Aşılama sonrası silik çizgi

Bunlar son 4 günün testleri. İlk gün belirgindi baya. Salı günkü nerdeyse yok denecek bir çizgi. Çarşamba hafif silik çizgiydi üstü biraz zedelendi hafif bir karaltı var ama dikkat ederseniz çizgi görünüyo. Bugünkünde de hafif bir silik çizgi var,zor görünüyor ama elimdeyken daha belirgin fotoda daha az belirgin. Sizce gün geçtikçe azalmış mı koyuluk?

Eklentiler

• Screenshot_20221201_162831_Gallery.jpg
    49,5 KB · Görüntüleme: 246
  • Screenshot_20221201_162912_Gallery.jpg
    46,3 KB · Görüntüleme: 208
  • Screenshot_20221201_162940_Gallery.jpg
    47,6 KB · Görüntüleme: 220
  • Screenshot_20221201_163032_Gallery.jpg
    47,5 KB · Görüntüleme: 262
fotoğrafta elde gözüktüğü gibi gözükmüyor

Dün akşam kan verdim,iğnenin 11. Günüydü ve 0.13 çıktı. O yüzden bugün idrar testi yapmadım. Yarın evde test yaparım tekrar pazar da kan vericem o zaman belli olur
Bende şimdi dayanamadım test yaptım çizgi var silik iğne etkisi hala kalmışmıdır bilmiyorum yarın işten fırsat bulursam kan veririm belki ya da pazartesiyi beklerim

Bende şimdi dayanamadım test yaptım çizgi var silik iğne etkisi hala kalmışmıdır bilmiyorum yarın işten fırsat bulursam kan veririm belki ya da pazartesiyi beklerim
İğne etkisi kalıyor mu bugüne bilmiyorum ama haftasonu kan ver istersen,eğer 5 üstü bir değer çıkarsa 2 gün sonra bir daha ver artıyorsa hamilesin demektir,azalırsa iğnenin etkisi hala var demektir

İğne etkisi kalıyor mu bugüne bilmiyorum ama haftasonu kan ver istersen,eğer 5 üstü bir değer çıkarsa 2 gün sonra bir daha ver artıyorsa hamilesin demektir,azalırsa iğnenin etkisi hala var demektir
İş çıkışı eczane kapanmadan test alayım dedim orda da bebetime varmış şimdi öyle bir yorumlara baktım da hep yanlış gösteriyor falan yazmışlar

Dün 0,13 çıkmıştı,doktor yarın test istedi,bugün akşam bitane test yaptım merak ettim artmaya başladı mı diye,belli belirsiz bi çizgi gördüm,bitanesi orjinal diğer ikisi filtreli yaptım çizgi net görünsün diye,inşallah tek ben görmüyorumdur

Eklentiler

• Screenshot_20221202_215249.jpg
    51,3 KB · Görüntüleme: 201
  • IMG_0166.jpg
    65,4 KB · Görüntüleme: 196
  • IMG_0167.jpg
    51,8 KB · Görüntüleme: 187
Ben de pek iyi duymadım onu ama bilmiyorum
Yarın başka markada denerim ya da pazartesiyi beklerim yorumları görünce biraz moralim bozuldu.
Çok hafif gözüküyor

Yarın başka markada denerim ya da pazartesiyi beklerim yorumları görünce biraz moralim bozuldu.

Çok hafif gözüküyor
Hani zaten dün 0 olduğu için yükseldiyse bile çok yükselmemiştir o yüzden belirgin bi çizgi beklemiyorum ama bu hafif çizgi de umutlandırdı biraz beni,inşallah hayal kırıklığı yaşamam ya için nasıl rahat edecekse öyle yap canım,başka marka al olmazsa dediğin gibi

İnşallah canım çok zor bir süreç küçük hafif çizgi bile bizi ne hale getiriyor Allahım hayırlısıyla güzel haberler almayı nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…