Aşılama Sürecim ve Belirtiler🍀

Haklısınız ne güzel sabretmişsiniz valla bende inşallah sabrederim doktor 14. Günde test yapabilirsin dedi
Ilk basta baya zorlandim test yapmayi beklerken ama sonra bi test yapip çok silik görünce açıkçası tekrar negatif görürsem diye yapmak istemedim. Varsa elbet kanda çıkar diyerek o nedenle beklemek istedim. Aslinda o evde yaptigimiz testler bizi baya yaniltiyor ama iste yapası geliyor elinde test olunca insanın. Zor bir süreç vallahi 🙃

Ilk basta baya zorlandim test yapmayi beklerken ama sonra bi test yapip çok silik görünce açıkçası tekrar negatif görürsem diye yapmak istemedim. Varsa elbet kanda çıkar diyerek o nedenle beklemek istedim. Aslinda o evde yaptigimiz testler bizi baya yaniltiyor ama iste yapası geliyor elinde test olunca insanın. Zor bir süreç vallahi 🙃
Aynen negatif görmekten o kadar yorulduk ki artık. Allah hepimize sabır versin 🤲🏻

Bugün aşılamanın 9.günü test yapsam mı erken daha biliyorum ama zaman geçmiyor

Lilys Lilys kaçıncı günündesin arada aklıma geliyorsun hep acaba sonuç ne oldu diye 😁
Bugün aşılama gününden sayarsam 9.günümdü,test yaptım negatif çıktı,erken daha biliyorum ama sabredemiyorum,birde bu testler erken gebelik testi mi olması gerekiyor a aba evde normal gebelik testi vardı onunla yaptım

X