AŞILAMA SÜRECİM 2024

Galiba benimde öyle doktor banada öyle bişey demedi ama bende öyle düşünüyorum yumurtam kendiliğinden çatlamıyo sizin adetiniz düzenlimiydi acaba
Nadir düzensiz geliyordu oda doktora gidip artık hormon ilaçları vs kullanınca oldu,, maximum 5 gün erken oluyordum hayatımda Bi kere sadece geç oldum 1 gün gecikti çatlatma iğnesi vurduğum ay oldu

Çatlamıyor diye düşünme sebebim de 18 mm miydi neydi yani artık çatlayacak kadar büyüyorlar ama gebe kalamıyorum bana göre sebebi çatlamıyo zaten internette okumuştum çatlatma iğnesi zamanı yumurta çatlamıyor ise kiste dönüyormuş bana öyle olmuştu o ay sonra 1 ay ara verdim kontrol hapı kullandım kist gitti sonra zor süreçler Allah herkesin yardımcısı olsun

Nadir düzensiz geliyordu oda doktora gidip artık hormon ilaçları vs kullanınca oldu,, maximum 5 gün erken oluyordum hayatımda Bi kere sadece geç oldum 1 gün gecikti çatlatma iğnesi vurduğum

Amin inşallah Allah gerçekten isteyen herkese kolaylıkla versin bende iki senelik evliyim Allah banada nasip eder inşallah

Amin inşallah Allah gerçekten isteyen herkese kolaylıkla versin bende iki senelik evliyim Allah banada nasip eder inşallah
Amin tehecüde kalkabiliyorsanız kalkın Meryem suresı enbiya süresi okuyun bol bol Zekeriya duası dinleyin evde açın allahtan isteyin Allaha sığının ben öyle yaptım Allah nasip etti

sevindim sizin adınıza umarım bende yaşarım bu duyguyu sağlıkla kucağınıza alın inşalllah

Okuyunca insanın içi rahaatliyor biraz, benim içinde dua eder misin , amh düşüklüğü var bende gonal f başladım bu hafta aşılama olacak , hayırlısıyla rabbim nasip eder inşallah beklemek gerçekten çok sıkıntılı

Amin Allah size de isteyen herkese nasip etsin

Toplam ne kadar para verdiniz iğne ilaç aşılama ücreti vs

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…