Aşılama Sürecim ve Belirtiler🍀

Bugün kan verdim negatif dedi doktor zaten haplar pek etkili olmuyor dedi igne ile yumurta geliştirici kullanalım dedi bu ayki adette başlıcaz gene zaten umudum yoktu ama hep bı ümit dedim oda olmadı zaten iğne geliştirici kullanıp aşılamada gene kalan varmi

Canim naptin nasil gecti aşılaman ? Ne durumdasın?
Cnm aşılama oldum çok şükür bitti.
Ama bu aşılamam diğer ikisine göre çok farklı oldu. İkisinde hep asistan doktor gelip hemen iki dk içinde o aparatı takip aşı edip gitti. Ama bu sefer doktorun kendisi gelecek dedi hemşire bende erkek doktor olduğu için çekindim. Dedm ki bayan yok mu dedm yok dedi. Neyse doktor bı enerjiyle geldi bana öncelikle senin rahat olman kendini kasmaman gerek dedi bnde dedim ki doktor bey o aparatı takarken canm çok aciyo o yüzden kasiliyorum dedim. Sonra doktor bak ben jel sürdüm acimamasi için dedi. Sonra doktor hemşireye dedi ki bu hastamız çok narin çok kibar canını acitmayalim biraz daha jel sürelim dedi. Sonra doktor yaparken yavaş yavaş bana anlata anlata yaptı. Ben hiç bu kadar ilgili doktor görmedim hiç o kadar iyiydi ki aparatı çözerken şuan biraz canın aciyabilir ama ben yavaşça cikariyorum diye bunu bile dedi.
Gel gelelim bugün öğrendiğim şeye ilk kez böyle birşey diyen doktor gördüm. Doktor tam yapicakti ki sonra durdu senin rahim agzin çok dar dedi önceki asilaman ondan olmadı dedi. Sonra biseler etti daha sonra yaptı o anda rahim ağzı öyle açılır mı ki bilemedim.
Bakalım cnm hayirlisi ordaki hemşire ablada artık ismimi biliyolar taniyolar beni inşallah bak bu sefer olur doktor kendi yaptı hayırlısı olsun dedi.
Önceki doktorlar o gün ilişki demişti ama bu doktor bu akşam olsun dedi. Diğer doktorlar ilaç vermişti bu vermedi folik asit kullan sadece yeterli dedi. Bide bol bol çalışın dedi
Hayırlısı cnm ya bakalım bugün böyle bı gün yaşadım dedem bide gittiğim hastanede dün hastaneye kaldırıldı aşılama öncesi onun yanındaydım değişik bir gün yaşadım ama iyiyim çok şükür seninle birlikte gün saymaya başladım bugün itibariyle yine çok konuştum

Yaa işte iletişim ne kadar önemli inşallah ikinizde bu ay güzel haberlerle gelirsiniz

Lilys

Ama bu defa erken test yapmıcam ben. Adetim 4 gün gecikti ama gene de yapmıyorum. Zaten aşılama olmadı hormonlar dengemi bozdu muhtemelen sizde sabredin. Yeterince üzüldük

Önümüzdeki ay siz kalp atışı beklerken bende size güzel haber veririm inşallah

Evet gerçekten öyle işini severek yaptığı o kadar belliydi ki. İnşallah güzel haberler alırız bu ay hep birlikte inşallah

Ya canim güzel geçmesine çok sevindim. Insallah bu defa güzel haber gelecek. Hepimiz mutlu haberleri birbiri ardına söylemek icin gelcez. Stressiz rahat bir aşılama olmasi iyi olmus ben acikcasi erkek drlarin daha kibar olduklarini düşünüyorum kadinlarin da hepsi degil de bazilari fena acıtıyor muayenede bile. Insallah sonuc pozitif olsun. Allah emeklerimizin karşılığını bu ay verir inşallah bide canim idrara sıkışık olmak rahim agzini açıyor daha rahat aşılama yapiliyormus. Mesanen dolu olmali aşırı olmamak kaydıyla tabi. Hadi bakalim güzel haberlerle gel bize simdi gün ve belirtileri toplama zamani izin aldin mi çalışmaya devsm edecek misin bu arada

Ayyy amiiin insallah dedigin gibi olacak canim benim zaten simdi de sürekli dua ediyorum ama hamile kaldigimda hic dilimden eksik olmayacak rabbim isteyen herkese nasip etsin. Bir umudun pesinden kosmak oldukca zor. Hep bir ihtimalin pesindeyiz. Allah nasip etsin de isteyen herkesin olsun..
E madem gecikmen var yapsana su testiiii herhangibir belirtin falan var mi. Hamilelik veya regl belirtisi birsey var mi ?
Birde canim sen son asilamanda igne mi kullanmistin birsey sorcam da ?

Bende erkek doktorlardan çok çekiniyorum. Bu ay o yüzden tedaviye başlamak hiç istemiyorum sen öyle deyince biraz moral oldu
Canim hic çekinme. Sonucta biz onlar icin birer hastayiz. Muayenesini yapip normal isini yapiyor. Isteklerimize sorduklarimiza daha bile özen gosteriyor bir cok erkek doktor. Tıpta utanma olmaz. Aksine rahat ol sen kendin icin birsey yapiyorsun dr kadin veya erkek olsa da onemli olan senin hayrına bir is olmasi. Hic stres yapma relaxx oll. Daha bunun dogumu var ne doktorlar muayene edecek..

