Aşılama Sürecim ve Belirtiler🍀

Kan sulandırıcı yazdı vajinada. Uygulamami şöyledir progesteron kullanıyorum vifolio diye bı vitamin thanos diye vitamin decavit kullaniyorum ilk aşılama. Benim de kasik ağrım böyle bı giriyor sonra gidiyor ama. Bazen böyle aglicak gbi oluyirum inşallah hepimiz tutar da minik elleri severiz

Canim muhtemelen catlatma ignesinin etkileri bu saydiklarin. Çünkü genelde igne yapiyor icinde beta hormonu oldugu icin gebelik belirtileri veriyor. Gecen ay bende adım atamayack sekilde agri girdigini bilirim. Cogu igne etkileri. Birde progestan da yapar saydigin bas dönmesi agrisi gibi seyleri. Dinlenip cok kalkmamaya calis madem bas donmen falan var dikkat et. Güzel beslen.
Ay amin canim insallah tutar bu ay o minnos ellere ayaklara kavusuruz bende bugun yaptirdim aşılama. Bakalım hemen sonuc günü gelsin diye bekliyorum

Kızlar 4 ay önce rahim filmi çekildim , 4 aydır yumurtlama zamanı ara lekelenmeler yaşıyorum öncesinde yoktu böyle bişey sizce normal mi ?

canım ne yaptın aşılama oldu mu seni merak ettim

Canim genelde firmayi arayip teyit ediyorum. Satın aldigim satıcıya soruyorum. Ama en garantisi ürün geldiginde üzerindeki numaradan arayip teyit alıyorum o zaman icim rahat ediyor kullaniyorum.
Aradığında nasıl bilgi veriyolar canım numaramı söylüyorsun

Çok teşekkür ederim canım aminnn inşallah bende öyle düşünmek istemiyorum ama hergun dua. Ediyorum inşallah rabbim sevindirir hayırlısıyla hepimizi 2 Eylül'de benim de zamanda geçmiyor ki

Cnm yaptırdın mi bugün aşılama nasıl geçti benim için en önemlisi canın acıdı mi ? O aleti takarken canım aciyo malesef en büyük korkum o oluyor.
Bende sabah gittim erkenden hastaneye doktor bakti henüz catlatmak için küçük dedi 3 gün sonra gel dedi. Perşembe günü bidaha gitcem ilkinde de böyle olmuştu. O gün gidince aşılama için gün verir diye tahmin ediyorum inşallah

canım ne yaptın aşılama oldu mu seni merak ettim
Canim çok teşekkür ederim evet canim oldum aşılamamı. Sabah 10 gibi yapıldı şükür atlattım. Sadece simdi devam eden bir kasik agrim var saat 11 gibi falan basladi gecmedi hala. Oncekilerde böyle bir agrim olmamisti.
Yumurta takibi stresinden kurtuldum ya cok şükür simdi dinlenip gün saycam bakalim

Çok teşekkür ederim canım aminnn inşallah bende öyle düşünmek istemiyorum ama hergun dua. Ediyorum inşallah rabbim sevindirir hayırlısıyla hepimizi 2 Eylül'de benim de zamanda geçmiyor ki
Senin yine az kalmis ben daha bugun yaptırdım ay canim yeter ki pozitif olsun ya. Valla bu bekleyis hem tatli heyecanli hemde merakla geciyor. Insallah pozitif olsun testlerimiz de daha ne isteriz

Evet canim yaptirdim çok şükür atlattım bugünü de
Canim aynen dedigin gibi aleti takarken bir sıkıntı oluyor azcik. Ondaki tek püf noktasi kendini sıkmadan beklemek. Zaten gevsedikce doktor da bak su an daha iyi diye yöneltiyor. Cok kasmamak lazim o an kendini. Ama elinde olmuyor insanin iste napalim. Korkma ondan ya hersey bebislerimiz icin deyip bekliycez napalim
Boyutlarini söylemedi mi canim yumurtanin ? Hadi bakalim sonraki kontolde insallah yeterince büyümüş olur da hemen catlatma yapilir

Kızlar 4 ay önce rahim filmi çekildim , 4 aydır yumurtlama zamanı ara lekelenmeler yaşıyorum öncesinde yoktu böyle bişey sizce normal mi ?
Yumurtlama döneminde lekelenmeler normal diye biliyorum. Cok fazla kafaniza takilacak bir sey degildir diye tahmin ediyorum ama kontrole gittiginizde doktorunuza yine de bir danışın derim.

Yumurtlama döneminde lekelenmeler normal diye biliyorum. Cok fazla kafaniza takilacak bir sey degildir diye tahmin ediyorum ama kontrole gittiginizde doktorunuza yine de bir danışın derim.
Rahim filminden önce hiç olmuyordu şimdi 3 4 gün lekelenmeler oluyor hatta bazen adete kadar sürüyor eylülde aşılama yapacağım bu durum ona bile engel olabilir

Haklısın gecenkinde de kokmustum ama bir kaç dklik bişey rahat olmaya caliscm yine. Boyut bişey söylemedi. Kaç adet var onu da demedi. Bakıp üç gün sonra geldi dedi başka hastaya geçti hemen. Devlet Hastanesi'nde böyle malesef. İnşallah persembe gidince aşılama günü verir ya gitgeller yoruyor sabah gidip dönünce ise basliycm tekrar gün içerisinde bu kosturmalar çok yoruyor beni. Sonuç güzel olur inşallah tek duam bu. Senin içinde gün saymaya başladık bugün hep birlikte bende yaptırınca birlikte yine gün saycaz inşallah guzel haberi alırız inşallah

Rahim filminden önce hiç olmuyordu şimdi 3 4 gün lekelenmeler oluyor hatta bazen adete kadar sürüyor eylülde aşılama yapacağım bu durum ona bile engel olabilir
Hic öyle düşünme. Bu ay kontrole git madem gelecek ay aşılama dusunuyorsan. Önlemini almış olursun bir sebebi varsa aşılama tarihini etkilemez. Tabiki karar senin ama. Burda cok kisi yaziyor yumurtlamada lekelenmesinin oldugunu ama yalniz olmadigini düşünüyorum

Ay insallah canim insallah tek duamiz sonuçlarımız pozitif olsun bi an evvel yolunda emekler verdiğimiz hayallerimiz gercek olsun. Bu ay olacak ama amin
Canim 1 dk anca sürüyor zaten aşılama işlemi. Biliyorsun da zaten artik. Hic stres yapma kendini kasma rahat ol. İnşallah kolaylikla gecer. Haklisin canim ya gitgel yapmasi epey insani strese sokuyor yorulmayi gectim artik da. Hemen buyuyecek senin yumurtalar da. Once ben sonra sen pozitif haber vereceksin

Adete kadar da sürmesi normal mi acaba ? Gebeliğe engel midir ? Yumurtlama kanamam olunca o ay kesin adet olucam gebelik yok demek mi ((

Can
Adete kadar da sürmesi normal mi acaba ? Gebeliğe engel midir ? Yumurtlama kanamam olunca o ay kesin adet olucam gebelik yok demek mi ((
Canim o kadar detayini bilemiyorum bence senin su an lekelenmen varsa kontrole gitmelisin daha iyi olur. O kadar uzun sürmesi normal degil bence ama

Hadi bakalım şimdi zorlu bekleyiş güzelce dinlen hiçbir şeyi kafana takma umarım güzel haberlerini alacağız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…