Aşılama Sürecim ve Belirtiler🍀

Merhaba bugün aşılamamin 6. Günü günlerdir uzaniyorm pek iş felan bişey etmedim. Bu akşam kardeşimin kız istemesi vardı oraya gittim. Ama gitmeden birkaç saat öncesinde de karnımda ağrım vardı. Sanki baskı yapiyordu. Oturamadim ayakta hiç duramadm. Herkes anneme beni sordu neyi var diye ama ben pek kimseye bu durumdan bahsetmemistim o kdr şiddetli ağrım oldu. Geçen ayda olmuştu böyle bu ağrılar normal mi neden oluyor sizde de olmuş muydu ?

Femara denedik bu ay ilk kez
Hadi bakalim canim insallah güzel sonuclara.. femara bende 3 asilamamin 2sinde kullandim. Ilkinde hemen ilk muayenede büyümüştü. Ama son asilamamda da onu kullanmama ragmen 3.kontrolde anca büyüdü yumurtam. Vucut bu ilaclara da alisiyormus dr oyle soyledi. Artik direnç gösteriyor demek ki. Simdi igneli deniyorum insallah kolayca sonuc alirim diye bekliyorum. Bu yumurta büyütme süreci de zor epey

Canim bende oyle ağrılar olmadi pek. Ani hareketler falan mi ettin acaba diycem bisey yapmadim demissin. Acaba tutunma mi oluyor ki. Hic belli olmaz belki de oyle oluyordur. Hsg cektirmis miydin

Canim bende oyle ağrılar olmadi pek. Ani hareketler falan mi ettin acaba diycem bisey yapmadim demissin. Acaba tutunma mi oluyor ki. Hic belli olmaz belki de oyle oluyordur. Hsg cektirmis miydin
Hsg çekildim evet. Benim gecenki aşılamada da böyle ağrı olmuştu ama bir iki saat felan sürmüştü bu sabahtan beri vardı yeni geçti sayılır. Nerdeyse hastaneye gitcktm çok ağrım oldu çok ayakta gerçekten duramadim.

Ovülasyonun üzerinden 10 gün geçti, var gibi mi yoksa ben mi öyle görmek istiyorum

Eklentiler

• IMG_2982.jpeg
    136,2 KB · Görüntüleme: 20
Fitil kullaniyor muydun canim ? Progestan yapiyormus bazi yan etkiler belki ondan olabilir. Cok garip ya ben hic yasamadim öyle agri veya hic duymadim da. Sadece benim asilamamin 8 veya 9 uncu günüydü galiba o zaman boyle 2 dakikalik falan agrilar kramplar girmisti adım atamayacak kadar ağrılı. Onun disinda ben yasamadim hic oyle agri. Ama canim belki tutunmaya calisiyorsa diycem de onu hissetmekte zor diyorlar. Aslinda o kadar uzun sürdüyse bi gidip gorunseydin dr a

Yok hap kullandım geçen ay söylediğim. Bugün agirmadi çok ama karnımda hafif ağrı ve belimde ağrı var sanki batıyor gibi. Doktora sorcm eğer bu aşılama olmazsa o ağrılarin sebebi ne acaba diye.

Maalesef ki baya zorlu bir süreç başlayacak. İnşallah güzel sonuçlar alırız hadi bakalım inşallah güzel gelişir yumurtaların

Ah ya olsun üzülme daha regl olana kadar umut var öyle düşün. Bi bakarsin gecikmen olur acele etme bence de. Bu kacinci asilamandi ? Insallah en kisa zamanda saglikla hepimizin olsun ❤
ilk aşılamamdı canım ben yapım gereği çok aceleci ve kafaya takan biriyim o yüzden biraz ara verip kendimi dinlemek istiyorum inşallah en kısa zamanda rabbim tüm isteyenlere nasip eder

Yok hap kullandım geçen ay söylediğim. Bugün agirmadi çok ama karnımda hafif ağrı ve belimde ağrı var sanki batıyor gibi. Doktora sorcm eğer bu aşılama olmazsa o ağrılarin sebebi ne acaba diye.
Bencede sor canim belki baska bisey varsa erkenden caresine bakılır. Belki tutunmadir yaa. Iyi tarafindan bakalim en azindan. Benimde dün geceden beri baya rahim yumurtalik agrim var. Wc gidince bile sancım oluyor alt tarafimda öyle söyleyim. Hic anlamadim yaa neden oluyor igne yapiyor galiba. İnşallah olumsuz bisey yapmaz igne bende tedirgin oldum

Maalesef ki baya zorlu bir süreç başlayacak. İnşallah güzel sonuçlar alırız hadi bakalım inşallah güzel gelişir yumurtaların
Ay insallah amin ya hepimiz pozitifleri gorelim saglikla artik. Vallahi cok emek veriyoruz Allah nasip etsin insallah geciktirmesin..
Insallah canim bakalim yarin kontrol günü. Ne diycek dr.

ilk aşılamamdı canım ben yapım gereği çok aceleci ve kafaya takan biriyim o yüzden biraz ara verip kendimi dinlemek istiyorum inşallah en kısa zamanda rabbim tüm isteyenlere nasip eder
Yaa bu süreçte kafaya takmamak veya acele etmeden bekleyebilmek bir mucize zaten cokta garip degilsin canim merak etme hepimiz aynıyız. Tercih senin tabi dinlenmeye ihtiyacin varsa biraz mola ver hersey gönlünce olsun. Bende bu ay ara versem mi diye düşündüm basta, sonra reglim gecikti ama olacagimi hissettim artik gebelik olmadigina emin oldum ya, o andan itibaren ay hemen olsam da bari tedavime devam etsem deyip durdum. Bende bırakamıyorum mesela zaman kaybedecekmisim gibi hissediyorum ne bileyim. Cok zor bu isler yaa

Kızlar ne yapıyorsunuz??
Ay ben bu adetimde bir garibim
Bugün 4.gunum normalde ama dün gece bir anda adetim durdu öğlen hafif kahverengi devam etti ve bitti
6 gun suren adetim 4 gun gormedi

Kızlar ne yapıyorsunuz??
Ay ben bu adetimde bir garibim
Bugün 4.gunum normalde ama dün gece bir anda adetim durdu öğlen hafif kahverengi devam etti ve bitti
6 gun suren adetim 4 gun gormedi
Ay canim bu ay benimki de epey garip oldu. Normalde 4.gün sonu gibi olurdu geri kalan gunler lekelenme seklindr devam ederdi. 5.günümde hala yogun yoğun oldum hep. Acaba sicakliklar fazlaydi bu ay hep o mu etkiledi diyorum bende veya kullandigimiz ilaclar yumurtaliklarimizin ister istemez dengesini de bozuyor bieaz sanırım..
Bazen kısa bazen uzun sürüyor iste. Sağlıklı olmak herseyden önemli bu yüzden.

Günaydın kızlar, benim yarın aşılama gününün 12. Günü ve kanda test günüm. Ben dayanamadım dün ve bugün sabah kaset test yaptım negatif çıktı en ufak gölge bile yok canım çok sıkıldı çok umutlandırmamıştım kendimi ama yine de yıkıldım bir anda ve toparlayamıyorum kendimi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…