertesi gün çatlatma vur dediler bi daha bakılmadı. Yok bugün ilk gün aşışamanın

En son baktıklarında iki yumurtam gelişmişti 17 mm diğeri 15 ti. O günde iğnemi vurdum ertesi gün çatlatma vur dediler bi daha bakılmadı. Yok bugün ilk gün aşışamanın
Aslinda bi de bu durum var mesela. En son bakiyolar yumurta mm söylüyorlar sonra igne yaptiriyoruz ama aşılama günü yumurta catlamis mi bakmiyorlar. Halbuki baksalar keske catladi mi catlamadi mi ogrensek. Burda yumurtasi 25 26 mm olanlar bile olmus yazmislar mesela.A pardon yazmıştınız dogru, ignenin etkileri yarindan itibaern belinizi kasığınızı etkilemeye başlar hazirlikli olun

Olsun bayrami rahat gecirmis olursun iste sonuçlar güzel olsun da biraz bu süreçte beklemeler igneler ilaçlar muayeneler çok oluyor. Gönlümüzden geçenler olsa da keşke
Rabbim hepimizin gönlünden geçeni kolaylikla nasip etsin bizlere

Evet sabah dedim hatta bakmayacak mısınız ultrasonla. Gerek yok dediler. Nasibimizde ne varsa onu yaşayacağız artık bakalım şimdilik bi ağrı sızı yok yarına Allah Kerim

Evet sabah dedim hatta bakmayacak mısınız ultrasonla. Gerek yok dediler. Nasibimizde ne varsa onu yaşayacağız artık bakalım şimdilik bi ağrı sızı yok yarına Allah Kerim
Bünyeden bünyeye degisiyor gerci. Hic bir sey hissetmeyenler de çok. Bende igne ve kullandigim ilac etki yapti mesela herkesin vucudu farkli. Güzel haberler aliriz birbirimizden insallah

Bünyeden bünyeye degisiyor gerci. Hic bir sey hissetmeyenler de çok. Bende igne ve kullandigim ilac etki yapti mesela herkesin vucudu farkli. Güzel haberler aliriz birbirimizden insallah
Çok şükür iğneler de etki etmedi sürekli kendimi dinledim durdum ama siz kaçıncı gündesiniz

Az kalmış hadi hayırlısı olsun inşallah
İnşallah güzel haberler aliriz bakalim. Aslnda bugun cagirmisti dr ama ben gitmek istemedim. 15.gün gitmek istiyorum. Hem belki biraz daha net olur sonuç İnşallah olumlu güzel seyler duyarim dr.umdan da birbirimize destek oluruz hep

Olsun 10dan sonra su içmişsiniz ya idrarınız yine de varmıştır 11.30 a kadar,kafaniza onu takmayın olacağı varsa her türlü olur dua edelim

Merhaba hanımlar 2 yıllık evliyim çocuğumuz olmuyor eşim ve bende sağlıklıyız 2 kez çatlatma iğnesi oldum yumurtlama hapları kullandım ve sonuç olumsuz bu ay hsg çekindim sonuçlarım temiz hiçbirşey çıkmadı reglme 5 gün kaldı ama hsgden kaç gün sonra bende bir kasık ağrısı başladı ara ara uğrayan biraz ağrıyıp geçen bir ağrıydı ve de akıntılarım hiç kesilmedi çok şiddetli akıntı değil yani ama var yani normal mi gebelik olabilir mi sizce

Merhaba hsg sonrasi ister istemez akıntı da artış oluyor biraz birde arada giren agrilar da oluyor kasıklarda. Ama ayni zamanda söyledikleriniz gebe olan arkadaşlar tarafindan gebelik belirtisi olarak da söyleniyor yani regliniz gecikene kadar bekleyin belki de sevindirecek bir haber alırsınız. Hic belli olmaz

İnşallah canım inşallah test yaptın mı peki yanda yapacak mısın

İnşallah canım inşallah test yaptın mı peki yanda yapacak mısın
10.gününde yapmistim çok az gölge var gibiydi ama zor görünüyordu. Bende yeniden yapmak istemedim. Artik varsa kan verince öğrenirim. 15.güne kadar bekleyip o gün gitmeye karar verdim o yüzden. Test yapinca baya morali bozuluyor insanın çünkü

Haklısınız ne güzel sabretmişsiniz valla bende inşallah sabrederim doktor 14. Günde test yapabilirsin dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…