Aşılama Sürecim ve Belirtiler🍀

O zaman hemen önce ilkini sonra ikinciyi yapiyoruz insallah nasip olsun da
Canim kasık agrim hic gecmedi. Ama hep regl sancisi benzeri kasik agrim var. Bende anlamadim neden oluyor.
İlki olsun hayırlısıyla sağlıkla inşallah zaten ben hiç ikincisi için ertelemeyi düşünmüyorum. Birde etrafımda birkaç kişi var ilki tüp bebek olup ikincisi doğal yolla olan inşallah zorlanmadan olur bizimde
Döllenme yerleşme vs. Bir haftada oluyor diye biliiyorum inşallah bunlar onların habercisidir cnm yaa

Aynen canim bende sen gibi düşünüyorum valla. Allah nasip etsin ilkini saglikla ikinci icin cokta ara vermeyi düşünmüyorum. Hemen olsun dedigin gibi kendiliginden tedavisiz oluyor cogu kisinin ilki olduktan sonra. Insallah bizede kolaylikla nasip olur. Amin inşallah
Ay canim insallah öyledir yaa. Vakit yaklastikca insan stres oluyor bir yandan.. allahim nasip etsin insallah cabucak.. çok duygularim karışık her an aglayacak gibi oluyorum. Insallah bu ay olsun Allahim insallaaaahhhh

Amin inşallah cnm ya. Bende bugun çatlatma iğnesini oldum. Ve bu mesajı yazarken şuan farkettim iki saat erken olmuşum karıştırdım ya saatleri aşılama 10 demişti 12 de iğne demişti ben iğneyi 10 da yaptırdım ablama birşey olur mu acaba ya

Yok canim sanmam birsey olmaz. Zaten aşılama saati de hasta yogunluguna göre degisiyor ya genelde. Bazen onlarda dedikleri saatte aşılama yapamayabiliyorlar. O nedenle sanmam canim sorun olmaz bence

Yok canim sanmam birsey olmaz. Zaten aşılama saati de hasta yogunluguna göre degisiyor ya genelde. Bazen onlarda dedikleri saatte aşılama yapamayabiliyorlar. O nedenle sanmam canim sorun olmaz bence
Aynen sorun olmaz inşallah. Bide benim istediğim saatte deneyelim bakalım Birde canım iki aşılamamda da kolumda oldu çatlatma iğnesi bu sefer karnimdan yaptı ablam dedim burdan yap dayanırım hicc acimadi kardeşine sapladı Bakalım hayırlısı

Cnm ben öğlenden beri afedersin çok fena ishal oldum internetten baktım çatlatma iğnesi ishal yapar diyor. Ama çok fenayim şuan çalışıyorum çıkınca hastaneye bile gitmeyi düşünüyorum serum takarlar mi acaba bilmiyorum sende böyle birşey olmuş muydu hiç ?

Ben hep karindan oldum canim ignemi ablanda birazcik yillarin intikamini alsin senden elleme insallah güzel seylerin habercisi olsun canim benim bu son olsun Canim igne yapar evet. Ben yasamadim ama arkadasim ishal ve mide bulantisi yasamisti. Bence bol su falan ic. Tuzlu biseyler tüket bide Türk kahvesine limon sıkıp ye. Onlar iyi gelir. Asiri dayanamayacak gibiysen tabi kendin bilirsin ama

Öğlenden beri hem midem kötü hemde ishalim.Sabah pişi yemiştim ondan oldu sandım ama baktm durmuyo iğne aklıma yeni geldi acaba yapabilir mi diye düşündüm. Patates hasladim yoğurt yedim su içiyorum sürekli durur inşallah.

Biraz iyi oldu mu canim gecti mi ? Iyi yapmissin afiyet sifa olsun. Iyi gelmistir diye tahmin ediyorum ama

Selam canım. Evet bayadır gelemedim buralara. Bu ay ara vermişti doktor. Adetinle beraber tekrar aşılama yapılacak. Sende ne var ne yok :)
Selam canimm. Hadi bakalim adet zamanin ne zaman ? Bende aşılamamı oldum sonuc bekliyorum canim. Bu ay igneli tedaviydi, yarin 1 hafta olacak aşılamamı yaptıralı. Bu defa olacak insallah

Sag

Sağol cnm salgın varmış öyle dediler. Bugün aşılamaya gitcm dua et bana cnm acımasn
Çok geçmiş olsun tekrardan canim benim. Dikkat et kendine..

Canim benim dualarım seninle. Insallah agrisiz sızısız bir aşılama olur. Sonucun da pozitif olur ❤ haberdar et olur mu. Allah yardımcın olsun canım

Çok geçmiş olsun tekrardan canim benim. Dikkat et kendine..

Canim benim dualarım seninle. Insallah agrisiz sızısız bir aşılama olur. Sonucun da pozitif olur ❤ haberdar et olur mu. Allah yardımcın olsun canım
İnşallah cnm doktorun gelmesini bekliyorum şuan son dakikalar hayırlısıyla bitsin eve gideyim istiyorum

Selam canimm. Hadi bakalim adet zamanin ne zaman ? Bende aşılamamı oldum sonuc bekliyorum canim. Bu ay igneli tedaviydi, yarin 1 hafta olacak aşılamamı yaptıralı. Bu defa olacak insallah
Yaaaa hadi bakalım inşallah güzel haberlerini alırız :)
Ara vermeden başladılar sende o zaman iğnesiz diye heralde. Bende çok ısrar ettirme ara verdi
Canım aslında benim döngüm çok kısa 24 Maks 28 oluyor. Bugün yarın olurum heralde. Cuma bekliyordum da normalde.

Aynen canim ara vermediler, gittigim hastanede kadinda kist olmadikca kolay kolay ara vermiyorlar zaten. Insallah bu defa pozitif haberi alcam bebisim benimle olacak
Hadi bakalim canim o zaman hemen ol da basla tedaviye. Hemen gelsin bebisler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…