AŞILAMA SÜRECİM 20 ARALIK

Orası öyle tabiki benimde tutmasından yana hiç umudum yokken oldu. 3 yıl bu haberi bekledim önceden hep tek çizgiye üzülürdüm şimdi elimdeki çift çizgiye üzülmem kadar zor bişey yokmuş hala inanmakta zorluk çekiyorum diyorum ki bu bi rüya uyanınca biticek ama malesef. Rabbim inşallah tez zamanda yüreğimizi ferahlatacak o güzel haberi almayı nasip eder. Ama gerçekten hamile kaldım oh be demekle olmuyor Rabbim kucağımızada almayı nasip etsin. Zaten genellikle tutuyorsa ilk 3 gün içinde tutuyor. Yani ilişki yaşamak sadece yardımcı olmasını sağlamak yumurta büyüdüğü için bi ihtimal diye ilişkiyi artırıyolar canım.

Aynen öyle canım haklısın belki küçük yumurta vardır büyür çatlar filan diyorlar da öyle değil bence bir kere çatlama oluyor bence genelde eğer aşılama günü çatlamadıysa ertesi gün çatlar belki diye ihtimal artırıyorlardır ki eğer kadında da erkekte de sıkıntı yoksa spermlwr de zaten iyiyse bu aşılama olayını da çok anlamadım gerçide neyse. Sıkma canını yaşın daha müsaittir bence illaki olur demekki hamile kalmanda bir sıkıntı yok yine kalacaksın kuzum moralini yüksek tutmaya çalış

Aynen öyle bende de esimde de hıc problem yok ama işte allah büyük inşallah Rabbim hayır'lı evlatlar nasip etsin hepimize bu duyguyu bır kere yasadık rabbım tekrar yaşatsın kucagımızada almayı nasıp eder inşallah

Ay aceleden yanlış yazmışım acıyarak bakıyor insanlar çünkü hepsi maşallah doğurgan olduğu için tuaf geliyor çünkü onlara bu durumlar
bende işte o yüzden şuan yapmayacağız vs vs yoksa ne ağızları susar ne düşünceleri. İnsanın belli bi yerden sonra siniri bozuluyor

bende aşılamayı sorguluyorum yani. Eğer iki taraftada gebeliğe engel bir durum yoksa ve gebelik olmuyorsa aşılamanın ne gibi bir yüksek olasılığı oluyor. Tüp bebeği anlıyorum ama aşılama doğal yolla gebelikten tek farkı spermleri doktorun enjekte etmesi. Tutma olasılığı zaten %15 demişti doktor. Aşılama sonucuda negatifti. Bir süre doktor işine ara veriyorum. Çok yıprattı beni. Nasipte varsa olurundayım bi süre

Evet geçenlerde benimde aklıma geldi. Eşimle paylaşmamıştım aklımdan çıkmış. Senin vesilenle hatırlamış oldum. Bir konuşalım bunu

hadi yaaRabbim hayırlısıyla tez zamanda bizimde beklediğimizi versin bizlere
Öyle kuzum ama inan artık adet olmaya değil de olamamaya üzülüyorum. Çünkü son aylarda bı hormonlar iğneler yüzünden muhtemelen leke olarak adet başlıyor leke olarak bitiyor bir gün bile sürmedi geçen ay etim bu ayda leke geldi arkası yok yarın yine aynı olur aşılama zaten yaptırmam bir daha boşa maddi manevi yıpranmak doğal yoldan adla bir farkı yok sperm sorunu olanlar denesin ama olmayanlar için bir fark yok malesef

Bende 3. Aşılamamı olmaya karar verdim acaba doğru mu yaptım yanlış mı bilmiyorum ya

Bende 3. Aşılamamı olmaya karar verdim acaba doğru mu yaptım yanlış mı bilmiyorum ya
Canım hayırlısı olsun ilk kez denedim aşılamayı aslında doktor bir kez deneyelim dediği için kabul ettim bir daha denemem direk tüp bebeğe geçerim canım zaman önemliydi çünkü benim için senin yaşın daha küçükse dene canım bir kez daha

24 yaşındayım ben devlette yaptırıyorum devlet de tüp bebek için 3 yıl evli olma şartı var bizim 3 yılımız daha dolmadığı için bir kez daha aşılama denemek istedim

24 yaşındayım ben devlette yaptırıyorum devlet de tüp bebek için 3 yıl evli olma şartı var bizim 3 yılımız daha dolmadığı için bir kez daha aşılama denemek istedim
Devlette yapttracaksan yaptır canım çünkü devlet sanırım tüp bebek için bazı aşamalar istiyor olmazsa ki inşallah olur tüp bebeğe geçersiniz

Devlette yapttracaksan yaptır canım çünkü devlet sanırım tüp bebek için bazı aşamalar istiyor olmazsa ki inşallah olur tüp bebeğe geçersiniz
Evet 3 yıl evli olma şartı var 2 aşılamadan sonra tüp bebeğe hak kazanılıyor zaten ama benim 3 yılım daha dolmadığı için şuan tüp bebek yaptıramıyorum bende bu yüzden bir aşılama daha olmak istedim belki bir ihtimal tutar diye

Kuzum eşinde sperm sorunu yoksa istersen yaşında küçük oluruna bırak biraz madem iki aşılama hak kazanmak için yetiyorsa biraz kafandan at bir boş bir dolu devam et aşılamada da ihtimal sonuçta doğal gebelikle aynı diyorlar

evet arkadaşın ilk aşılamsıydı benimle aynı.hastanede bazen sohbet ediyoruz 7. Aşılamasına gelen de vardı hersey Allahın ol demesiyle oluyor vaktini bekliyor.
Her şey nasıp kısmet gercekten bende Suan beklemedeyım aşılamamın 9 günü bugün aşılama gününden beri bitmeyen dönmeyen kaşık ağrılarım devam edıyor bugün bel ağrımda başladı tuhaf bi his 3 gecedır gecelerı hıc uyuyamıyorum sabaha karşı ayak yanmam oluyor sonuç ne olur bilmiyorum aynı duyguyu yaşayıp hamıle kalan varmı acaba

benim ilk aşılamamdı ama bu belirtilerin hiçbirisi olmadı bende. Zaten test yapma zamanımla adet olma zamanım denk geldiği için belirtileri gebeliğe mi yorsam yoksa adete yorsam şaşmış kalmıştım tabi sonuç negatifti İnşallah pozitif sonuç alırsın. Kendim pozitifi sonuç almış gibi seviniyorum duygusallaşıyorum hamile haberi alınca

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…