Kac çıktı degerin canim ? Regl gecikmen falan oldu mu yada. Çünkü 19.gün falan pozitife dönenleri gördüm gecen gün burda. Belli olmaz regl olmadikca yani.
Ben bu ay igneli tedavi oldum, simdi sonuc bekliyorum iste. Insallah pozitif olacak sonucum. O zaman sana detayli yanitlar verebilirim

Yalniz haplar etkili olmuyor madem niye bize defalarca hap kullandiriyorlar bunu da anlayabilmis degilim...

Bende erkek doktorlardan çok çekiniyorum. Bu ay o yüzden tedaviye başlamak hiç istemiyorum sen öyle deyince biraz moral oldu
Bende aşırı cekinirim ama o an artık doktor geldikten sonra o çekinme duygusu gidiyor artık canm acimasin diye onu düşünüyorum. Başla cnm ne yapman gerekiyorsa yap bnce inşallah güzel haber alırsın sende sonunda

Çok şükür cnm bunu da atlattgima çok seviniyorum. Bu bekleyiş içinde hep kafamızda biseler kurcaz belirti arayacaz vucudumuzu dinleycz basladik gene inşallah bakalım hayırlısıyla inşallah alırız güzel haber ben 12. Gün test yapcm bu ay test yapmiycm kesinlikle
Bugün izin günüm sadece izin almadım cnm yıllık iznim 15 gün felan kaldı onu da ilerde kullanırım diye kullanmıyorum. Daha doğrusu eğer olmazsa tüp bebek yaptirirsam o zaman kullanırım diye saklıyorum eğer devlette olmuyorsa aklımda bı doktor var ona giderim belki diye saklıyorum. Hayırlısı bakalım

1.20 çıktı canım negatif dedi doktor inan canım bnde anlamıyorum niye ozaman olmicak şeye bizi uğraştıriyorlar üzüyor lar anlamış değilim hevesle gttik mutlu olarak belki doneriz diye ama üzülüp öyle geri döndük Eylül de olucam 8 inde insana yutkunmasi zor gelirmi boğazımda kaldı inşallah canım pozitifi görürsün rabbim yüzünüzü güldürür

Evet canım iğne kullandım.
Ya özeldeki gibi olmuyor ki devlette muayene. Mahremiyet 0 yatış pozisyonu bile insanı geriyor.

Yok ya hamilelikten değil bence hormonlar bozdu biraz. Arada da karnım ağrıyor zaten

Iyi etmisisn canim tabi daha sonra lazim olabilir. Cok kendini yormamaya calis.dinlen firsat buldukça. Insallah bu defa olumlu sonuclar alip rahatlayacagiz hepimizde. Gerçekten o kadar cok istiyorum ki. Allahım duysun sesimizi
Belirtiler olacak tabi isin biraz da heyecanli kısmı o oluyor bende 12.gün test yapcam bu defa. Direkt kan vermek istiyorum hatta bakalim.

Insallah gelecek ay olur. Bilmiyorum söylenene göre ignelide sans daha yüksek oluyormus. Insallah bubdefa olur. Cok iyi anliyorum seni canim allahim hepimize tattirsin o bebek sahibi olma duygusunu hamileligi..
Amin canim cok sagol inşallah. Bu defa olsun benimde, isteyen herkesin de. Aminnnn

Ya özeldeki gibi olmuyor ki devlette muayene. Mahremiyet 0 yatış pozisyonu bile insanı geriyor.

Yok ya hamilelikten değil bence hormonlar bozdu biraz. Arada da karnım ağrıyor zaten
Canim aşılamadan sonra kasık bölgende agri olmus muydu ? Bende asilamadan sonra baslayan gecmeyen bir kasık agrisi var. Ama aşırı degil böyle regl olurken hafif hafif sancır ya ayni öyle oluyor. Dokununca da tam kasik bölgemde bir sertlik var. Bu var miydi sende ? Birde son olarak göğüs ucu acısı var. Bu var miydi ?
Bende bunlar gecen ay yoktu. Bu ay igneli tedavi oldum ya acaba gonal f mi yapti diye merak ediyorum. Sende var miydi bunlar.

Evet öyle ama bana örtü veriyolar sizde örtü vermiyolar mı? Güzel haberler almak için bunlara katlanmamiz gerek kendime sürekli dayan biticek diye teselli veriyorum. Kadın olmak çok zor gerçekten inşallah güzel olur sonu

Senin bugün bir hafta oluyor dimi o zaman 5 gün sonra belli olcak o zaman güzel Allah'ım inşallah yüzünü güldürür inşallah O kadar heyecanlı bekleyiş ki bu süreç zor ama hep bı ümit var

İnşallah canım ya doktorda öyle söyledi iğne daha iyi diye ama boşuna onca ilacı içtim bu sefer inşallah rabbim yüzümüze güler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…